Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Joshua vs Takam
17-10-2017, 11:32 AM
Post: #31
RE: Joshua vs Takam
Hearn przekonuje, że obóz Takama był gotowy Wink


- W poniedziałek późnym popołudniem otrzymałem telefon od Kalle Sauerlanda, który poinformował mnie, że Pulew doznał kontuzji barku i być może nie będzie mógł walczyć. Później potwierdził to lekarz. Przepisy IBF mówią tutaj, że status obowiązkowego pretendenta przechodzi na kolejnego dostępnego zawodnika, a tym jest Takam. Kiedy ogłoszono walkę z Pulewem, porozumiałem się z zespołem Takama, aby był w razie czego gotowy. Gdy do nich zadzwoniłem [w poniedziałek wieczorem], byli zachwyceni i gotowi do walki - stwierdził promotor Eddie Hearn.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2017, 07:24 PM
Post: #32
RE: Joshua vs Takam
Takam to dobry bokser, tak czysto teoretycznie to ma większe szanse na ustrzelenie Joshuy niż miał Pulew, ale i tak to bardzo mało prawdopodobna opcja. Zobaczymy jak to będzie bo dla AJ to też nie jest komfortowa sytuacja gdyż przygotowywał się pod innego zawodnika.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2017, 08:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-10-2017 08:44 PM przez Wietnam.)
Post: #33
RE: Joshua vs Takam
Gala bez zmian na RTL (W gwoli info.dla
zainteresowanych).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2017, 10:25 PM
Post: #34
RE: Joshua vs Takam
Dla mnie gala mocno zyskała na atrakcyjności. Już nie będę oglądał walki wieczoru, żeby odhaczyć i jak najszybciej iść spać, ale spojrzę z dużym zainteresowaniem. Bez dwóch zdań, Joshua wygra to przed czasem, ale Takam to dla mnie o niebo lepszy zawodnik niż Pulev i uważam, że spokojnie może dać zdecydowanie lepszy pojedynek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2017, 06:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-10-2017 06:23 PM przez Hugo.)
Post: #35
RE: Joshua vs Takam
UNDERCARD:
Khalid Yafai vs Sho Ishida - super musza o pas WBA

Niepokonany Japończyk jest wartościowym challengerem, ale na własnym ringu Yafai będzie zdecydowanym faworytem. Raczej na punkty
Dillian Whyte vs Robert Helenius - ciężka o pas WBC Silver
Helenius po przypadkowej wpadce z Duhaupasem jest niedoceniany. "Chamski" boks Whyte'a powinien mu bardzo pasować. Mój typ to Helenius przed czasem.
Lenroy Thomas vs David Allen - ciężka
Rewanż za walkę z maja, którą minimalnie wygrał Thomas. Teraz będzie podobnie.

Poza tym na gali wystąpi kilku bokserów znanych z osiągnięć na ringach boksu olimpijskiego: Joe Cordina (super piórkowa), Lawrence Okolie (cruiser) i Joshua Buatsi (półciężka).

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2017, 06:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-10-2017 06:35 PM przez Wit.)
Post: #36
RE: Joshua vs Takam
Hugo, zakładzik? Moim zdaniem Helenius dostaje w ciry od Whyte'a, o ile wyjdzie do ringu.

E: W najlepszym przypadku zwałowana decyzja jak z Chisora'ą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2017, 07:22 PM
Post: #37
RE: Joshua vs Takam
@Wit
Z Chisorą Helenius walczył od 2 rundy z kontuzją, o czym nikt nie chce pamiętać. W UK raczej Whyte'a nie zwałują, a może być odwrotnie. Zakładzik nie ma sensu. Moralna satysfakcja w przypadku prawidłowej prognozy wystarczy.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2017, 11:35 PM
Post: #38
RE: Joshua vs Takam
Ok, mi zatem też taka wystarczy. Może Helenius się skończy definitywnie, bo ja jakoś nie mogłem się do niego przekonać, pewnie też z racji, że sam Sauerland go prowadzi(ł?).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2017, 12:02 PM
Post: #39
RE: Joshua vs Takam
Jestem ciekawy tego main eventu i wyjątkowo nie mogę przejść do porządku dziennego nad prognozowaniem zwycięstwa AJ. Niby układ stylów, niby umiejętności, niby wszechstronność - wszystko za Joshuą. Ale mam wrażenie, że w prostej metodzie Takama, jego sile i wytrzymałości może kryć się sposób na sukces. Joshua to nie jest tytan obrony - zwycięstwo Takama nie będzie dla mnie sensacją, choć mimo wszystko AJ powinien sobie poradzić. Najbardziej nie chcę szybkiego zakończenia walki w 2-3 rundy. Dla mnie undercard jest słabawy: nie wierzę w Heleniusa i uważam, że że Whyte go zajedzie i rozjedzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2017, 12:39 PM
Post: #40
RE: Joshua vs Takam
Oj Takam w coś ty się wpakował, Joshua w formie
i "naładowany " energią.

https://m.facebook.com/story.php?story_f...n__=%2AW-R
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości