Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gala w Hamburgu 19.05. 2017
19-05-2017, 10:57 PM
Post: #11
RE: Gala w Hamburgu 19.05. 2017
Byłem przekonany że wygra Deser, Afolabi to już wrak, widziałem sesje treningową Niemca, techniki mało ale bił
bardzo monco i dynamicznie. Nowy Huck? Jak to piszą Niemcy, zobaczymy dalej. Jak pisze Afolabi to już tylko
maska od ćiapka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2017, 11:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-05-2017 11:02 PM przez Hugo.)
Post: #12
RE: Gala w Hamburgu 19.05. 2017
Afolabi protestował przeciwko temu poddaniu, ale sekundant miał rację. Ola wyglądał dzisiaj jak wrak i mógł zostać ciężko znokautowany. Poczytałem o tym Mario Daserze. Niesamowita historia. Facet z kryminalną (chuligańską) przeszłością dobrze się ożenił i po dziadku żony odziedziczył żwirownię. Pod zastaw tej żwirowni wziął kredyt w banku i zrobił kokosy na handlu nieruchomościami. Jest milionerem i boksuje sobie jako hobbysta.

Ale kiedy Afolabi został rozbity? Przez Hucka w poprzedniej walce (RTD10), czy dzisiaj przez Dasera? Innych porażek przed czasem nie miał.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2017, 11:04 PM
Post: #13
RE: Gala w Hamburgu 19.05. 2017
(19-05-2017 11:00 PM)Hugo napisał(a):  Afolabi protestował przeciwko temu poddaniu, ale sekundant miał rację. Ola wyglądał dzisiaj jak wrak i mógł zostać ciężko znokautowany. Poczytałem o tym Mario Daserze. Niesamowita historia. Facet z kryminalną (chuligańską) przeszłością dobrze się ożenił i po dziadku żony odziedziczył żwirownię. Pod zastaw tej żwirowni wziął kredyt w banku i zrobił kokosy na handlu nieruchomościami. Jest milionerem i boksuje sobie jako hobbysta.

Też właśnie zacząłem czytać o tym kolesiu i życiorys ma faktycznie ciekawy. Niby typowy bumobijca, ale od pierwszego gongu wyglądał na dosyć solidnego pięściarza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2017, 11:06 PM
Post: #14
RE: Gala w Hamburgu 19.05. 2017
Też czytałem o tej żwirowni, ciekawe gość ma grubą kasę na kilku kontach, ale też ma ambicje sportowe.
Chce być mistrzem świata w CW. Gość ma głowę na karku, jest biznesmenem, kasa za walki na pewno
będzie się zgadzać zawsze, bez negocjacji Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości