Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mayweather-Cotto
31-03-2012, 05:17 PM
Post: #1
Mayweather-Cotto
5.05.2012r to data która elektryzuje fanów boksu już dziś. Wówczas to w MGM Grand w Las Vegas dojdzie do wielkich grzmotow.Under card wygląda imponująco,gala przyniesie gigantyczne dochody. Wielki Floyd vs duma Portoryko. Kto to wygra? Jakie czynniki mogą być decydujące? Zapraszam do dyskusji,odliczanie do walki trwa:-)

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-03-2012, 05:27 PM
Post: #2
RE: Mayweather-Cotto
Uważam dokładnie tak jak Dirrell. Cotto skończy jak Gatti. Mayweather może i traci już swój prime ale to i tak wystarczy na dość prostego Miguela. Nie mam wątpliwości co do zwycięzcy ale i tak chętnie obejrzę, w końcu to Mayweather ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-04-2012, 03:29 PM
Post: #3
RE: Mayweather-Cotto
@Jerome

A ja myślę, że Floyd to już nie ten sam bokser co z przed kilku lat. Było już to widać w walce z Ortizem. Kto wie jak walka by się zakończyła gdyby nie ten ?nokaut? ( jeżeli można to tak nazwać ). Co nie zmienia faktu, że najprawdopodobniej zdominuje Cotto.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-04-2012, 08:17 PM
Post: #4
RE: Mayweather-Cotto
Ja też sądzę, żę Mayweather powoli słabnie. Napisałem z resztą tak, nie mniej jednak i tak Cotto zostanie rozbity.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-04-2012, 09:37 AM
Post: #5
RE: Mayweather-Cotto
Tak naprawdę nie do końca wiadomo czego można się spodziewać po Floydzie. Liczę, że poza rutyna zostało mu trochę serca do walki. W swojej optymalnej dyspozycji nie powinien mieć problemów z całkowitym zdominowaniem Cotto.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-04-2012, 10:18 AM
Post: #6
RE: Mayweather-Cotto
Niestety Cotto łatwo zranić,skóra mu szybko pęka więc przy sposobie walki Floyda może być poddanie przez lekarza lub narożnik

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-04-2012, 05:17 PM
Post: #7
RE: Mayweather-Cotto
@PeterManfredo
Ta opcja jak najbardziej wchodzi w grę mimo, że bardzo nie lubię tego typu zwycięstw. V.Klitschko v Lewis, W.Klitschko v Williamson ...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-04-2012, 10:40 PM
Post: #8
RE: Mayweather-Cotto
W tym pojedynku będę kibicował i jednemu i drugiemu, cenię zarówno Cotto jak i Floyda.
Co do samego pojedynku to zdecydowanie stawiam na Floyda. Chociaż uważam, że Cotto jest w stanie w rundach 1-4 dać całkiem wyrównany pojedynek, później jednak FMJ rozkręci się i zdominuje Miguela. Będzie wciągał go na kontry i krok po kroku rozbijał. Spodziewam się raczej punktowego zakończenia pojedynku, chyba że tak jak piszecie Cotto nabawi się jakiejś paskudnej kontuzji.
Ciekawy jestem formy Floyda? Myślę, że powoli wypala się, ale ciągle pozostaje poza zasięgiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-04-2012, 01:19 PM
Post: #9
RE: Mayweather-Cotto
Floyd wygra z Cotto, ale mimo tego, że u mnie pewnym faworytem jest FMJ to Miguel może pokazać kawał dobrego boksu. Widać, że pod okiem, niektórym jeszcze nieznanego, Pedro Diaza zrobił duży postęp. Szczególnie mi się taniec na nogach podoba Wink

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-04-2012, 02:04 PM
Post: #10
RE: Mayweather-Cotto
W końcu jest pierwszy odcinek 24/7 !!!

http://www.youtube.com/watch?v=TEWVphLGj...r_embedded
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości