Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypowiedź Sołdry
02-05-2017, 12:04 PM
Post: #1
Wypowiedź Sołdry
Przygotowujący się do występu na gali w Gołębiewie Średnim (jak ktoś by nie wiedział gdzie to jest, to informuję, że w gminie Trąbki Wielkie, jak sprawdziłem) Andrzej Sołdra w wywiadzie dla bloga "Wokół Ringu" ostro rozprawia się z hejterami doradzającymi mu zakończenie kariery:
"Więc z myśleniem tych wszystkich tępych debili każdy powinien od razu z tym kończyć, a najlepiej skoczyć z mostu (śmiech). Nawet ci wszyscy, co piszą w necie, hejtują w ukryciu anonimowo i źle literkę wcisną, bo tak się onanizują i masturbują, że z wrażenia się im w oczach pierdoli to od razu powinni rozjebać klawiaturę na swoim tępym łbie (śmiech)."

Chyba Sołdra chciał wziąć przykład z Andrzeja Fonfary, ale nie zauważył, iż między nimi jest różnica taka, jak pomiędzy Montrealem, a Gołębiewem Średnim. Osobiście uważam, że Sołdra kariery bynajmniej kończyć nie powinien. Po Gołębiewie Średnim powinien zaliczyć jeszcze 2 gale: w Gołębiewie Dolnym i Trąbkach Małych. A potem rozwijać swój nieprzeciętny talent w remizach strażackich podczas zabaw ludowych.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2017, 12:17 PM
Post: #2
RE: Wypowiedź Sołdry
Gościu, który cudem wygrał nad past prime'em Kosteckim. Tyle można powiedzieć o Sołdrze. Liczyłem na niego, ale zwycięstwo nad Cyganem jakby w ogóle nie dodało mu "skrzydeł"...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2017, 12:20 PM
Post: #3
RE: Wypowiedź Sołdry
W uzupełnieniu kilka opinii z Googla na temat miejsca, w którym prawdopodobnie walczyć będzie mistrz Sołdra. Dwie polskie:

"Uwazam ze procz fajnej muzy nie ma Ten Klub nic do zaoferowania obsluga nie mila i przydalo by sie ich doszkolic w obsludze konsumenta oszukuja na drinkach i Wodka nie smakuje wogle jak by zwietrzala lub mieszana z woda ochrona jest nie douczona i zamiast pozadku pilnowac zajmuje sie ..pozadnymi ludzmi a nie kontroluja tych co robia Problem uzywaja obrazliwych slowek co jest nie dopomyslenia Nie Pollecam chyba ze dla nastolatkowSmile bo dla ludzi rozsadnych to strata czasu i kasy"

"Ochronia klubu bezmuzgowce zero kultury poprostu wstyd ,barmani oszukują na drinkach i zawyżają sami cenę alkoholu, muzyka jak komu się podoba powtarzaja się często utwory osobiście nigdy jusz tam nie pojadę nie polecam pozdro z HH"

i dwie niemieckie przetłumaczone przez Translator Googla:

"Po raz pierwszy w Polsce z moich chłopców chcieliśmy miły wieczór od tego czasu ale geteuscht nieprzyjazny personel Napoje były droższe w trakcie wieczoru dobrze, a muzyka nie była do końca prawda

(Oryginał)
Das erste mal in Polen mit meinen Jungs wir wollten eigentlich ein schön Abend haben da haben wir uns aber geteuscht unfreundliches Personal die Getränke wurden immer teurer im laufe des abends naja und die Musik war auch nicht gerade das wahre "

"Odnosi się do pierwszego centrum handlowego w pyłku ..Bin pełni enteuscht tego klubu Alkohol wierny drogiego ..auch jeszcze stać w każdej godzinie zawsze drogie ... Bezpieczeństwo niegrzeczna i unprofiseonel..Sehr wstydu.

(Oryginał)
Wahr zum ersten mall in Pollen ..bin voll enteuscht von diesem Club Alkohol wahr zu teuer ..auch noch mit der jeder stunde immer teuere geworden ...Security unfreundlich und unprofiseonel..Sehr schade."

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2017, 12:49 PM
Post: #4
RE: Wypowiedź Sołdry
Prekursorem wulgarnego hejtu na hejterów był w Polsce chyba Jackiewicz:
https://www.youtube.com/watch?v=eeYKRAG0BIo (1:50)

Sołdra do tej pory uchodził za raczej skromnego gościa i taki hejt do niego średnio pasuje. Widać, że podąża drogą nieco już zapomnianego Głażewskiego, który im gorzej boksował, tym głośniej ujadał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2017, 06:27 PM
Post: #5
RE: Wypowiedź Sołdry
Przecież wiadomo ,że tą dyscyplinę sportu uprawia największy element i patologia.

Aż się boję napisać jak sklasyfikować tych co kibicują tej dyscyplinie sportu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2017, 08:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-05-2017 08:36 PM przez Krzych.)
Post: #6
RE: Wypowiedź Sołdry
Nie rozumiem jaki jest cel takiej wypowiedzi. Sam sens samego odnoszenia się do hejtu jest już mocno wątpliwy, a już tym bardziej w tak żałosny i kompromitujący sposób. Jak już się pisze coś głupiego to warto to chociaż ubrać w słowa w taki sposób żeby wyglądało to na coś poważnego. W ten sposób wywiera się znacznie większy wpływ. Kolega powyżej opanował to do perfekcji, niech ktoś podeśle Sołdrze linka do jego postów.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2017, 11:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2017 12:13 AM przez Wietnam.)
Post: #7
RE: Wypowiedź Sołdry
Soldrze po wygranej z prime prisoner Kosteckim lekko się
popierdyliło pod kopułą,ta wygrana tak mu lśni nadal w oczach
aż przesłania ostatnie fatalne występy,a teraz walczy w pod ratuszem
koło przychodni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2017, 12:00 AM
Post: #8
RE: Wypowiedź Sołdry
(02-05-2017 08:35 PM)Krzych napisał(a):  Kolega powyżej opanował to do perfekcji, niech ktoś podeśle Sołdrze linka do jego postów.

Zaorałeś Big GrinBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2017, 09:54 AM
Post: #9
RE: Wypowiedź Sołdry
Ja się dziwię bokserem, którzy tak nerwowo (i wulgarnie) reagują na krytykę. Bokser, tak jak inny sportowiec, a także aktor, polityk itd. jest osobą publiczną, gdzie próg krytyki jest zupełnie inny, niż w przypadku osoby niepublicznej. Jeżeli krytyka dotyczy jego umiejętności i postawy w ringu, a nie człowieka jako takiego, to w zasadzie można powiedzieć lub napisać prawie wszystko, może z wyjątkiem ewidentnie wulgarnych i niecenzuralnych wyzwisk. Ja nie pamiętam, co w ostatnim czasie pisałem o Sołdrze. Boksował słabo, więc może napisałem że jest pseudoprospektem, że nie rokuje nadziei na przyszłość, a może nawet, że boksował jak dupa. Czy to znaczy, że jestem hejterem i do mnie skierowane są słowa Sołdry o tępym debilizmie i masturbacji? Nie wiem, ale podejrzewam, że tak i to ja czuję się przez niego obrażony, a nie odwrotnie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2017, 10:08 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2017 10:10 AM przez RSC-2.)
Post: #10
RE: Wypowiedź Sołdry
Ja nie czuję się przez niego obrażony z dwóch powodów.

1. Zakończył karierę Kosteckiego i to mi wystarczy.
2.Lata mi koło... czy Sołdra dalej funkcjonuje w boksie , i na jakim poziomie walczy, co mówi, itp.

Nie uznaję pojęcia hejt , czy troll. To terminy używane przez mięczaków, nie mających własnego zdania, nie potrafiący go bronić , nie zdolnych do przyjmowania na klatę krytyki. Czyli określenia, którymi posługują się zwykłe internetowe "płaczki"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości