Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Joshua vs Takam
11-09-2017, 04:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-09-2017 04:46 PM przez Martin.)
Post: #11
RE: Joshua vs Pulew
28 października na gali organizowanej w Cardiff o swój pierwszy tytuł mistrzyni świata w zawodowym boksie powalczy Katie Taylor (6-0, 4 KO). Mistrzyni olimpijska skrzyżuje rękawice z posiadaczką pasa WBA wagi lekkiej Anahi Sanchez (17-2, 9 KO).

Dla 31-letniego Taylor będzie to już piąty tegoroczny występ. Irlandka ostatni raz boksowała w lipcu. Dla Sanchez będzie to pierwsza obrona pasa wywalczonego w sobotę.

Głównym wydarzeniem tej imprezy będzie pojedynek Anthony'ego Joshu z Kubratem Pulewem o mistrzowskie pasy federacji WBA i IBF wagi ciężkiej.
http://www.ringpolska.pl/163-boks-zawodo...shua-pulew



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2017, 11:07 PM
Post: #12
RE: Joshua vs Pulew
No i bardzo fajnie undercard się zapowiada. Do gali Joshua - Molina jeszcze trochę brakuje, ale przynajmniej będzie na co popatrzeć wcześniej, skoro sama wielka wieczoru to wielki missmatch. Fajnie, że Hearn wraca do ciekawych undercardów, bo ostatnio nie było z tym najlepiej, chociaż w sumie same main eventy znakomicie się broniły.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-09-2017, 09:26 PM
Post: #13
RE: Joshua vs Pulew
W kilka godzin sprzedano 70 tys. biletów na Joshua vs Pulew.

Anthony Joshua to już jeden z największych "produktów" obecnie w całym zawodowym boksie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2017, 04:06 PM
Post: #14
RE: Joshua vs Pulew
WHYTE KONTRA HELENIUS NA GALI JOSHUA-PULEW

Dobra karta. Gala na RTL @Martin od 22:00.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2017, 05:53 PM
Post: #15
RE: Joshua vs Pulew
Chyba największa gala tej jesieni Eddiego Hearna. 5 walk 12-rundowych, wszystkie mnie w jakimś stopniu ciekawią. Buglioni - Johnson, rewanż Thomas - Allen (ale tutaj mam nadzieję na lepsze widowisko, jak za pierwszym razem), Yafai - Ishida (Kal to naprawdę przyjemny do oglądania zawodnik, a do tego zmierzy się naprawdę niezłym, wysoko notowanym Japończykiem), walka o MŚ Taylor, chyba jedynej kobitki, którą mogę oglądać bez bólu zębów i teraz do tego Whyte - Helenius (mam nadzieję, że Helenius wiedział wcześniej o tym pojedynku i naprawdę dobrze się przygotuje). Dla mnie bomba! Walka wieczoru co prawda zapowiada się tak średnio (raczej szybkie, jednostronne obicie drewnianego Bułgara), ale cała gala mega sztosik. Do tego kolejne walki stoczą Okolie i Cordina, dwa spore talenty. Jeszcze zaprezentuje się też Buatsi, ale jego akurat nie kojarzę. Długi wieczorek, sztosik!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2017, 06:29 PM
Post: #16
RE: Joshua vs Pulew
Faktycznie coraz ciekawiej zapowiada się wieczór 28 października. Fajnie byłoby tam być w Cardiff.
Whyte vs Helenius to bardzo dobre zestawienie, jeśli Fin będzie w pełni dyspozycji to wygrana jest kwestią otwartą w tym pojedynku.
Pulew co prawda ma szanse na pokonanie Joshuy niemal zerowe jednak nie nazwałbym go drewnianym. Dla mnie to TOP 10 wagi ciężkiej.

@Wietnam
Gala w RTL, ale dobrych anglojęzycznych streamów też nie zabraknie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2017, 06:23 PM
Post: #17
RE: Joshua vs Pulew
@Kubala, racja. Super karta walk, ciekawe pojedynki
znani zawodnicy, inaczej niż za panowania Kliczki
i kart K2 .

Tak jak piszesz, główna walka to miss match, daje tej
walce 2 rundy, Pulew wóz z węglem, AJ łatwo go
będzie namierzał , a jak trafi mocno raz w pierwszej
rundzie to już Kobra wyląduje na deskach.

Powtórka z Martina.

@Martin, ja tam streamów nie szukam, dwie główne
walki na RTL, i spokój na telewizorku, bez śćinek
fakt faktem, niemieccy komentatorzy nie są najwyższych
lotów, ale to szkopuł .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2017, 07:24 PM
Post: #18
RE: Joshua vs Pulew
Walka pod znakiem zapytania.Uraz Pulewa.

http://www.bokser.org/content/2017/10/16...entsAnchor
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2017, 08:44 PM
Post: #19
RE: Joshua vs Pulew
Walka praktycznie na 90% odwołana. Albo szlag trafi galę, albo do AJ wyjdzie Takam lub Whyte.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2017, 09:32 PM
Post: #20
RE: Joshua vs Pulew
Teraz to już cokolwiek zrobią to będzie lipa. Z Takamem nie ma co nawet żartować niecałe 2 tygodnie przed walką, jedyna sensowna opcja to Whyte który przygotowuje się do tej samej gali.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości