Forum - BOKSER.ORG
Gala w Birmingham (USA) 16 lipca 2016 (Wilder vs Arreola, Mansour vs Rivas) - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Gala w Birmingham (USA) 16 lipca 2016 (Wilder vs Arreola, Mansour vs Rivas) (/thread-2976.html)

Strony: 1 2 3 4 5


Gala w Birmingham (USA) 16 lipca 2016 (Wilder vs Arreola, Mansour vs Rivas) - Wilczekstepowy - 16-06-2016 10:01 AM

Założyłem ten temat ponieważ okazuje się, że na gali w Birmingham oprócz walki wieczoru odbędzie się inny, najprawdopodobniej o wiele ciekawszy pojedynek mianowicie Oscar Rivas contra Amir Mansour. W końcu Kolumbijczyk został rzucony na głębszą wodę i teraz tak naprawdę się okaże czy jest coś wart. Jeżeli chce coś ugrać w HW to Amira będzie musiał po prostu przeskoczyć.

Walkę zaplanowano na 10 rund.


RE: Gala w Birmingham (USA) 16 lipca 2016 (Wilder vs Arreola, Mansour vs Rivas) - Hugo - 16-06-2016 01:07 PM

Myślę, że Rivas z łatwością rozbije Mansoura. Mansour ma już prawie 44 lata i od pewnego czasu jest na równi lekko pochyłej. Kolumbijczyk przeciwnie, ostatnich 5 walk wygrał przed upływem 2 rund. Zwycięstwo nad Mansourem da mu awans do TOP15 HW.

Jeśli chodzi o walkę główną, to martwię się od zdrowie Chrisa. Sporo już w życiu zebrał i może znieść petardy Wildera gorzej od Szpilki.


RE: Gala w Birmingham (USA) 16 lipca 2016 (Wilder vs Arreola, Mansour vs Rivas) - Wilczekstepowy - 16-06-2016 04:00 PM

(16-06-2016 01:07 PM)Hugo napisał(a):  Myślę, że Rivas z łatwością rozbije Mansoura. Mansour ma już prawie 44 lata i od pewnego czasu jest na równi lekko pochyłej. Kolumbijczyk przeciwnie, ostatnich 5 walk wygrał przed upływem 2 rund. Zwycięstwo nad Mansourem da mu awans do TOP15 HW.
W sumie to jestem za Rivasem aby dał dobrą walkę, bo liczę na jeszcze więcej świeżej krwi w HW. Jednak nie zapominajmy, że Mansour wyraźnie prowadził po 5 rundach z Breazeale dopóki sobie nie nadgryzł języka. Ale fakt, jest stary i istnieje ryzyko, że padnie kondycyjnie, co na pewno wykorzysta Rivas.

(16-06-2016 01:07 PM)Hugo napisał(a):  Jeśli chodzi o walkę główną, to martwię się od zdrowie Chrisa. Sporo już w życiu zebrał i może znieść petardy Wildera gorzej od Szpilki.
Też mam czarne myśli jeśli chodzi o nokaut na Arreolii.


RE: Gala w Birmingham (USA) 16 lipca 2016 (Wilder vs Arreola, Mansour vs Rivas) - kubala1122331 - 16-06-2016 04:34 PM

Ciekawe co by było, gdyby Arreola wystrzelił cepem życia :v


RE: Gala w Birmingham (USA) 16 lipca 2016 (Wilder vs Arreola, Mansour vs Rivas) - Wietnam - 16-06-2016 04:40 PM

Jak co Smile
Pierwsza obrona ze Stivernem Big Grin


RE: Gala w Birmingham (USA) 16 lipca 2016 (Wilder vs Arreola, Mansour vs Rivas) - Gogolius - 16-06-2016 04:50 PM

No teoretycznie Arreola ma szanse na podłączenie Wildera.
Ale tylko teoretycznie.
Ja raczej nie zarwę nocki dla Deontaya (w sumie na żywo widzialem tylko jego walkę ze Stivernem i Szpilką i tylko ze względu na jego rywali, a nie jego samego).


RE: Gala w Birmingham (USA) 16 lipca 2016 (Wilder vs Arreola, Mansour vs Rivas) - Wietnam - 22-06-2016 09:41 PM






RE: Gala w Birmingham (USA) 16 lipca 2016 (Wilder vs Arreola, Mansour vs Rivas) - Hugo - 23-06-2016 10:26 AM

Doszło ciekawe zestawienie w półśredniej Sammy Vasquez - Luis Collazo. Vasquez to talent czystej wody i wierzę, że w efektowny sposób zakończy karierę Collazo.


RE: Gala w Birmingham (USA) 16 lipca 2016 (Wilder vs Arreola, Mansour vs Rivas) - kubala1122331 - 23-06-2016 11:38 AM

Możecie mnie zlinczować, ale ja w sumie cieszę się z wyboru Arreoli. I tak nie mogliśmy liczyć, że rywalem będzie ktoś, kto sportowo będzie na podobnym poziomie co Wilder. A Chris nadaje trochę tej walce kolorytu. Ja go w zasadzie lubię. Nie robi z siebie wielkiego czempiona, nie ukrywa, że jego szanse w tym pojedynku są niewielkie, ale na pewno da z siebie wszystko. Może Arreola to bokser już bardzo przeciętny, ale nigdy nie można mu odmówić ambicji i serca do walki. A takich gości należy szanować. Zapewne to są złudne nadzieje, ale mam nadzieję, że Chris zrzuci trochę sadła i da naprawdę trudną batalię Wilderowi, ba, kto wie, czy go nie postraszy jakimś mocnym cepem, który przecież wciąż posiada w swoim arsenale. Oczywiście, najbardziej prawdopodobny scenariusz to szybkie zwycięstwo Wildera przed czasem, ale w zasadzie wolę Arreolę niż jakiego Breazeale czy innego Washingtona.

Galę ratuje fightcard. Promotorzy chyba zdają sobie sprawę, że muszą zrobić coś fajnego poniżej, aby ktokolwiek to obejrzał. I na razie jest nieźle. Rivasa jeszcze nie widziałem, ale na tle Mansoura chętnie przekonam się co ten chłopak potrafi. Zastanawia mnie jedynie jego kontuzja oka. Nie jestem lekarzem, ale oko to dość niewdzięczna rzecz, którą bardzo trudno wyleczyć. A tutaj raptem 2-3 miesiące i jest wszystko okej? Faworytem zapewne jest Kolumbijczyk, ale jako, że go nie widziałem nigdy na oczy to jednoznacznego typu nie podam.

Sammy Vasquez spokojnie poskłada półemeryta Collazo. Szykuje się czasówka na Luisie.


RE: Gala w Birmingham (USA) 16 lipca 2016 (Wilder vs Arreola, Mansour vs Rivas) - Gogolius - 23-06-2016 10:18 PM

- Nie obawiam się siły ciosu Wildera, bo każdy z nas ma siłę by nokautować. Słynę z mocnej szczęki, ale prawda jest taka, że mógłby mnie znokautować dobrze bijący zawodnik wagi półśredniej, jeśli tylko trafiłby w odpowiednim momencie w odpowiedni punkt.

Fajny tekst Big Grin

W ogóle bardzo mądrze i przytomnie wypowiada się Arreola przed walką.