Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Joshua vs Molina
08-12-2016, 09:52 AM
Post: #41
RE: Joshua vs Molina
W walce z Pulewem Chisora wyglądał lepiej niż się spodziewałem ale i tak słabo. Z kolei Whyte w swoich dwóch ostatnich mimo pewnych wygranych to też jakoś nie błyszczał. Ale to być może dlatego, że nie było "złej krwi". Teraz jest a więc i pewnie Whyte wyjdzie bardziej nabuzowany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2016, 10:38 AM
Post: #42
RE: Joshua vs Molina
Zgadzam się, że Chisora jest teraz wyraźnie gorszym bokserem, niż za swoich najlepszych lat (walki z Heleniusem i Kliczką), ale nie uważam, żeby dorobił się szklanki. Jest po prostu ogólnie gorszy (kondycyjnie, szybkościowo). Ale ponieważ Whyte to także nie orzeł, więc szanse Chisory oceniam na prawie 50%.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2016, 10:09 PM
Post: #43
RE: Joshua vs Molina
Ile rund dajećie na wykończenie czołgisty ? Wink



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2016, 10:26 PM
Post: #44
RE: Joshua vs Molina
To missmatch, Molina padnie wtedy kiedy zechce Joshua. Strzelam ze potrwa to 5 rund.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2016, 10:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2016 10:37 PM przez Terminator.)
Post: #45
RE: Joshua vs Molina
Zero ognia na tym wazeniu, Joshua bardziej skupiony na lokowaniu produktow: Dresik, pod tym jeszcze spodenki i getry a do tego zawieszone sluchawki Bose

Co do wyniku to przewiduje ko miedzy 4-6 rundami. Tak postawilem, liczac ze Joshua troche poholuje Moline, cwiczac sobie na nim lewe proste

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2016, 10:38 PM
Post: #46
RE: Joshua vs Molina
Jeśli Molina swoim zwyczajnym sposobem będzie próbował cofnąć się do lin i stamtąd liczyć na kontry to nie zdziwię się, jak potrwa to niecałą rundę. Miejmy jednak nadzieję, że Eric spróbuje cokolwiek zrobić i w jakiś sposób zaskoczy Antka. Gorzej, że ja nie potrafię wyobrazić sobie takiej sytuacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2016, 10:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2016 10:45 PM przez Wietnam.)
Post: #47
RE: Joshua vs Molina
Kibice w Anglii zachwyceni bo poraz kolejny zobaczą swoją nową gwiazdę
I nokaut, my już trochę mniej z tego missmatchu, To potrwa tyle samo co
ta żałosna walka z Martinem .Armatnie mięso ,Joshua nastawi cel i pal
na głowę Moliny druga runda.

Pierwsza spokojna na rozpoznanie żółwia, druga już będzie przygotowaniem
do wieczornej kolacji po walce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2016, 03:54 PM
Post: #48
RE: Joshua vs Molina
Jeśli wierzyć godzinom podawanym przez bukmacherów (a z doświadczenia wiem, że ciężko o bardziej pewne info, jeśli chodzi o boks), to gala w Wielkiej Brytanii będzie wygląda tak:

Start 18:30
Conor Benn - Steven Backhouse
Katie Taylor - Viviane Obenauf
Luis Ortiz - David Allen
Hosea Burton - Frank Buglioni
Callum Smith - Luke Blackledge
Khalid Yafai - Luis Concepcion
Scott Quigg - Jose Cayetano
Dillian Whyte - Dereck Chisora
Anthony Joshua - Eric Molina

Start walki wieczoru nie przed 23:45, a znając życie pewnie zacznie się koło 1:00.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2016, 04:24 PM
Post: #49
RE: Joshua vs Molina
Yafai vs Concepcion, Łajdak vs Chisora, Joshua -Molina (tylko z racji Joshuy ) te walki mnie najbardziej intersują

Ortiz poradzi sobie spokojnie z młodym.

transmisja ma również być na ukraińskim 2+2, wieczorem podam link.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2016, 04:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2016 04:41 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #50
RE: Joshua vs Molina
Ortiz już w 3 walce? To nawet na streama może się nie załapać i chłopak będzie miał pecha, że nie obejrzą go takie tuzy boksu, jak my. Big Grin Wink A Kate Taylor w 2 walce. To jest pierwsza kobieta w boksie (choć strasznie mało ich widziałem Tongue) której walki naprawdę mi się podobają.

Choć na "batmanie" stream niby od 18.30 to bym zobaczył wszystkie walki, które mnie interesują.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości