Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bokser mocno zwałowany przed własną publicznością ? - Bethuel Ushona vs Deniz Ilbay
23-07-2016, 09:24 AM
Post: #1
Bokser mocno zwałowany przed własną publicznością ? - Bethuel Ushona vs Deniz Ilbay
Gdyby jacyś forumowicze znaleźli czas bardzo proszę o wypunktowanie walki Bethuela Ushony z Denizem Ilbayem, która odbyła się 25 czerwca w Namibii. Ushona był niegdyś wysoko w rankingu WBO wagi półśredniej, a Ilbaya możecie kojarzyć z walki z Kavalikauskasem na undercardzie Pacquiao-Bradley II. Ze względu na to, że Afryka była miejscem potwornych wałów na korzyść gospodarzy (Masternak-Muller,Cheka-Ajetovic) to spodziewałem się, że werdykt na korzyść przyjezdnego to powiew sprawiedliwości. Nadrobiłem jednak dzisiaj tą walkę i jestem zszokowany! Jeszcze nie spotkałem się z takim zwałowaniem boksera przed własną publicznością! Ilbay szedł do przodu, ale był całkowicie nieskuteczny. Jaby i kontry Ushony wchodziły natomiast bardzo czysto. Wypunktowałem 119-109 dla Namibijczyka! Zgadzam się tylko z punktacją sędziego z Namibii, który dał 118-110 dla swojego rodaka. Natomiast sędziowie z Niemiec i RPA wypunktowali 115-113 i 117-111 Exclamation na korzyść Niemca. Mój wniosek jest taki, że słabiutki skład sędziowski wypunktował po prostu dla boksera idącego do przodu. Jak widać nie zawsze gospodarzom sprzyjają ściany.



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2016, 11:23 AM
Post: #2
RE: Bokser mocno zwałowany przed własną publicznością ? - Bethuel Ushona vs Deniz Ilbay
Gdzieś chyba o tym kiedyś wspomniałem w jakimś temacie. Nie oglądałem walki, ale pamiętam, że zauważyłem punktację na boxrec'u, która mnie osobiście też zszokowała. No a teraz jeszcze piszesz, że walka faktycznie dla Ushony... No nieźle. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości