Ankieta: Jak zakończy się walka
Wilder KO
Ortiz PTS
Ortiz KO
Wilder PTS
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wilder vs Stiverne 4 listopad
05-11-2017, 04:41 AM
Post: #121
RE: Wilder vs Stiverne 4 listopad
Wystarczy spojrzeć na wchodzącego Stiverne'a, żeby stracić marzenia o dobrej walce...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2017, 04:52 AM
Post: #122
RE: Wilder vs Stiverne 4 listopad
Powoli staję się fanem Wildera.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2017, 04:52 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2017 04:57 AM przez kubala1122331.)
Post: #123
RE: Wilder vs Stiverne 4 listopad
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Większej żenady to ja w boksie chyba nie widziałem.

Ale chyba działają jednak takie walki. Oglądałem ją na polskim streamie, a tam już dyskusja w czasie obok czy Wilder to najlepszy bokser w historii Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2017, 05:06 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2017 05:35 AM przez Wietnam.)
Post: #124
RE: Wilder vs Stiverne 4 listopad
Bomb Squad......

Ale trzeba przyznać że szybkość zadawania tych
ćiosów przy pierwszych deskach była imponująca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2017, 08:08 AM
Post: #125
RE: Wilder vs Stiverne 4 listopad
Dlugo walczylem ze soba czy zarwac nocke ale ostatecznie odpuscilem. Po main evencie niby racja, ale Portera szkoda. Ciesze sie ze wygral bo to zajebisty bokser Big Grin

Biedny Stiverne... :<
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2017, 09:55 AM
Post: #126
RE: Wilder vs Stiverne 4 listopad
Uważam, że nie powinno się deprecjonować pięknego triumfu Wildera. Stiverne stary, zardzewiały i zapasiony, jak świniak? Wszystko prawda, ale nie zapominajcie o jego szczęce. To jest gostek, który do niedawna nigdy nie leżał. Przegrał co prawda w 2007 przez tko z Demetrice'em Kingiem, ale było to poddanie na stojąco i raczej przedwczesne. Wytrzymał jako jedyny 12 rund z Wilderem. Niespodziewanie padł w 1 rundzie walki z Rossym przed 2 laty (walkę wygrał), ale było to jednostkowy przypadek. A teraz? Pada raz, po chwili drugi po ciosie przez gardę i trzeci w ciągu pół minuty. Trzeba podziwiać siłę ciosu Wildera (chyba jednak Nr 1 na świecie pod tym względem), szybkość rąk i umiejętność wykańczania zranionych przeciwników. Czapki z głów za te nieprzeciętne zdolności. Gdyby ktoś w 1 rundzie 3 razy obalił Wacha, to też nie wzbudziłoby żadnego uznania?

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2017, 10:50 AM
Post: #127
RE: Wilder vs Stiverne 4 listopad
Racja Hugo, lud przeszedl nad ta wygrana do porzadku dziennego a jednak nikt nie obstawial KO1 tylko predzej tko 6-9
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2017, 10:56 AM
Post: #128
RE: Wilder vs Stiverne 4 listopad
Zwycięstwu Bronzowowego®BumBardiera umniejszają nie tyle jego przeciwnicy co fanatycy AJ.
Akurat tu na forum jest to mało widoczne ,ale na Głównej to już nie zwykła choroba a epidemia.

Przeze mnie Bronzowy®BumBardier dopóki nie stoczy pojedynku z AJ jest traktowany równorzędnie.
Czyli za obydwoma nie przepadam, chociaż "bliżej mi "do Wildera.

Walki Wildera z Stiverne nie oglądałem. Nie mam "cedeefu"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2017, 12:34 PM
Post: #129
Photo RE: Wilder vs Stiverne 4 listopad
[Obrazek: skysports-deontay-wilder-wilder-deontay_...1105044354]

Nie mogłem się powstrzymać przed zamieszczeniem tego zdjęcia. Stiverne uśpiony w pozycji akrobatycznej i ten szczudlak wyrywający się sedziemu.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2017, 12:38 PM
Post: #130
RE: Wilder vs Stiverne 4 listopad
Ogólnie spoko gala.
Breazeale zgodnie z planem wygrał z mocno przeciętnym Moliną i być może znów powalczy o pas mistrza świata, tym razem z Wilderem.
Lipiniec pokonał Kondo jednak twardy Japończyk pokazał się z dobrej strony.
Porter vs Granados to była zdecydowanie najlepsza walka tej gali, toczona w niesamowitym tempie, taki boks chce się oglądać. Zasłużenie wygrał Porter, który przy okazji chyba złamał rękę.
No i główne wydarzenie okazało się czymś czego nawet ja się nie spodziewałem. Przewidywałem łatwe zwycięstwo Wildera, ale to co "zademonstrował" Stiverne to jest po prostu dramat. Wilder rzucił wyzwanie Joshule, chciałbym by udało się doprowadzić do ich walki w przyszłym roku, wówczas po erze braci Kliczko poznalibyśmy nowego króla wagi ciężkiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości