Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powrót do boksu i formy
23-12-2011, 11:10 PM
Post: #11
RE: Powrót do boksu i formy
Poszukaj jakiegoś klubu w Katowicach, Chorzowie lub Bytomiu. Z tego co się orientuję w Katowicach jest klub Kleofas. Dochodzi kwestia dojazdu, ale z kolei na sam trening mógłbyś dotrzeć truchtem, ćwicząc przy okazji kondycję. I pamiętaj o jednym - przejmuj inicjatywę i atakuj zawsze pierwszy. Przeciwnik się załamie psychicznie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-12-2011, 03:09 PM
Post: #12
RE: Powrót do boksu i formy
Hehe, można poniżej pasa, lecz to nie po męsku raczej ;p Presją i i dobrym stosowanie jabu, można przeciwnika złamać, uwierz mi Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-12-2011, 06:20 PM
Post: #13
RE: Powrót do boksu i formy
(23-12-2011 11:10 PM)sowka napisał(a):  Poszukaj jakiegoś klubu w Katowicach, Chorzowie lub Bytomiu. Z tego co się orientuję w Katowicach jest klub Kleofas. Dochodzi kwestia dojazdu, ale z kolei na sam trening mógłbyś dotrzeć truchtem, ćwicząc przy okazji kondycję. I pamiętaj o jednym - przejmuj inicjatywę i atakuj zawsze pierwszy. Przeciwnik się załamie psychicznie.

Zawsze idę do przodu. Mam żelazną kondycję więc ciągłe ataki to nic. Tym bardziej że w amatorskim boksie jest tylko 4 rundy po 2 min to dla mnie to pryszcz. Ja zawsze sparowałem 4 po 3 min. Jakby się dało to wolałbym 6 ale za mało sparingpartnerów miałem w klubie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-12-2011, 10:39 PM
Post: #14
RE: Powrót do boksu i formy
(25-12-2011 06:20 PM)Nihilus napisał(a):  
(23-12-2011 11:10 PM)sowka napisał(a):  Poszukaj jakiegoś klubu w Katowicach, Chorzowie lub Bytomiu. Z tego co się orientuję w Katowicach jest klub Kleofas. Dochodzi kwestia dojazdu, ale z kolei na sam trening mógłbyś dotrzeć truchtem, ćwicząc przy okazji kondycję. I pamiętaj o jednym - przejmuj inicjatywę i atakuj zawsze pierwszy. Przeciwnik się załamie psychicznie.

Zawsze idę do przodu. Mam żelazną kondycję więc ciągłe ataki to nic. Tym bardziej że w amatorskim boksie jest tylko 4 rundy po 2 min to dla mnie to pryszcz. Ja zawsze sparowałem 4 po 3 min. Jakby się dało to wolałbym 6 ale za mało sparingpartnerów miałem w klubie

W amatorstwie w twojej kategorii wiekowej boksuje się 3 rundy po 3 minuty.

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2011, 10:22 PM
Post: #15
RE: Powrót do boksu i formy
Ja np wolę kontrować niż atakować jako pierwszy. Dobra technika oraz szybkość robią swoje i nie ma na to mocnychSmile Ale to kwestia doświadczenia oraz praktyki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości