Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
10-03-2019, 04:11 PM
Post: #801
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
(09-03-2019 09:33 PM)Wietnam napisał(a):  Powiedzcie mi otwarcie , czy Szeremeta ma po
co wychodzić otwarcie do GGG? ?

Czy ma po co? No ma, dostanie wypłate życia tylko po KO od Gołowkina to już może nie być ten sam pięściarz. Jeżeli faktycznie pojawi się taka oferta to ja bym ją na miejscu Kamila przyjął.
Szeremeta to właśnie poziom pasa EBU. Wyżej nie ma co podskakiwać bo go ktoś strąci ale jeśli ma to zrobić GGG to niech tak będzie. Wczorajsza walka pokazała jaka jest prawdziwa wartość Polaka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2019, 05:29 PM
Post: #802
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Nie wierzę, że Szeremeta dostanie ofertę od Gołowkina. Między nimi jest różnica 2 klas, a GGG nie będzie chciał się narażać na zarzuty, że walczy z cieniasami. O wiele ciekawszymi rywalami od Polaka będą np. Culcay, Quigley lub Williams.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2019, 07:41 PM
Post: #803
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Dziennikarze argumentują że wysoka pozycja Szeremety + relatywne bezpieczeństwo z jego strony + dobry rekord = wystarczy na pierwszą walkę na czerwiec na DAZN, żeby w spokoju przygotować się na wrzesień na Alvareza.

Sam Szeremeta średnio, ALE szacunek za krytyczną postawę wobec siebie, zarzuty wobec własnej pracy nóg, pokorę i zapowiedź ciężkiej pracy.
Wielu bokserów po wygranej w kiepskim stylu wypowiada się w stylu "najważniejsze że moja ręka poszła w górę, na cholerę mi wnioski" - a tutaj tego nie ma, co cieszy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2019, 08:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2019 08:45 PM przez Wietnam.)
Post: #804
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
No za to taki Szpilka po wygranej w równie słabym
stylu z Guinnem mówił że jest gotowy na wszystkich
w HW z Joshuą włącznie. Tutaj plus dla Szeremety
że nie gadał po walce iż jest gotowy na GGG. Wink

Najlepszym wyjściem jest kolejna obrona EBU
w PL.

Może walka z GGG to skok na kasę, ale szkoda zdrowia
naprawdę. Wątpię aby Kazach nagle się postarzał i
stracił chociasz połowę swoich dzikości to nadal
będzie łowca, idący za rywalem ze wzrokiem Pitbulla nie
chcę aby Szeremeta wyglądał jak Stevens i jego oczy po knockdownie od GGG, czyli w którym kościele dzwoni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2019, 09:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2019 09:38 PM przez szalonyAli.)
Post: #805
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Tak szans z golovkinem mu nie daje .Chociaż początek pierwsze rundy może mieć dobre , ale potem gdy dojdzie do wymiany po prostu GG go w końcu przełamie. Jego cios nie będzie budził respektu po prostu.GG to klasa. Z Andrade czy Charlotte jakieś szanse ma , żeby dać dobra walkę. Z culcayem podobnie .Porównałem go do Michalina , ale teraz Kamila porównam może trochę na wyrost do Warringtona .Najpierw sprawił sensację z Selbym potem z Framptonem. Selbym to dla mnie poziom Culcaya , zaś Framptonem no mający problemu z wagą to tak trochę Andrade .I jak dla mnie to z nimi Polak ma jakieś szanse na równa walkę ale i tak ze względu na to że Polak przegrana ale może zawalczyć tutaj ladnie

Tylko mówię o Kamilu przygotowanym na co najmniej 100 procent.ten chłopak to pracuś , dysponuje niezła technika więc może bo jeśli zawalczy jak tutaj to nie ma czego szukać na świecie

Odnośnie tej walki to ja wypunktował email 119 do 109 , no 118 110 w normie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2019, 08:55 PM
Post: #806
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Igor Jakubowski został uczestnikiem Big Brothera Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2019, 12:08 PM
Post: #807
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
https://m.facebook.com/story.php?story_f...n__=%2AW-R

Najman jest takim zawodnikem że byle kto go zapowiadać
nie będzie ! Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2019, 02:52 PM
Post: #808
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Szkoda pierwszego jako tako testu dla Czerkaszyna..
Jak to bywa często przed galami w PL

JJ McDonagh wycofał się z walki z Fiodorem
Czerkaszynem. Ostra infekcja organizmu.

Przykra historia... dla organizatorów i samego
Fiodora, który cały camp sparował z mańkutami. W
zastępstwie JJ'a przyjedzie Kassim Ouma (29-12-1,
18 KO).

Z Twittera Jagiełły
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2019, 12:56 PM
Post: #809
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Czerkaszyn to jeden z najbardziej perspektywicznych gości boksujących w Polsce. Poznałem go osobiście, niesamowicie sympatyczny, wiedzący co robi. Organizacja, sponsoring i przede wszystkim ciężka praca. Naprawdę koleś, z którego można brać przykład.

Szkoda wycofania się rywala. Oby Fiodor do końca roku dostał fajny test.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2019, 12:49 AM
Post: #810
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Krótka ocena galii w Łomży:
Włodarczyk vs Jur: Nudziarstwo, które wypunktowałem 96:95 dla Diablo. 96:94 ujdzie, ale dwaj sędziowie wypunktowali zdecydowanie za wysoko dla Włodarczyka, który na tle przeciętnego Rumuna nic nie pokazał.
Czerkaszyn vs Ouma: Teatrzyk dla przedszkolaków. Ciekawe, czy to wszystko było uzgodnione z góry z Wasilewskim, czy też nie.
Matyja vs Grafka: Najciekawsze 6 rund z całej gali. Przynajmniej chłopaki trochę się starali. Niezły występ Matyji.
Zyśk vs Karpec: Nudna walka z journeymanem, który przyjechał "odbębnić pańszczyznę". Zyśk nie robi żadnych postępów i nie rokuje żadnych nadziei.
Tryc vs Żuk: Tryc wygrał tylko u sędziów i komentatorów. Naprawdę walczył fatalnie i powinien przegrać co najmniej 2 punktami. Nie jest nawet materiałem na średniaka.
Ogólnie gala tragiczna, a na domiar złego tak stronniczych komentatorów to chyba w życiu nie słyszałem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości