Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Broń - dyskusja ogólna
06-12-2016, 06:10 PM
Post: #11
RE: Boks, pieniądze i brudne sprawy (plotki i fakty)
Ty zawsze siejesz propagandę na tym forum.

Niektórzy myślą ,że "powszechny dostęp do broni palnej" oznacza ,że każdy może sobie bez przeszkód kupić spluwę

Osoby z takimi poglądami na temat posiadania broni palnej jak Ty nigdy by nie otrzymały pozwolenia na zakup.
Nawet w USA.


A teraz przykłady Twojej propagandy.
Jeżeli ktoś twierdzi ,że Polacy nie dorośli do posiadania broni to raczej on jest niedorośnięty że wygłasza takie głupoty.

To że Ty nie dorosłeś nie oznacza ,że wszyscy są niedorośnięci.

Jeżeli mi się uda to wkleję tekst na temat posiadania broni.
Tylko jest długi i nie wiem czy się zmieści.

Wkleję go po to, aby nikt nie pisał takich głupawych i lewackich tekstów jak Martin.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2016, 09:05 PM
Post: #12
RE: Boks, pieniądze i brudne sprawy (plotki i fakty)
Rozbij na pół, wklej połowę, ktoś napisze jedno zdanie i dokleisz drugie pół. Wszystko się zmieści.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2016, 09:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2016 09:27 PM przez Wietnam.)
Post: #13
RE: Boks, pieniądze i brudne sprawy (plotki i fakty)
Nasz kraj krychu nie potrzebuje dostępu do broni aby się nawzajem po wystrzelać, u nas pod dostatkiem
Kanibali Kajetanòw Poznańskich, wypadków drogowych itp Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2016, 11:33 PM
Post: #14
RE: Boks, pieniądze i brudne sprawy (plotki i fakty)
@Metzger
Rozumiem twój pogląd na tą sprawę. Ja nie mam do końca sprecyzowanego zdania w tej kwestii, ja broni nie potrzebuje i jak rozmawiam z naprawdę wieloma ludźmi to w ogóle ten temat nie jest jakimś palącym problemem ,powiem więcej on w zasadzie nie istnieje.....ludzie mają setki innych rzeczy na głowie.

@RSC
A z Ciebie chłopie to mam niezłą beke. Nie sieje propagandy tylko wykazuje w różnych tematach twoją głupotę i naiwność. I to cie boli.
Jak chcesz ze mną dyskutować to najpierw odnieś się merytorycznie do moich wpisów. Jeśli potrafisz bo jak masz znowu coś pierdolić o lewactwie to daruj sobie bo źle trafiłeś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2016, 12:16 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2016 12:18 AM przez Joker.)
Post: #15
RE: Boks, pieniądze i brudne sprawy (plotki i fakty)
Martin
Obrazasz rsc a to nie jest fajne (nie bronię tego trolla tylko uzytkownika)
W moim odczuciu naczelny trafił w punkt,a twoja bulwersacja tylko to potwierdza.To naprawdę brak doinformowania jeśli uważasz że każdy osobnik miałby broń nawet największe szambo.Piszesz ze twoji znajomi nie rozmawiają jak i nie potrzebują broni palnej czyli mam rozumieć że sa swoistym wyznacznikiem tego czego społeczeństwu potrzeba,głosem ludu?Prawda jest taka że dostęp do broni powinien mieć każdy obywatel który spełni pewne kryteria.Czemu inne kraje takie jak podał bodajże metzger mają dostęp do broni a my nie możemy?pietdolony kompleks nizszosci tak głęboko w wielu Polakach zakorzeniony?

Tak pozatym to jestem jebanym hipokryta bo dam wielokrotnie obrazalem użytkowników takich jak Krzych i Ccconeser
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2016, 12:48 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2016 12:49 AM przez Martin.)
Post: #16
RE: Boks, pieniądze i brudne sprawy (plotki i fakty)
@Joker
Ja go nie obrażam. (Jeśli RSC poczuł się dotknięty to niech Gogolius da mi karę, czasowy zakaz pisania albo bana.) Ale trudno z kimś toczyć dyskusje jeśli twój adwersarz nie odnosi sie do meritum twoich wpisów tylko pisze w kółko swoje dyrdymały.

Jaka bulwersacja......przecież tłumacze ze mnie ten temat średnio obchodzi, natomiast czy powszechny dostęp do broni to nasze główne zmartwienie, myślę ze nie.

Jakoś nie zauważyłem by lud intensywnie domagał się dostępu do broni palnej, a staram się być raczej na bieżąco.

Inne kraje mnie nie interesują. Mnie interesuje Polska, a ze w Norwegii bądź Serbii mają szerszy dostęp niech mają. My może tez powinniśmy mieć, nie wiem, myślałem ze gorący zwolennik tego rozwiązania napisze coś merytorycznego i rzuci jakimiś argumentami, może by mnie przekonał, ale on woli o "lewactwie".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2016, 12:50 AM
Post: #17
RE: Boks, pieniądze i brudne sprawy (plotki i fakty)
Tylko niby w czym ta broń ma pomóc obywatelowi??
W obronie przed Isis? Od kiedy to brońią można się
obronić przed wybuchem bomby? Dziękuję.

Zgadzam się z Martinem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2016, 12:59 AM
Post: #18
RE: Boks, pieniądze i brudne sprawy (plotki i fakty)
(06-12-2016 11:33 PM)Martin napisał(a):  Ja nie mam do końca sprecyzowanego zdania w tej kwestii, ja broni nie potrzebuje i jak rozmawiam z naprawdę wieloma ludźmi to w ogóle ten temat nie jest jakimś palącym problemem ,powiem więcej on w zasadzie nie istnieje.....ludzie mają setki innych rzeczy na głowie.
Sam po części odpowiedziałeś na swoje pytanie, co by było gdyby u nas pojawiła się ogólnodostępna broń. Nic by nie było, bo bardzo mała garstka ludzi by ją kupiła. Tak jak na Litwie, gdzie aby dostać zezwolenie nie trzeba nawet przechodzić badań psychicznych - a mimo to ludzie w ogóle nie są zainteresowani zbrojeniem się. A w Czechach na broń bocznego zapłonu w ogóle zniesiono wymóg posiadania zezwolenia, a mimo to nie ma żadnych masakr.

Inna rzecz, to że moim zdaniem społeczeństwo musi być uzbrojone, bo:
+ broń uczy odpowiedzialności;
+broń w rękach cywilów zmniejsza przestępczość;
+ władza bardziej liczy się ze społeczeństwem uzbrojonym;
+ duże nasycenie bronią to zawsze jakiś plus do obronności kraju.

Jeżeli chodzi o minusy, to żaden nie przychodzi mi do głowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2016, 01:35 AM
Post: #19
RE: Boks, pieniądze i brudne sprawy (plotki i fakty)
Metzger

Broń w ręce cywila psychopaty też zmniejsza przestępczość ? Wink

Broń uczy odpowiedzialności .. a nie odpowiedzialności to przypadkiem nie uczy ?.

w tych twoich plusach właśnie znalazłem minusy których ty nie możesz znaleźć. .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2016, 01:57 AM
Post: #20
Bug RE: Boks, pieniądze i brudne sprawy (plotki i fakty)
(07-12-2016 01:35 AM)Wietnam napisał(a):  Broń w ręce cywila psychopaty też zmniejsza przestępczość ?
Psychopata nie powinien dostać pozwolenia.

(07-12-2016 01:35 AM)Wietnam napisał(a):  Broń uczy odpowiedzialności .. a nie odpowiedzialności to przypadkiem nie uczy ?
Niby dlaczego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości