Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Joshua vs Takam
05-09-2017, 08:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-10-2017 10:09 PM przez Gogolius.)
Post: #1
Joshua vs Takam
[Obrazek: skysports-anthony-joshua-kubrat-pulev_40...0904120424]


Walka pomiędzy Anthonym Joshuą (19-0, 19 KO) a Kubratem Pulewem (25-1, 13 KO) została we wtorkowe południe oficjalnie potwierdzona przez promotora Anglika.

Tak jak zapowiadano, pięściarze spotkają się 28 października na Principality Stadium, wcześniej znanym jako Millenium Stadium, w Cardiff. Walijski obiekt wypełni ok. 80 tys. kibiców.

Stawką walki Anthony'ego Joshuy z Kubratem Pulewem będą mistrzowskie pasy wagi ciężkiej federacji WBA i IBF.


- Nie mogłem się doczekać powrotu na ring od ostatniej walki na Wembley, a teraz to wszystko jest już potwierdzone. Przez najbliższe osiem tygodni będę zamknięty z dala od świata i skoncentrowany wyłącznie na mojej walce numer 20. Chcę już poczuć atmosferę wyprzedanego do ostatniego miejsca Principality Stadium, dam kibicom widowiskowy pojedynek! - zapowiedział Joshua.

- Anthony to potężny przeciwnik, nie będzie w ringu żadnego klinczowania i uciekania, będziemy stali naprzeciw siebie i wymieniali ciosy. Jego styl pasuje mi idealnie, a w boksie styl robi walkę. Obóz będzie intensywny i przygotuję się perfekcyjnie. Gdy wyjdę na ring, on będzie bez szans - zadeklarowł Pulew.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2017, 09:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-09-2017 09:49 PM przez Wietnam.)
Post: #2
RE: Joshua vs Pulew
Pulew wygra...

.....ale kasowo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2017, 10:25 PM
Post: #3
RE: Joshua vs Pulew
Pulew ma dylemat podobny, jak przed walką z Kliczką. Może zaboksować defensywnie ze sporymi szansami na to, że zostanie pierwszym zawodowym bokserem, który wytrzymał z Joshuą 12 rund (ale żadnej z nich nie wygrał). Może też spróbować ambitnie powalczyć o zwycięstwo i szybko polec. Z Kliczką ku zaskoczeniu obserwatorów wybrał wariant ofensywno-bojowy. Nauczony przykrym doświadczeniem teraz wybierze wariant zachowawczy. Przewiduję nudziarstwo. Coś w stylu Joshua - Breazeale, ale z większą szansą Pulewa na przetrwanie dzięki dobrej technice i pracy nóg.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2017, 11:22 PM
Post: #4
RE: Joshua vs Pulew
Jak by nie walczył to myślę że po pierwszej bombie
padnie, jest wozem z węglem w ringu, on nie potrafi
za bardzo schodzić z lini ćiosu, co w walce z Joshuą
jeat bardzo ważnym elementem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2017, 11:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-09-2017 11:55 PM przez Terminator.)
Post: #5
RE: Joshua vs Pulew
Z jakim pomyslem na walke Pulev nie wyszedl nie ma absolutnie zadnych szans wytrwac pelnego dystans z Joshua. Przy jego dziurwaj gardzie, frontalnemu ustawieniu i obronie opartej na odchyleniach (sprawdza sie tylko z niskimi rywalami) zostanie skonczony w pierwszej polowie walki. Poza tym Blugar prawdopodbnie mysli jedynie po wyplacie jak zgarnie, mogl przeciez walczyc juz z Joshua w ubieglym roku, keidy Hearn szukal rywala na doprowolna obrone to ten nie chcial, bo wolal wyczekac az stanie sie mandatory i otrzyma wiekszy procent. Zatem walka wieczoru zapowiada sie na missmatch, wiec pozostaje liczyc na dobry undercard na ktory u Hearna zazwyczaj mozna liczyc

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2017, 08:59 AM
Post: #6
RE: Joshua vs Pulew
Pulew i dziurawa garda? To jeden z najlepszych technicznie bokserów w HW, który wyjątkowo mało inkasuje. Poza walką z Kliczką nigdy nie leżał i to nie dzięki granitowej szczęce, lecz dobrej defensywie. Boksował z wieloma bokserami o mocnym ciosie i krzywdy mu nie zrobili. Z wysokimi rywalami (Thompson, Ustinow, Dimitrenko) szło mu wyjątkowo dobrze. To oczywiście nie daje gwarancji, że przetrwa z Joshuą, ale szanse na to ma spore.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2017, 09:37 AM
Post: #7
RE: Joshua vs Pulew
Mi się wydaje, że Pulew to już nie jest ten sam zawodnik co przed walką z Kliczko. Niby dalej jest arogancki, pewny siebie, często fauluje i wygrywa bezdyskusyjnie swoje pojedynki ale to nie wystarczy na Joshuę na pewno. Również uważam, że Bułgar ma defensywe na bardzo dobrym poziomie. Z Kliczką poszedł na wojnę i przekonał się, że na takie rozwiązanie jest za słaby. Na Joshue taktyka musi być inna i będzie inna. Tyle, że pytanie jest nie czy wygra z Joshuą tylko czy przetrwa pełny dystans? Wg mnie ma na to szansę, dużo będzie też zależeć jak boksował będzie Anglik czy będzie dążył szybko do nokautu czy spokojnie obijał Pulewa wygrywając kolejne rundy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2017, 12:21 PM
Post: #8
RE: Joshua vs Pulew
- Jego styl doskonale pasuje do mojego sposobu walki, a w boksie style robią walkę. Nie będziemy się przytulać, nie będziemy biegać, będziemy walczyć. Będę świetnie przygotowany, by on nie mógł mnie pokonać. Będę gotowy - skomentował październikową walkę Pulew.

Z grubsza racja. Układ stylów boxer vs slugger jest korzystny dla Pulewa, co jednak nie gwarantuje Bułgarowi przetrwania 12 rund, a jedynie czyni je możliwym. Szans na zwycięstwo Pulew nie ma żadnych.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2017, 02:23 PM
Post: #9
RE: Joshua vs Pulew
Na najwyższym poziomie obrona Pulewa okazała się niewystarczająca i nie wydaje mi się, by z takim ofensywnym niszczycielem, jak Joshua wypadł lepiej, niż z Kliczką. Jeśli Brytyjczyk nie oleje sprawy, lecz zaboksuje swoje, na luzie, jak z Breazeale to walka raczej nie wyjdzie poza szóstą, góra ósmą rundę, niezależnie od postawy Bułgara.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-09-2017, 10:56 AM
Post: #10
RE: Joshua vs Pulew
Potwierdzono już trzy pojedynki, które odbędą się na karcie walk gali organizowanej 28 października w Cardiff. Głównym wydarzeniem tej imprezy będzie pojedynek mistrza świata IBF i WBA wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy (19-0, 19 KO) z Kubratem Pulewem (25-1, 13 KO).

Podczas imprezy w Walii pasa WBA wagi super muszej będzie bronił Khalid Yafai (22-0, 14 KO), który skrzyżuje rękawice z Sho Ishidą (24-0, 13 KO). Dla Brytyjczyka będzie to druga obrona tytułu wywalczonego w grudniu ubiegłego roku.

W Cardiff dojdzie także do rewanżu Davida Allena z Lenroyem Thomasem oraz starcia Franka Buglioniego z Callumem Johnsonem.
http://www.ringpolska.pl/boks-na-swiecie...shua-pulew
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości