Ankieta: Jak zakończy się rewanż ?
Stevenson KO
Fonfara PTS
Stevenson PTS
Fonfara KO
Remis
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stevenson vs Fonfara 2
22-04-2017, 11:25 AM
Post: #11
RE: Stevenson vs Fonfara 2
Przeglądając sobie wczoraj boxreca zauważyłem, że walkę tą poprzedzi starcie Eleidera Alvareza z Jeanem Pascalem.

Super gala się szykuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2017, 01:17 PM
Post: #12
RE: Stevenson vs Fonfara 2
Super walka! Można by powiedzieć ostatni dzwonek dla Pascala, później juz nie będzie się liczył.
Alvarez to błyskotliwy zawodnik, ale walka chociażby z Dąbrowskim pokazał że popełnia
jeszcze błędy, można go ukuć, nie ma mocnego ciosu. Jeana stać na wygraną.
Jeśli po destrukcjach z Kowaliowem jest jeszcze takim samym zawodnikiem.

Fajny wieczór z Light Heawyweight się szykuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2017, 01:20 PM
Post: #13
RE: Stevenson vs Fonfara 2
Tak abstrahując, widziałeś gdzieś walkę Alvareza z Dąbrowskim?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2017, 01:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2017 01:30 PM przez Wietnam.)
Post: #14
RE: Stevenson vs Fonfara 2
Nie , wiem tylko z relacji naocznych ekspertów,ktòrą śledziłem tamtej nocy że to nie był najlepszy występ Elaidera i popełniał dużo błędów.

Tej walki nie ma po prostu nigdzie.Napewno nie było czego nagrywać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2017, 02:38 PM
Post: #15
RE: Stevenson vs Fonfara 2
(22-04-2017 01:20 PM)kubala1122331 napisał(a):  Tak abstrahując, widziałeś gdzieś walkę Alvareza z Dąbrowskim?

Jest tylko ta stara, w złej jakości od 4 rundy:



Hasło: 5555

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2017, 11:50 PM
Post: #16
RE: Stevenson vs Fonfara 2
Zostały nam dwa tygodnie panowie do rewanżu, Stevenson bardzo pewny swego przed walką, chce szybko skończyć
Fonfare, lepiej dla niego żeby tak było, bo powtórka z pierwszego pojedynku kiedy się wystrzelał i oddychał rękawami
będzie dla niego znowu niebezpieczna.

Co-main event, Elaider Alvarez vs Jean Pascal, zapowiada się wybornie. Ostatnia szansa dla Pascala, dla Alvareza porażka
nie oznacza końca, ale zastopuje jego zapędy i możliwość walki ze Stevensonem.

Już 3 czerwca w Montrealu Andrzej Fonfara (29-4, 17 KO)
po raz drugi spróbuje odebrać pas mistrza świata federacji
WBC w kategorii półciężkiej z rąk Adonisa Stevensona (28-1,
23 KO). Panujący czempion zaś nie tylko jest przekonany, że
tytuł nie zmieni właściciela, ale zapowiada też, że wygrana
przyjdzie mu z dużą większą łatwością niż za pierwszym
razem.

Przypomnijmy, że Fonfara i Stevenson spotkali się już w
ringu w maju 2014 roku. Obaj wówczas mieli momenty
kryzysowe, ale ostatecznie po dwunastu rundach nieco lepszy
okazał się być reprezentant Kanady. "Superman" zapowiada,
że tym razem zakończy walkę na swoją korzyść znacznie
szybciej.

- Jestem bardzo podekscytowany rewanżem z Fonfarą, ale
przewiduję, że to będzie dla niego krótka noc. To będzie moja
pierwsza walka w 2017 roku i bardzo się z tego cieszę. Nie
mogę się doczekać, aby znowu wystąpić przed swoimi
kibicami - powiedział Stevenson.

Podczas tej samej imprezy dojdzie także do bardzo
interesującej potyczki Eleidera Alvareza z Jeanem Pascalem,
a lepszy z tej dwójki zapewni sobie starcie właśnie ze
zwycięzcą rewanżowego pojedynku Stevenson-Fonfara.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2017, 12:34 AM
Post: #17
RE: Stevenson vs Fonfara 2
Został tydzień do walki a żadna polska telewizja nie wykupiła jak narazie praw do gali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2017, 09:02 AM
Post: #18
RE: Stevenson vs Fonfara 2
Ten pojedynek to najważniejsze wydarzenie dla polskiego boksu w 2017. Znacznie ważniejsze, niż cała PBN7. Fonfara nie jest najlepszym aktualnie polskim bokserem zawodowym (wyżej oceniam Głowackiego i Sulęckiego), ale to on będzie miał w najbliższą sobotę niepowtarzalną szansę zostania mistrzem świata, jakiej inni Polacy zapewne długo mieć nie będą. Nie jest to szansa pozbawiona podstaw, o czym świadczy przebieg poprzedniej konfrontacji Fonfary ze Stevensonem. Chociaż zestawienie poszczególnych bokserskich walorów zdecydowanie przemawia za Stevensonem, to jednak przewaga Fonfary w zakresie warunków fizycznych i kondycji oraz przyzwoita siła uderzenia stwarzają Polakowi możliwość wygrania tej walki i to przed czasem. Stoi przed zadaniem niezmiernie trudnym, ale nie niemożliwym. Fonfara musi przetrzymać bez większego szwanku okres, w którym Stevenson jest najgroźniejszy i zazwyczaj nokautuje, czyli 6-7 rund. Od kiedy jest on mistrzem WBC udało się to tylko właśnie Fonfarze w 2014 (przy 2 nokdaunach) i Sakio Bice rok później. Nawet taki ringowy lis, jak Tony Bellew za wcześnie przystąpił do kontrataku i poległ w 6 rundzie. Fonfara musi przewalczyć na wstecznym 8-9 rund, nie dając się w tym czasie mocno trafić, a w końcówce walki zaatakować i zniszczyć rywala. Polak ma dobrego trenera i myśli w ringu, zazwyczaj sprzyja mu też szczęście. Dlatego liczę na jego wielki sukces w najbliższą sobotę w Montrealu.

W pojedynku Alvarez - Pascal stawiam na pewną wygraną Kolumbijczyka.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2017, 12:24 PM
Post: #19
RE: Stevenson vs Fonfara 2
Myślę, że 8-9 rund na wstecznym to ryzykowna taktyka z takim puncherem, jak Stevenson. Tym bardziej, że Fonfara nie jest żadnym wirtuozem obrony, ani techniki, a jego naturalnym środowiskiem jest ofensywa. Przy takim obrocie zdarzeń, stawiałbym że Adonis skumulowałby Andrzeja i wyszłyby nici z mocnego finiszu. Myślę, że Polak powinien podjąć umiarkowane ryzyko, czyli trzymać wysoko gardę, wywierać delikatny pressing i co jakiś czas uderzać na korpus. Ważne, aby znaleźć złoty środek pomiędzy ofensywą, a defensywą, bo przechylenie w jedną ze stron będzie oznaczało porażkę. Stevenson od połowy dystansu zacznie zwalniać, to wszyscy wiemy, i wtedy Andrzej będzie musiał jeszcze bardziej docisnąć, by wymusić błędy na faworycie.

Co do drugiej walki, to mam nadzieję, że Alvarez zrobi swoje i upora się z przereklamowanym Pascalem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2017, 05:18 PM
Post: #20
RE: Stevenson vs Fonfara 2
(29-05-2017 12:34 AM)Wietnam napisał(a):  Został tydzień do walki a żadna polska telewizja nie wykupiła jak narazie praw do gali.

Podobno już Polsat Sport wykupił. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości