Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tony Bellew
05-03-2017, 06:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-03-2017 06:23 PM przez Wietnam.)
Post: #41
RE: Tony Bellew
Żadnych nie ma szans w HW, z takim ciosem z taką techniką?
Z takimi warunkami?

Z Wilderem, Joshuą, Furym, Ortizem , .....…...

Nie róbmy z Bellewa po konaniu kulawego i rozkojarzonego
Haye'a ,jakiegoś kozaka do sukcesów i szans w ciężkiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2017, 06:27 PM
Post: #42
RE: Tony Bellew
Ja to Bellew już nie skreślę, nawet jeśli będzie walczył jednego wieczoru najpierw z Wilderem, a potem z Joshuą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2017, 08:06 PM
Post: #43
RE: Tony Bellew
(05-03-2017 06:27 PM)kubala1122331 napisał(a):  Ja to Bellew już nie skreślę, nawet jeśli będzie walczył jednego wieczoru najpierw z Wilderem, a potem z Joshuą.

Hahaha! Big Grin Podobnie ja. Tongue Upokorzył mnie Bellew tą walką z Haye. W rzeczywistości nie dawałem mu nawet procenta szans z Haymakerem. Uważałem, że nawet kontuzjowany zmiecie Bellew góra do szóstej rundy. Tongue

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2017, 08:08 PM
Post: #44
RE: Tony Bellew
Dla mnie Bellew wpisuje się w casus Adamka w HW. Zwyciężył w potyczce, która najprawdopodobniej przereklamuje go w oczach niektórych kibiców (Arreola vs Adamek), ale jego bajka skończy się na pierwszym rywalu ze ścisłej czołówki, bądź bardziej niewygodnymi dla niego członkami szerokiego zaplecza HW. Jakoś nie bardzo potrafię wyobrazić go sobie przeciwko np. Breazeale. Myślę, że Hearn dobrze spienięży popularność "Bombera" i w miarę szybko wystawi go do jakiejś walki na szczycie z Parkerem, czy Wilderem.

Jako kibic wolałbym obejrzeć Bellew vs Briedis/Huck, choć w pełni zrozumiem, jeśli oleje taką opcję i wybierze jakąś dużą walkę w HW, za naprawdę solidną kwotę.

Ps. Wychodzi, że Masternak przegrał z dwoma najbardziej niedocenianymi (na tamtą porę) cruiserami na świecie - Drozdem i Bellew. Jak pech, to pech.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2017, 02:04 PM
Post: #45
RE: Tony Bellew
W końcu udało mi się rozgryźć zagadkę pochodzenia etnicznego Tony'ego. To jest bokser wielorasowy. Dotarłem do wiadomości, ze jego ojciec jest pochodzenia irlandzkiego, natomiast matka w połowie afroamerykańskiego i w połowie hinduskiego.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2017, 07:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2017 07:53 PM przez Metzger.)
Post: #46
Bug RE: Tony Bellew
(06-03-2017 02:04 PM)Hugo napisał(a):  Dotarłem do wiadomości, ze jego ojciec jest pochodzenia irlandzkiego, natomiast matka w połowie afroamerykańskiego i w połowie hinduskiego.
Jak na ćwierć-Murzyna-ćwierć-Hindusa jest bardzo biały.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2018, 01:15 PM
Post: #47
RE: Tony Bellew
Bellew po dwukrotnym pokonaniu Haye'a przed czasem teraz szuka kolejnego rywala. Długo mówiło się o Furym (ten nie chce), Stevensonie w junior ciężkiej lub Wardzie, ale ostatecznie prawdopodobnie stanie na Usyku, świeżo zunifikowanym czempionie cruiser.

Bellew dziś poinformował, że negocjacje idą spoko. Walka ma odbyć się w Anglii, mają ustalony przedział czasowy.
Sam Tony wypowiada się w sposób sugerujący, ze będzie to jego ostatnia walka w karierze - zakłada że przyjmie bardzo dużo ciosów, spodziewa się prawdziwego koszmaru w ringu, zaklada że to będzie najtrudniejszy rywal w jego karierze i będzie to na tyle ciężki pojedynek, że skończy mu karierę.

Jednocześnie Tony zapowiada, że wygra Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2018, 02:06 PM
Post: #48
Bug RE: Tony Bellew
Pytanie zasadnicze: w jakiej wadze mają walczyć? Jeżeli w ciężkiej, to będzie walka bez pasów, a to radykalnie zmniejszy jej rangę i zarobki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2018, 03:42 PM
Post: #49
RE: Tony Bellew
Bellew chce cruiser, Usyk woli HW ale chyba ustapi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2018, 10:09 AM
Post: #50
RE: Tony Bellew
Walka Bellew-Usyk na finiszu negocjacji, limit cruiser, miejsce to najprawdopodobniej Londyn lub inne angielskie miasto, data: 10 listopada.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości