Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Evander Holyfield - legenda
13-09-2012, 04:43 PM
Post: #11
RE: Evander Holyfield - legenda
Real Deal był fenomenalny przypomina mi McCalluma w dużej wersji Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2012, 07:44 PM
Post: #12
RE: Evander Holyfield - legenda
DZIĘKUJEMY CI EVANDER ZA WSZYSTKIE WALKI,ZA WOJNY Z BOWEM KTÓRE DO DZIS CZĘSTO OGLĄDAM Z WYPIEKAMI NA TWARZY. BYŁEŚ WIELKI

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2012, 07:47 PM
Post: #13
RE: Evander Holyfield - legenda
Punkt Reputacji dla autora, bo gdyby nie on nie byłoby Holyfielda w dziale bokserzy Wink. dzięki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2012, 08:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-10-2012 08:24 PM przez Pakman.)
Post: #14
RE: Evander Holyfield - legenda
Pierwszą walką jaką oglądałem było starcie Holy'ego z Lewisem. Niesamowity pojedynek. Jeden z największych czempionów w historii kategorii ciężkiej. Powinien tytuł zdobyć jeszcze w 2008 r. z Wałujewem, ale go oszukali. Zdecydowanie największa postać kategorii junior ciężkiej. Szacun Mistrzu !

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2012, 10:40 AM
Post: #15
RE: Evander Holyfield - legenda
- Co prawda powiedziałem już ludziom o zakończeniu kariery, jednak gdy dziś rano się obudziłem, przemyślałem całą sprawę raz jeszcze i zdecydowałem, że jeszcze nie odchodzę. Każdy może przecież zmienić zdanie, prawda? - przyznał Holyfield podczas rozmowy z Shaunem Powellem podczas audycji programu Sports On Earth.

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2012, 11:14 PM
Post: #16
RE: Evander Holyfield - legenda
Pamiętacie Riddicka Bowe zmuszonego sprzedawać swoje pamiątki za marne grosze na jakimś podrzędnym targowisku?
Holy również jest do tego zmuszony...Niebawem dojdzie do licytacji na której do kupienia będą m iędzy innymi : brązowy medal igrzysk olimpijskich w Los Angeles (1984 rok), rękawice pięściarskie, w których pokonał rodaka Mike'a Tysona (1996), pasy mistrza świata organizacji WBA i IBF w wadze ciężkiej oraz... szlafrok, w którym wychodził na ring, a także czerwony Chevrolet Corvette z 1962 roku. "Holy" Holyfield ma ogromne problemy finansowe, już wcześniej musiał sprzedać rezydencję (109 pokoi) w Atlancie. Kilka tygodni temu ogłosił, że kończy karierę, by po kilkudziesięciu godzinach zmienić zdanie. Wciąż jest w niezłej formie i gotowy do kolejnego pojedynku. W ub. roku poleciał do Kopenhagi na pojedynek z innym weteranem Brianem Nielsenem; wygrał przez techniczny nokaut w 10 rundzie (jednym z sędziów punktowych był Leszek Jankowiak) i zarobił około 500 tys. dolarów.

W profesjonalnej karierze amerykański bokser wygrał 44 walki, dziesięć przegrał, a dwie zremisował. Szacuje się, że łącznie zainkasował aż 565 milionów dolarów, a obecnie ma 16 mln... na minusie. Holyfielda mnóstwo kosztują np. alimenty - ma 11 dzieci z pięcioma kobietami.

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2012, 11:51 AM
Post: #17
RE: Evander Holyfield - legenda
Wszystko przez te dzieci... Powinien "zawiązać ptaszka na supełek" - jak to mawiał Krzysztof Włodarczyk.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2014, 10:37 AM
Post: #18
RE: Evander Holyfield - legenda
Podobno Frank Warren chce reaktywować Holyfielda do walki z tym gościem http://boxrec.com/list_bouts.php?human_i...&cat=boxer . Mam nadzieję, że okaże się to tylko plotką.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2014, 07:39 PM
Post: #19
RE: Evander Holyfield - legenda
redd
Ja też mam nadzieję, że okaże się to tylko plotą.Holy wygrał ostatnią walkę odszedł po wielu świetnych walkach i wielu latach spędzonych w ringu.Ten Gary Cornish choć walczył z samymi bumami, to mógłby pokonać długo nieaktywnego Evendera.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2014, 07:42 PM
Post: #20
RE: Evander Holyfield - legenda
Wiecie panowie - my możemy sobie pisać, że Evander już powinien dać sobie spokój itp ale z czego on ma te alimenty płacić? Powinien wiedzieć, że z ch**em i prądem to nie ma żartów Wink ale skoro już napłodził tak liczne potomstwo to trudno... Musi płacić. Chłopina nawet do Big Brothera poszedł za groszem, propozycje walk to zapewne dla niego najlepsze wiadomości jakie może dostać.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości