Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Brook na punkty
Golovkin na punkty
Brook przed czasem
Golovkin przed czasem
Remis
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brook vs Golovkin 10.09.2016
06-09-2016, 09:16 PM
Post: #61
RE: Brook vs Golovkin 10.09.2016
Tarczowanie to przede wszystkim przecwiczenie kombinacji, .

Sam trener może co najwyżej określić siłę po tarczowaniu, widz nie. Wink

dzięki za filmiki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2016, 11:18 AM
Post: #62
RE: Brook vs Golovkin 10.09.2016
Dwie wypowiedzi Brooka:

"- Po tym zwycięstwie zostanę królem P4P. Przeskakuję przecież o dwie kategorie w górę, to będzie niesamowita walka - mówi Kell Brook (36-0, 25 KO), który już w sobotę zaatakuje najlepszego zawodnika na świecie w wadze średniej, Giennadija Gołowkina (35-0, 32 KO).

- Gołowkin przeraża niemal wszystkich, jest uważany za najlepszego w swoim limicie i wygrana nad nim będzie wyjątkowa. To wyniesie mnie na zupełnie inny poziom, ponad innych zawodników. To będzie największy sukces brytyjskiego boksera w historii. Niemal każdy skreślił mnie już na samym starcie, tak więc zszokuję wielu ludzi. To będzie miało słodki smak, gdy stanę wtedy przed nimi i powiem im w twarz "A nie mówiłem"? Prawda jest taka, że dotychczasowi przeciwnicy Gołowkina nie byli na moim poziomie. On jak dotąd nie spotkał się z nikim tak mocnym jak ja. Zawsze powtarzałem, że chcę mierzyć się z najlepszymi, a ten facet jest póki co najlepszy. Ale kiedy już go pokonam, rolę się odwrócą i zostanę nowym królem zestawienia P4P - mówi podekscytowany Anglik, mistrz świata federacji IBF, tylko w dywizji półśredniej."

- Nigdy nie czułem się tak dobrze. Urosłem, nabrałem mięśni. Będę potworem, ludzie będą zaskoczeni, kiedy zobaczą mnie i Gołowkina na wadze - oznajmił Anglik we wtorek podczas treningu otwartego.

Na walkę z Kazachem Brook przeniósł się aż o dwie kategorie wagowe, ale ciągle podkreśla, że gabaryty nie będą jego słabą stroną. Wręcz przeciwnie - "Special K" czuje się lepiej właśnie dzięki temu, że nie musiał robić limitu wagi półśredniej.

- Wcześniej w tygodniu walki ciągle chodziłem niewyspany. Organizmowi brakowało płynów, nawet gałkom ocznym. To cud, że to wszystko robiłem. Ciągle tylko trzeba było się ważyć, przez całe tygodnie zamartwiałem się tym, że nie zrobię limitu - powiedział.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2016, 02:22 PM
Post: #63
RE: Brook vs Golovkin 10.09.2016
I jeszcze trochę tekstów z głównej, hype rośnie, szczerze mówiąc to nie mogę się tej walki doczekać, a jesień zapowiada się kapitanie (Glowacki-Usyk, Fury-Kliczko, Kowaliow-Ward).

Nelson daje szalone rady:

- Na miejscu Dominika Ingle'a, trenera Kella, powiedziałbym mu, żeby szedł prosto przed siebie, bo kiedy ogień wymieniają dwaj rewolwerowcy, walka jest bardziej wyrównana. Kell jest szybszy, a Gołowkin ma oczywiście mocniejszy cios. Zrobiłbym z tego coś jak Hagler-Hearn. Wejść, bum, bum, bum - i wyjść - stwierdził.

Wyjaśnił, że im dłużej będzie trwała walka, tym większe szanse będzie miał Kazach, pięściarz większy i silniejszy.

- Myślę, że [Brook] ma siłę i lewy prosty. Powinien szybko to rozstrzygnąć, zrobić użytek ze swojej szybkości - oznajmił


I tekst Prince'a Naseema Hameda:

- Wszyscy wydają się myśleć, że Brook zostanie znokautowany, ale ja widzę to inaczej. Sądzę, że może zaboksować w inteligentny sposób i ciosami prostymi zapewnić sobie zwycięstwo. Musi obejrzeć walkę Raya Leonarda z Marvinem Haglerem, tam jest klucz do wygranej. "GGG" to świetny wojownik, ale nie ma umiejętności Kella. Brook jest dużo lepszym bokserem - ocenił były mistrz wagi piórkowej, który tak samo jak "Special K" wywodzi się z renomowanego Ingle Gym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2016, 03:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-09-2016 03:55 PM przez Wietnam.)
Post: #64
RE: Brook vs Golovkin 10.09.2016
A ja czekam na tą walkę z jednego powodu nie lubię Brooka, i chce aby właśnie ktoś skopał
mu porządnie dupe, za jego pazerność na kasę do tego stopnia że wychodzi do terminatora
dwie kategorie wyżej, nie mając żadnego doświadczenia w pojedynkach w tej wadze,
poczuł kasę , do tego ma się za gościa wybitnego, podobnie jak Khan za duża pewność
siebie, aż arogancka.

Na Gołowkina potrzeba bardzo dobrego defensywnego kontr boksera, Tylko Floyd
miałby z nim szansę, miałby ciężko z takim puncherem świetnie skracającym dystans
ale myślę że Mayweather mógłby wypunktować GGG,

nikogo innego w starciu z Kazachen nie widzę, a tym bardziej napompowanego
gościa który jest dobry ale dwie kategorie niżej, Genia już kiedyś mówił do jednego
rywala - Are you serious ?? Wink
rywal te po walce tak się wypowiedział:

"Tak mnie bolały ręce od jego uderzeń, ze już praktycznie nie mogłem ich podnieść w górę. Walczyć dalej to byłoby samobójstwo"

Ta walka skończy się tak samo jak pojedynek Alvarez vs Khan , tylko
że Brook nie potańczy tak sobie przez parę rund jak Amir,
nie będzie tak szybki a na przeciwko siebie zobaczy jeszcze
większego killera aniżeli Rudy Cynamon, czuje że już w pierwszej
rundzie będzie zamroczony, no i tak drugi Anglik z rzędu
zostanie skarcony ćiężkim KO, przez swoją pazerność, na kasę .

Co do tych wypowiedzi, wiadomo że Każdy rodak Brooka który
się wypowiada, będzie za nim tym samym widział w obłokach
jakieś scenariusze z Science Fiction, na to aby Kell mógł
zaskoczyć GGG, ale to jest to samo myślenie jak Polskich
ekspertów przed walką Adamka z Kliczką.

@Martin nie zapomnij włączyć RTL-u w sobotę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-09-2016, 10:02 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-09-2016 10:03 AM przez SunGroup.)
Post: #65
RE: Brook vs Golovkin 10.09.2016
Czy ktoś wie czy będzie gdzieś transmisja?

Edit:

Teraz przeczytałem, że chyba tylko RTL tak?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-09-2016, 10:51 AM
Post: #66
RE: Brook vs Golovkin 10.09.2016
Polsat Sport u nas w Polsce pokazuje
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-09-2016, 08:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-09-2016 08:54 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #67
RE: Brook vs Golovkin 10.09.2016
[Obrazek: Tale%20of%20the%20Tape.jpg]

Nie mogę uwierzyć w to, co tam powyżej pisze. Gołowkin w bicepsie tylko niespełna 32cm a Brook prawie 38? Dajcie spokój...

EDIT: Natomiast część osób na boxing uważa, że z Gołowkinem na zdjęciach jest coś nie tak, że może być chory czy coś w tym stylu. Też tak uważacie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-09-2016, 10:30 PM
Post: #68
RE: Brook vs Golovkin 10.09.2016
Mysle ze z GGG jest wszystko ok, zobaczymy jak będzie wyglądał na ważeniu ale nikt by nie ryzykował i nie puścił chorego zawodnika na takiego rywala jak Kell Brook.


(07-09-2016 03:26 PM)Wietnam napisał(a):  A ja czekam na tą walkę z jednego powodu nie lubię Brooka, i chce aby właśnie ktoś skopał
mu porządnie dupe, za jego pazerność na kasę do tego stopnia że wychodzi do terminatora
dwie kategorie wyżej, nie mając żadnego doświadczenia w pojedynkach w tej wadze,
poczuł kasę , do tego ma się za gościa wybitnego, podobnie jak Khan za duża pewność
siebie, aż arogancka.

Ja z kolei lubię Brooka i od początku nie przypadło mi to zestawienie do gustu. No ale trzeba brać to co jest i mimo sympatii do Kella będę kibicował Gołowkinowi.

(07-09-2016 03:26 PM)Wietnam napisał(a):  @Martin nie zapomnij włączyć RTL-u w sobotę.

Z tym RTL-em to mam problem chyba będę zmuszony odpalić streama. Kiedyś miałem go na kanale 246 jako RTL Schweiz a teraz nie ma w ogóle Sad.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2016, 05:47 AM
Post: #69
RE: Brook vs Golovkin 10.09.2016
Na dzień przed walką podtrzymuję swoją wcześniejszą prognozę tj. wygraną Gołowkina, zapewne przed czasem, ale po najtrudniejszej w zawodowej karierze i bynajmniej nie jednostronnej walce. Pokuszę się nawet o krótki scenariusz na ten pojedynek.

Scenariusz Nr 1:
- 1-2 rundy rozpoznawcze, jak to często bywa w walkach dwóch dobrze wyszkolonych technicznie pięściarzy
- Potem zaatakuje Gołowkin, ale napotka bardzo skuteczną obronę Brooka opierającą się na kombinacji kontr, odskoków i klinczów. Na półmetku na punkty będzie prowadził Brook.
- W 2 połowie walki Gołowkin wzmoże wywieraną na rywala presję, a Brooka stopniowo będą opuszczać siły. Będzie przegrywać kolejne rundy i zapewne polegnie w końcówce pojedynku (10-12 runda). Dopuszczam możliwość (na jakieś 25%), że Brook z wielkim trudem dotrwa do końca, aczkolwiek przegra wyraźnie na punkty.

Zastanawiałem się też, kto kogo i czym jest w stanie w tej walce zaskoczyć. Wyszło mi, że jednak bardziej Gołowkin Brooka i że może być to próba jednego dobrze wycelowanego atomowego uderzenia na początku walki. Dlatego biorę też pod uwagę scenariusz Nr 2, czyli szybki i ciężki nokaut na Brooku w efekcie pojedynczego precyzyjnego ciosu Gołowkina.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2016, 02:01 PM
Post: #70
RE: Brook vs Golovkin 10.09.2016
Niektórzy po zobaczeniu tego zdjęcia oczywiście Janusze, na ostatnią chwilę lecą do buka
stawiając na Brooka bo zobaczyli GGG lekko wychudzonego na twarzy nie wiedząc że GGG traci ostatnie
funty aby zrobić wagę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości