Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Takam vs Duhapaus
08-10-2016, 01:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2016 07:59 PM przez Gogolius.)
Post: #1
Takam vs Duhapaus
Luis Ortiz vs Carlos Takam


12 Listopad Monte Carlo, Monaco


12 listopada na gali w Monako dojdzie do ciekawie zapowiadającej się konfrontacji w kategorii ciężkiej z posiadaczem pasa WBA Interim Luisa Ortiza (25-0, 22 KO) i zaliczanego do szerokiej czołówki wagi Carlosa Takama (33-2-1, 25 KO).

Ortiz pierwotnie miał zaboksować pod koniec roku z Aleksandrem Ustinowem, jednak pojedynek ostatecznie nie dojdzie do skutku. Dla Takama starcie z niepokonanym Kubańczykiem będzie powrotem na ring po majowej porażce z liderem rankingów WBO i IBF Josephem Parkerem.

W Monako ponadto odbędą się walki mistrza świata WBA dywizji super piórkowej Jasona Sosy (19-1-4, 15 KO) ze Stephenem Smithem (24-2, 14 KO) oraz byłego czempiona kategorii super średniej Arthura Abrahama (45-5, 30 KO) z Martinem Murrayem (33-4-1, 16 KO).

http://boxrec.com/show/741029
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2016, 02:14 PM
Post: #2
RE: ORTIZ vs TAKAM
Abraham i Sosa powinni łatwo pokonać swoich przeciwników, bo nie są to słabi zawodnicy, ale mimo wszystko nie powinni być dla nich trudnością.

Najbardziej oczywiście interesuje mnie Takam vs Ortiz, bo można pomyśleć, że to łatwa walka dla Kubańczyka, lecz patrząc na to jak Carlos spisał się w pojedynku z Parkerem może być różnie. Oczywiście stawiam na Ruiza, który potem musi już iść walczyć o pas mistrzowski.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2016, 03:15 PM
Post: #3
RE: ORTIZ vs TAKAM
Ortiz powinien wygrać, przekonująco i przed czasem. Takam to dobry bokser, ale powinien pasować Cubano. Jak pokazała walka z Parkerem, sporo podbródkowych dochodziło do szczęki Carlosa i Ortiz zapewne będzie starał się podobnych rozwiązań, tyle że to zupełnie inna siła rażenia niż Nowozelandczyk. Myślę, że w końcu Kubańczyk przełamie rywala.

Sosa powinien być podbudowany zdobyciem tytułu i myślę, że w dobrym stylu, może nawet przed czasem, upora się ze średniakiem Smithem.

Pierwsza walka Murraya z Abrahamem była naprawdę wyrównana... Jednak od tego czasu Brytyjczyk trochę zjechał z formą i jest już wyraźnie po prime. Klockowaty Abraham powinien sobie poradzić, choć póki Murray będzie miał paliwo w baku, może dawać się we znaki Arthurowi.

Gala niezła, z chęcią obejrzę ze względu na Ortiza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2016, 04:50 PM
Post: #4
RE: ORTIZ vs TAKAM
Ortiz zawodnikiem Hearna GG

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2016, 04:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2016 05:41 PM przez Terminator.)
Post: #5
RE: ORTIZ vs TAKAM
Spodziewam się podobnego przebiegu co w walce Ortiz vs Jennings. Takam będzie pasował mu stylowo, gdzie przy skracaniu dystansu stanie sie podatny na kontry Ortiza podbródkowym lub krótkim sierpowym a z racji że Cubano bije bardzo mocno, to Carlos może nie dotrwać do końcowego gongu. Generalnie świetnie że Luis zawalczy jeszcze w tym roku i to w dodatku z solidnym bokserem, choć nie wiem co za bardzo mu ta walka da... Raczej nie będzie to eliminator do WBA. Próba pięcia się w rankingach innych federacji też nie, bo w stawce nadal pozostanie ten interim. Tak jakby pogodził się z tym że nie dostanie titleshota po wakacie pasów Furego

Temat przeznaczony do edycji. Takam vs Duhaupas w Monaco o WBC Silver. Co to może oznaczać dla Ortriza? Walka z Joshuą w 26.11 lub 10.12?

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2016, 06:10 PM
Post: #6
RE: ORTIZ vs TAKAM
Jak pisze Krychu, Ortiz zawodnikiem Matchroom, na horyzoncie możliwa walka z
Joshuą, ale w 2017, temat do edycji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2016, 06:19 PM
Post: #7
RE: ORTIZ vs TAKAM
"Tymczasowy mistrz świata WBA wagi ciężkiej Luis Ortiz (25-0, 22 KO) podpisał kontrakt promotorski z Matchroom Boxing - poinformował na Twitterze szef grupy Eddie Hearn."

Strasznie ciekawa sytuacja. Trochę mi szkoda tej walki, ale z drugiej strony Takam vs Duhaupas będzie bardzo wyrównane, ale jakbym miał stawiać kasę to na Carlosa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2016, 10:24 AM
Post: #8
RE: Takam vs Duhapaus
Malik Scott rywalem Ortiza na tej gali. Zestawienie z Takamem byloby ciekawsze, ale nie jest zle. Karta gali na razie cholernie mocna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2016, 12:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-10-2016 01:13 PM przez Wietnam.)
Post: #9
RE: Takam vs Duhapaus
Ortiz go wyrwie z ringu.

A według King Konga miała być większa walka niż z Takamem,
ja uważam że z Carlosem byłoby trochę ciekawiej,
zapewne by nie padł w ciągu trzech rund, co zanośi
się w przypadku Scotta,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2016, 02:39 PM
Post: #10
RE: Takam vs Duhapaus
Bezsensowna taka zmiana tematu. Ten proponuję zamknąć a założyć nowy z dodaną ankietą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości