Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lebziak - trener do wzięcia?
16-09-2016, 01:28 PM
Post: #1
Lebziak - trener do wzięcia?
LEBZIAK NIE JEST JUŻ TRENEREM REPREZENTACJI ROSJI

Jak uważacie. Dobrym pomysłem by było zatrudnić tego rosyjskiego trenera zamiast Zbigniewa Raubo? Moim zdaniem tak. Tylko czy byłoby nas na to stać i czy ktoś z PZB by się na to odważył? Uważam, że rosyjski trener od amatorów to dobry pomysł, bo postradziecka szkoła boksu ma chyba więcej do powiedzenia niż nasza rodzima.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2016, 07:11 PM
Post: #2
RE: Lebziak - trener do wzięcia?
Myślę, że takie pomysły to.... nienaukowa fantastyka Smile Po pierwsze, życzę powodzenia w pozbywaniu się dobrze umocowanego towarzysko Raubo. Po drugie, nawet jakby taka sztuka się udała, na przykład na fali "dobrej zmiany", która wypiernicza z państwowych synekur wszystkich jak leci, zastępując ich "swoimi", to zatrudnienie Rosjanina byłoby ostatnią rzeczą, jaka dobrym zmieniaczom przyszłaby do głowy. Prędzej zaangażowaliby byłego dyrektora schroniska dla psów, z racji niezwykle bogatego doświadczenia z bokserami. A nawet jeśli jakimś cudem udałoby się zaangażować Lebziaka, to wylądowałby on w próżni, bez zaplecza i znajomości języka. To nie Łapin. Przynajmniej na początku musiałby wszędzie chodzić z tłumaczem, jednocześnie ucząc się polskich warunków i realiów. Oczywiście pomimo tych mankamentów ja chętnie bym go zatrudnił, ale PZB do czegoś takiego w życiu nie dopuści Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości