Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gala w Birmingham (USA) 16 lipca 2016 (Wilder vs Arreola, Mansour vs Rivas)
17-07-2016, 03:35 AM
Post: #41
RE: Gala w Birmingham (USA) 16 lipca 2016 (Wilder vs Arreola, Mansour vs Rivas)
Dobrze, że to już się skończyło. Wypalony swarmer bił się ze sluggerem udającym technika - paralityka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2016, 07:38 AM
Post: #42
RE: Gala w Birmingham (USA) 16 lipca 2016 (Wilder vs Arreola, Mansour vs Rivas)
Cytat:Wilder od pierwszych sekund miał w ringu przewagę nad mniejszym fizycznie i wolniejszym rywalem. "Bronze Bomber" punktował Arreolę, a w czwartej rundzie posłał go na deski i był bliski wygranej przed czasem.

Od tego momentu Wilder narzekał na ból prawej ręki i uderzał głównie lewą rękawicą. Ostatecznie po ósmej rundzie bezradny i porozbijany Arreola został poddany przez narożnik.

Wilder twierdzi, że doznał złamania prawej dłoni i naciągnięcia prawego bicepsa. Dla "Bronze Bombera" była to czwarta udana obrona pasa wywalczonego w ubiegłym roku. źródło
Niektórzy userzy na forach przewidywali taki scenariusz, że po walce z Arreolą okaże się, że Wilder dozna kontuzji i walka z Powietkinem będzie się przeciągać w nieskończoność. A więc nie wiem czy to prawdziwa kontuzja czy taka "wykalkulowana".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2016, 12:51 PM
Post: #43
RE: Gala w Birmingham (USA) 16 lipca 2016 (Wilder vs Arreola, Mansour vs Rivas)
Na widok Wildera robiącego wiatrak, aż mordka sama się cieszy Big Grin Big GrinBig Grin

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości