Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gala w Makao 29 styczeń.
29-01-2017, 03:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-01-2017 03:49 PM przez Hugo.)
Post: #31
RE: Gala w Makao 29 styczeń.
Żyje. Mam nadzieję, że zarobił chociaż na mały, biały domek.

Rekowski wstydu nie przyniósł. Walczył dzielnie i odgryzał się. Ale co mógł zrobić. Półdystans zabójczy, bo rywal silniejszy fizycznie Na dystans też źle, bo duża różnica w zasięgu. Mission impossible.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2017, 03:51 PM
Post: #32
RE: Gala w Makao 29 styczeń.
Też mam nadzieję, że zarobił... ale Sander sugerował na konkurencji, że to nie była znowu jakaś "zabójcza" kwota mimo prawie "zabójczego" nokautu. Dobrze, że od razu pojechali z nim do szpitala.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2017, 04:00 PM
Post: #33
RE: Gala w Makao 29 styczeń.
Swoją drogą puścić rozbitego Rekowskiego na takiego bijoka jak Takam........dobrze ze Wawrzyk nie walczy z Wilderem bo ten skończyłby Cyca tak jak Takam Reksa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2017, 04:07 PM
Post: #34
RE: Gala w Makao 29 styczeń.
Walka mistrzowska też chyba długo nie potrwa. Różnica klasy na korzyść Filipińczyka.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2017, 04:15 PM
Post: #35
RE: Gala w Makao 29 styczeń.
Szkoli jak chce Ancajas Meksykanina. Nawet trochę walczy poniżej możliwości, bo od czasu do czasu pobije się z Rodriguezem z bliska, gdy spokojnie mógłby go kontrolować z dystansu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2017, 04:15 PM
Post: #36
RE: Gala w Makao 29 styczeń.
Albo Ancajas to kompletny waciak, albo Meks ma szczękę z granitu. Po tylu czyściochach powinien już dawno leżeć.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2017, 04:27 PM
Post: #37
RE: Gala w Makao 29 styczeń.
Już chciałem wyłączyć, bo wiało nudą, a w VI Ancajas przeżył dwa małe kryzysy, a Meks jakby odważniej atakuje. Może jeszcze będzie dobra walka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2017, 04:30 PM
Post: #38
RE: Gala w Makao 29 styczeń.
Rekowski zawsze miał szklankę, na dobrą sprawę po demolce od takiego przeciętniaka jak Wawrzyk powinien skończyć karierę. Wyjście do Takama to była głupota nie warta takich drobnych jak 100k pln, ale Marcin jest dorosły i do ringu go nikt nie wypychał. Mam nadzieję, że nikt już mu nie pozwoli wyjść do ringu, bo to może się skończyć tragicznie. Przecież on pływał po obcierkach zadanych bez skrętu, tego gościa niedługo mocniejszy podmuch wiatru może znokautować XD.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2017, 04:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-01-2017 04:35 PM przez Wit.)
Post: #39
RE: Gala w Makao 29 styczeń.
Rex jest chyba bardziej rozbity niż Sosnowski w walce z samym nim. :O Przegapiłem walkę, ale po skrócie KO i Waszych komentarzach wnioskuję, że nic miłego dla oka mnie nie ominęło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2017, 04:35 PM
Post: #40
RE: Gala w Makao 29 styczeń.
Rodriguez był nie do zdarcia, ale chyba jakieś ścięgna mu puściły, ze nie mógł podnieść rąk. Dobrze, że ten mismatch się skończył. Ancajas jak na Filipińczyka zaskakująco dobrze wyszkolony technicznie, ale chyba i zaskakująco słabo bijący.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości