Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej World Boxing Super Series w super średniej
10-07-2017, 02:18 PM
Post: #31
RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej
Wywiad z Wasilewskim:

Za nami gala draftu WBSS, jak wrażenia po imprezie?
Andrzej Wasilewski: Przede wszystkim jesteśmy zadowoleni, że rywalem Krzysztofa Włodarczyka będzie Murat Gasijew. Co do samej imprezy - była wspaniała, czuć było atmosferę wielkiego sportu, klasy i wzajemnej uprzejmości. Nawet spotkanie z Marco Huckiem, z którym do tej pory nie darzyliśmy się specjalną sympatią, wypadło miło.

JA: w sumie ciekawa sprawa, że nawet Huck potrafił być uprzejmy Wink

Gasijew to rywal, którego chciał "Diablo"?
Taki generalnie był nasz cel od jakiegoś czasu i na walkę z nim Krzysztof był już nastawiony. Żeby zostać obowiązkowy pretendentem IBF stoczył przecież trzy walki, w tym eliminator. Podjęliśmy zatem decyzję, że będziemy zabiegać o taki pojedynek.

JA: w sumie nie ma innych pretendentów obowiązkowych w turniejach, że tylko Diablo miał takie chody i sobie wybrał mistrza?

Jest szansa na to, że walka Włodarczyka z Gasijewem odbędzie się w Polsce?
Takie gale to oczywiście wielkie imprezy i duże koszty. Będziemy na ten temat rozmawiać z naszym telewizyjnym partnerem Polsatem, jednak pojedynki planowane są na przełom września i października, a z tego co mi wiadomo, na ten termin jest już przewidziana w Polsce jedna impreza PPV.

JA: sprawa jest prosta, dość dokładania hajsu do walk Włodarczyka, trzeba swoje zarobić plus Polsat już ma plany więc jest prosta wymó...eeee...prosty plan. Walka w USA robiona przez Sauerlanda.

Rezerwowym w WBSS jest Krzysztof Głowacki, który wejdzie do turnieju, jeśli któryś z pięściarzy dozna kontuzji. Co jeśli kontuzjowany będzie Gasijew i pojawi się perspektywa walki Włodarczyk - Głowacki?
Szczerze powiedziawszy, to nie zakładamy takiego rozwoju wypadków. Będziemy się tym martwić, jeśli faktycznie będzie taka potrzeba.

JA: w sumie bardzo ciekawa sprawa bo nawet mi przez myśl nie przeszło, że teoretycznie może dojść do walki obu Krzysztofów. No ale wiadomo, że szanse na to są znikome.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-09-2017, 04:36 PM
Post: #32
RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej
EUBANK JR: NIE BĘDĘ MIAŁ LITOŚCI - YILDIRIM: NIE
SŁYSZAŁEM O NIM. Tongue

http://www.bokser.org/content/2017/09/14...mobile.jsp
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2018, 02:35 PM
Post: #33
RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej
Niepokonany w boksie Holender Nieky Holzken (13-0, 10 KO),
lepiej znany jako kickbokser i były mistrz GLORY,, zmierzy się z
Callumem Smithem (23-0, 17 KO) w sobotnim półfinale
turnieju World Boxing Super Series w wadze super średniej.

Smith miał walczyć z Jurgenem Brahmerem (49-3, 35 KO), ale
Niemiec ma grypę i do soboty się nie wykuruje. Organizatorzy
szybko sięgnęli na ławkę rezerwowych, której skład ustalono
jeszcze przed rozpoczęciem WBSS, i wyznaczyli do walki 34-
letniego Holendra.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2018, 05:15 PM
Post: #34
RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej
Lipa... Braehmer tak doskonale zawalczył z Brantem, że liczyłem na niego w sobotę, a przynajmniej na to, że da twardy, równy pojedynek. Z tym Holendrem raczej będzie szybka egzekucja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2018, 06:22 PM
Post: #35
RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej
Nigdy nie widziałem tego Holzkena, ale wygrana przed czasem z Polakowem dobrze o nim świadczy. Wyraźnym faworytem będzie Smith, ale walkę na pewno warto będzie obejrzeć.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2018, 09:45 PM
Post: #36
RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej
Ja obstawiam sensacje, że Holender znokautuje Smith.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2018, 09:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2018 09:50 PM przez Wietnam.)
Post: #37
RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej
(20-02-2018 09:45 PM)DevonPL napisał(a):  Ja obstawiam sensacje, że Holender znokautuje Smith.

Smitha?? Ćiężko będzie.Z kolei nic tak naprawdę o tym Holendrze nie wiemy. Może ma kowadło w łapakach
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2018, 07:45 AM
Post: #38
RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej
Na pewno Holzken ma czym przyłożyć, ale Smith powinien korzystać z przewagi warunków i trzymać go jabem na dystans. Nie sądzę, by kickbokser był w stanie dobrać się Callumowi do skóry, jeśli nie udało się to wielu dobrej klasy bokserom.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2018, 10:14 AM
Post: #39
RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej
Tyle tylko że Smith zawsze walczy na pressingu przyjmując wymiany ,także będzie ciekawie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2018, 08:15 PM
Post: #40
RE: Turniej World Boxing Super Series w super średniej
Kontuzja Grovesa może sprawić, że w finale przeciwko Callumowi Smithowi zastąpi go Eubank Jr. Niby też ciekawe zestawienie, ale odczuwałbym niesmak, że faworyt turnieju i lider kategorii nie mógł udowodnić swej supremacji.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości