Ankieta: Jak zakończy się walka?
Adamek na punkty
Kassi przez nokaut
Adamek przez nokaut
Kassi na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek vs Kassi
19-11-2017, 12:13 AM
Post: #41
RE: Adamek vs Kassi
Waga poniżej 100 kg bardziej odpowiada Tomkowi
Dziś jakiś taki nieskoordynowany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2017, 12:21 AM
Post: #42
RE: Adamek vs Kassi
7-3 Tomek, fajna druga połowa walki w jego wykonaniu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2017, 12:26 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-11-2017 01:01 AM przez Wietnam.)
Post: #43
RE: Adamek vs Kassi
Będzie jeszcze walczył Tomek .

Whyte, Chisora albo na powrót Hughie Furego

Na następną walkę Adamek jednak powinien ważyć z 4-5 kg mniej, 96-97 to dla
niego lepsza waga, ruchy przy 101 kg bardzo miał z Kassim , płaskie, nogi zostawały.
I ochroniacz troszkę niżej, nie wiem może Adamek odczuwa już bardziej ćiosy na
układ pokarmowy i nerki, ale ten ochraniacz z Kassim, trochę mi pod Brodnicką
podchodził.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2017, 11:08 AM
Post: #44
RE: Adamek vs Kassi
Nie widziałem walki Żeromińskiego z Wierzbickim, ale z tego co czytam zdania są podzielone jednak ze wskazaniem na tego pierwszego.
Balski mnie zawiódł ale jak się okazało po walce walczył ze złamaną szczęką więc nie bedę go krytykował tym bardziej, że dość pewnie wygrał swoją walkę z nie takim złym przecież rywalem.
No i Adamek. Cieszy zwycięstwo Górala, ale wczoraj było widać, że na tle Kassiego jest już dość wolny. Wygrał uczciwie więc niech mu Mati załatwi jeszcze jakąś walkę w UK i pora kończyć Tomaszu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2017, 11:20 AM
Post: #45
RE: Adamek vs Kassi
Trudno oceniać występ Balskiego (z racji na kontuzję), jednak pokusiłbym się o stwierdzenie, że wiele pracy przed nim. Niewątpliwie ma dynamikę i charakter, jednak na tle śliskiego Banksa jego akcje wydawały się proste i przewidywalne. Ogólnie pojedynek ten okazał się całkiem cennym doświadczeniem.

Adamek dał z Kassim dobrą walkę; 96:94 dla Górala wydaje się być dobrym rezultatem. Z Chisorą, albo Whyte'm chętnie Adamka obejrzałbym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2017, 12:17 PM
Post: #46
RE: Adamek vs Kassi
Z Chisorą (jak ten zawalczy jak ostatnio) ma szanse. Cała reszta czołówki HW robi go jak chce.

Szacunek dla Tomka za kondycję i fakt, że przeboksował prawie całą walkę z krwią na oku. Ale wieku nie oszuka, to nie Foreman.

Oglądałem galę urywkami, a na całego od Balskiego - nawet mi się podobało. Jednak jest jedna rzecz, która mnie niesamowicie zirytowała.
Komentarz Kostyry i Proksy to, za przeproszeniem, po prostu pierdolenie.

Jedna z rund w środku (bodajże piąta), Kassi na wstecznym trafia siedem z ośmiu ciosów na przestrzeni kilku sekund w nacierającego Adamka, a ja słucham o tym że Adamek teraz ma przewagę, że zagania do lin, że powinien zaakcentować tę rundę kilkoma ciosami.
Podwójny lewy prosty zatrzymujący się 5 cm przed Kassim "fantastyczny podwójny lewy!".
Adamek jakaś kombinacja gdzie jeden cios ociera się o ucho/tył głowy, a dwa pozostałe Kassi blokuje "świetna akcja kilku ciosów, bardzo dobrze!"
No myślałem że zejdę.
Na półmetku miałem 3:2 dla Kassiego, a przeciętny kibic po tych pięciu rundach mógł śmiało myśleć że jest 6:0.
Dno.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2017, 12:53 PM
Post: #47
RE: Adamek vs Kassi
Też odniosłem wrażenie, że komentatorzy byli za bardzo stronniczy. Sama punktacja na to wskazuje. Sami polscy sędziowie punktowi byli mniej stronniczy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2017, 01:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-11-2017 02:00 PM przez redd.)
Post: #48
RE: Adamek vs Kassi
(19-11-2017 12:17 PM)Gogolius napisał(a):  Z Chisorą (jak ten zawalczy jak ostatnio) ma szanse. Cała reszta czołówki HW robi go jak chce.

Prawda, Adamka należy odbierać jako kogoś, kto będzie dawał dobre dla oka walki z pograniczem II i III ligi (Molina, Kassi) choć nie zawsze wygrane.

(19-11-2017 12:17 PM)Gogolius napisał(a):  Jednak jest jedna rzecz, która mnie niesamowicie zirytowała.
Komentarz Kostyry i Proksy to, za przeproszeniem, po prostu pierdolenie.

Niestety, ale w tym temacie już wszystko zostało napisane. Od tylu lat ludzie na forach narzekają na Kostyrę, ale jest to ten sam przypadek, co ze Szpakowskim. Popełnia gafy, słabo czyta wydarzenia ringowe / boiskowe, ale komentuje od zawsze, więc ludzie się przyzwyczaili i traktują go jako swojaka. Zresztą, czego by nie pisać - niedzielny kibic nie wyłapuje tego, co wyłapują ludzie siedzących na co dzień w boksie, stąd dla zdecydowanej większości Kostyra pozostaje niezdemaskowany i rzeczowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2017, 02:27 PM
Post: #49
RE: Adamek vs Kassi
@Gogolius, nie Kassi tylko Kassai Big Grin

nie mogłem z tego wczoraj..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2017, 02:38 PM
Post: #50
RE: Adamek vs Kassi
W pełni zgadzam się, jeśli chodzi o komentarz. Oglądałem tę walkę z tatą, który na boks patrzy od święta i był przekonany, że Adamek walczy koncertowo i po pięciu rundach spokojnie wygrywa 5:0... A ja miałem podobnie jak @Gogolius, 3-2 dla Kassiego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości