Forum - BOKSER.ORG
Lebziak - trener do wzięcia? - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks amatorski (/forum-15.html)
+--- Wątek: Lebziak - trener do wzięcia? (/thread-3023.html)



Lebziak - trener do wzięcia? - Wilczekstepowy - 16-09-2016 01:28 PM

LEBZIAK NIE JEST JUŻ TRENEREM REPREZENTACJI ROSJI

Jak uważacie. Dobrym pomysłem by było zatrudnić tego rosyjskiego trenera zamiast Zbigniewa Raubo? Moim zdaniem tak. Tylko czy byłoby nas na to stać i czy ktoś z PZB by się na to odważył? Uważam, że rosyjski trener od amatorów to dobry pomysł, bo postradziecka szkoła boksu ma chyba więcej do powiedzenia niż nasza rodzima.


RE: Lebziak - trener do wzięcia? - fext - 16-09-2016 07:11 PM

Myślę, że takie pomysły to.... nienaukowa fantastyka Smile Po pierwsze, życzę powodzenia w pozbywaniu się dobrze umocowanego towarzysko Raubo. Po drugie, nawet jakby taka sztuka się udała, na przykład na fali "dobrej zmiany", która wypiernicza z państwowych synekur wszystkich jak leci, zastępując ich "swoimi", to zatrudnienie Rosjanina byłoby ostatnią rzeczą, jaka dobrym zmieniaczom przyszłaby do głowy. Prędzej zaangażowaliby byłego dyrektora schroniska dla psów, z racji niezwykle bogatego doświadczenia z bokserami. A nawet jeśli jakimś cudem udałoby się zaangażować Lebziaka, to wylądowałby on w próżni, bez zaplecza i znajomości języka. To nie Łapin. Przynajmniej na początku musiałby wszędzie chodzić z tłumaczem, jednocześnie ucząc się polskich warunków i realiów. Oczywiście pomimo tych mankamentów ja chętnie bym go zatrudnił, ale PZB do czegoś takiego w życiu nie dopuści Smile