Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rio 2016
22-08-2016, 08:02 PM
Post: #211
RE: Rio 2016
Tak patrzę na tą tabelę i patrzę i co widzę? Widzę, że nie widzę Ukraińców. Wink Chyba jakiś poważny kryzys bo z 4 bokserów, każdy odpadł w pierwszej rundzie, jedynie Tetjana Kob jedyna kobieta w ekipie ukraińskiej starała się bronić honoru reprezentacji i odpadła dopiero w ćwierćfinale jak się później okazało z mistrzynią olimpijską.
Jakoś super dobrze nie wypadli również Rosjanie, Amerykanie czy Brytyjczycy. Wystarczy przypomnieć, że złote medale dla Amerykanów i Brytyjczyków wywalczyły panie a ten złoty medal Rosjanina wszyscy widzieliśmy w jakich okolicznościach został zdobyty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2016, 07:19 AM
Post: #212
RE: Rio 2016
Myślę, że Amerykanie całkiem mogą być zadowoleni z tych igrzysk. W porównaniu do Londynu strasznie słabo Irlandczycy. Dzisiaj zauważyłem, że ta słynna Katie Taylor odpadła w ćwierćfinale swojej wagi. Zawiodła też w tym roku na mistrzostwach świata kończąc zaledwie z brązem. Ten spadek formy można zrzucić na wiek, ale dziwnym trafem jej passa złotych medali zakończyła się po zmianie systemu punktowania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2017, 11:00 PM
Post: #213
RE: Rio 2016
(17-08-2016 10:37 AM)Hugo napisał(a):  Robson Conceicao, świeży mistrz olimpijski w 60 kg to bokser wysokiej klasy, ale wątpię żebyśmy zobaczyli go w przyszłości na zawodowych ringach. Brazylia to nie jest dobre miejsce na start zawodowej kariery, o czym świadczy przykład medalistów poprzedniej olimpiady braci Yamaguchiego i Esquivy Falcao. Od 2,5 roku są zawodowcami i ciągle nie mogą wyjść poza etap obijania słabeuszy, chociaż Esquiva boksuje w USA. Myślę, że Conceicao wybierze kontynuację kariery w olimpijskim boksie, a nie niepewny byt zawodowca.

Hugo, jednak Conceicao jak mi się wydaje trafił pod bardzo dobre skrzydła TOP RANK a więc jest nadzieja, że nie zniszczą mu kariery a wręcz przeciwnie - ładnie mu ją zbudują.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości