Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Broń - dyskusja ogólna
09-12-2016, 11:00 PM
Post: #71
RE: Boks, pieniądze i brudne sprawy (plotki i fakty)
Przykład PW w kontekście dostępu do broni jest nietrafiony, ponieważ największym problem powstańców tkwił w braku(generalnie jakiejkolwiek) porządnej broni.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2016, 11:01 PM
Post: #72
RE: Boks, pieniądze i brudne sprawy (plotki i fakty)
Twoje przykłady niczego nie zmieniają.

Dlatego, że w przypadku, gdy żaden Polak nie posiada broni sytuacja jest jeszcze gorsza niż ta którą opisałeś .

Ja nie napisałem ,że dostęp do broni uchroni nas w 100% od agresji.

Hitler w 39 roku nie napadł na Szwajcarię z dwóch powodów.
Jednym z nich było "prywatne" uzbrojenie każdego mieszkańca.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pozostałe Twoje argumenty są manipulacją.

Nie napisałem ,że wtedy Polska nie będzie posiadała armii i że z agresorem będą walczyć tylko posiadacze broni.
Twój argument z kosztami związanymi z posiadaniem broni jest także bez sensu.
Polacy jeżdżą drogimi samochodami , mają często sprzęt domowy i elektroniczny droższy niż broń.
Ponadto powszechny dostęp do broni nie oznacza ,że kupi ją każdy.
Dla mnie ważne jest ,aby policja nie miała prawa odpowiedzieć na mój wniosek "nie bo nie" nawet wtedy gdy spełniam wszystkie warunki.

Chcę być w Polsce człowiekiem wolnym i abym ja decydował czy chcę mieć broń czy nie.
Kto nie ma ochoty posiadać broni nie musi się o nią starać i ją kupować.

Przecież to proste.
Tak funkcjonuje to w USA i jest dobrze.
Do strzelanin dochodzi tam najczęściej w "gun free zone" zwanych "strefami śmierci" bo tylko tam napastnik może sobie postrzelać mając pewność, że nikt mu łba nie odstrzeli.

A więc przyczyną "strzelań" w USA nie jest nadmiar broni , a jej brak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2016, 11:29 AM
Post: #73
Bug RE: Boks, pieniądze i brudne sprawy (plotki i fakty)
(09-12-2016 08:54 PM)fext napisał(a):  Polska wciąż jest krajem, w którym mediana zarobków waha się w granicach 2 tysięcy złotych z hakiem.
I właśnie dlatego początkowo broń kupiłaby śmiesznie mała garstka pasjonatów bądź ludzi, którym jest obiektywnie potrzebna. Jeżeli ktoś myśli, że co drugi dresiarz kupiłby legalną giwerę, to jest po prostu śmieszny.

(09-12-2016 08:54 PM)fext napisał(a):  Bez tego lud prędzej pozabija się nawzajem, niż trafi jakiegokolwiek wroga.
A czemu w innych krajach się nie zabijają?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2016, 12:32 PM
Post: #74
RE: Boks, pieniądze i brudne sprawy (plotki i fakty)
Bo Polacy to bydlo... #lewak #logic
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2016, 07:48 PM
Post: #75
RE: Boks, pieniądze i brudne sprawy (plotki i fakty)
Joker nie przesadzaj.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Dla mnie najśmieszniejszy jest "dziwolong" Dziewulski.
Antyterrorysta "od siedmiu boleści" , który jedyny kontakt z terrorystami miał na planie filmu "07 zgłoś się" gdzie razem z porucznikiem Borewiczem robili akcje na Okęciu.

Otóż ten lewak jest zajadłym przeciwnikiem powszechnego dostępu do broni co wyraża w wielu programach telewizyjnych.

Natomiast sam posiada broń i zezwolenie.

Stąd wniosek ,że wszystkich Polaków uważa za bydło które nie dorosło do posiadania broni.
Tylko on jest "godny" i "świadomy" aby ten przywilej posiadać.

Zwyczajny hipokryta wychowany przez peerelowski system .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2016, 01:31 AM
Post: #76
RE: Boks, pieniądze i brudne sprawy (plotki i fakty)
To lewak i komuch,bo każdy lewak to komuch.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2016, 04:35 PM
Post: #77
RE: Broń - dyskusja ogólna
Wydzieliłem dyskusję o broni z wątku o bokserskich plotkach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2016, 12:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-12-2016 12:50 PM przez redd.)
Post: #78
RE: Broń - dyskusja ogólna
Szewc zawinił, a Cygana powiesili:
http://pikio.pl/efekt-zamachow-umowa-kle...enie-unii/
Nie daj bóg, jeszcze jakiś Europejczyk kupiłby broń i całkowicie podle, w niedopuszczalnej samoobronie zastrzeliłby biednego uchodźcę, który pragnąłby urozmaicać kulturowo społeczeństwa europejskie za pomocą rozjeżdżania cywili ciężarówkami, strzelania do nich, wysadzania w powietrze, czy też gwałcenia.

Sprawdza się stary scenariusz, że wszelkie działania terrorystyczne doprowadzą do dokręcenia śruby zwykłym obywatelom. Terrorysta jak zechce, to zdobędzie jakiejkolwiek narzędzie do przeprowadzenia ataku, tymczasem szaremu człowiekowi pozostanie do odegrania rola tarczy strzelniczej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2016, 02:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-12-2016 02:08 PM przez KrychuTMT.)
Post: #79
RE: Broń - dyskusja ogólna
Brawo EU, terroryści pewnie rozpaczają bo już nie mogą kupić legalnie broni. Teraz proponuję zbanowanie ciężarówek, a następnie samochodów osobowych bo jeszcze okażą się pułapką XD.


ps. Jakim trzeba być debilem aby po tylu latach latać po ulicach z unijną szmatą , ah Ci Polacy...
ps dwa. Ciekawe kto płaci europejskim "elitom" za rozpierdalanie swoich państw, ja po prostu nie wierze, że oni są tak zaślepieni w swoje lewackie dyrdymały. Za tym musi stać jakiś gruby hajs.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2017, 08:00 PM
Post: #80
RE: Broń - dyskusja ogólna
Ciekawy program w Galileo o broni. W Kennesaw (czy jakos tak) jest NAKAZ posiadania broni. Ten przepis istnieje 30 lat. Sa wyjatki od tego prawa ale ogolem zdecydowana wiekszosc mieszkancow (90%) ma bron.
Efekty uznawane sa za pozytywne.
Przestepczosc w stanie Georgii spada ale nie da sie powiazac jednego z drugim.
Na pewno jednak nie ma tam motywow z jakimis strzelaninami itd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości