Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
09-02-2018, 06:23 AM
Post: #651
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
I tak jest o klasę lepszy od buma z Konga.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2018, 06:31 PM
Post: #652
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Ogłoszono przeciwnika dla Patryka Szymańskiego na galę w Poznaniu 17 marca. To 40-letni Robson Assis z Brazylii. Z 7 ostatnich pojedynków 5 przegrał przez nokaut, w tym ostatnie 2 w 1 rundzie. Co prawda, z przyzwoitymi rywalami, ale nie zmienia to faktu, że Assis jest bokserem totalnie rozbitym. Po co Szymańskiemu walka z tym inwalidą ściąganym aż z Brazylii? Odpowiedź jest tylko jedna. Żeby zarobić na idiotach, którzy za jej obejrzenie zapłacą.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2018, 07:15 PM
Post: #653
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Nie chcę wyjść na sceptyka, ale być może promotorzy połapali się po dwóch ostatnich walkach Szymańskiego, że to nie taki prospekt, jak się przyjęło i teraz planują dla niego prowadzenie a'la Kołodziej. Tu bum, tu journeyman, tam wyboksowany weteran i tak w koło(dzieju) - macieju , aż do sprzedaży rekordu z jakąś gwiazdą wracającą po kontuzji / porażce / nieaktywności.

Aczkolwiek ten Robson Assis to totalne nieporozumienie. Facet dwie ostatnie walki przegrał w pierwszej rundzie, ma 40 lat i w ostatnich 5 pojedynkach 4x przegrywał przez nokaut, raz wygrał ale z turbo bumem. Nie lepiej by było zestawić Szymańskiego z Mielewczykiem, albo Vovkiem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2018, 11:29 PM
Post: #654
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Co Szymański może zrobić, nic, on sam nie
chcę walczyć z takimi ćiećiami, ale musi wyjść
do ringu i zarobić trochę grosza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2018, 10:47 PM
Post: #655
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
"Walka" Krzysztofa Twardowskiego z Piotrem Podłuckim w Legionowie to chyba TOP3 najgorszych walk, jakie widziałem. Punktowi, na czele z panem Włodzimierzem Gulcem, chyba już zaczęli afterparty, patrząc na ich punktacje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2018, 01:34 AM
Post: #656
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Obejrzałem sobie całą galę w Wyszkowie.

Paweł Żochowski - Jan Klimek
Walka dwóch debiutantów, poziom bardzo słaby pod każdym względem. Punktacja jasna, pierwsza runda dla Żochowskiego, trzy następne dla Klimka. Sędziowie dali jednak remis, a pan Gulc 39-37 dla Żochowskiego. Jak on to zrobił? Nie mam pojęcia

Rafał Grabowski - Aliaksandr Abramienka
Grabowski wygrywa w 4. rundzie przed czasem. Utrzymał wysokie tempo przez całą walkę, dużo fajnych serii, ale kompletny brak siły uderzenia. Myślę, że trafił w te 4. rundy ponad 200 ciosów, a dopiero ringowy przerwał tę rzeznię.

Krzysztof Twardowski - Piotr Podłucki
6 rund ciągłego klinczu i przestrzelonych ciosów. Jeśli ktoś cokolwiek tutaj pokazał to Twardowski, który przeważał wyszkoleniem technicznym. Jak dla mnie powinien to gładko wygrać. Mam wrażenie, że sędziowie mieli przykaz, kogo ogłosić zwycięzcą, bo 1) 58-55 dla Podłuckiego (autorstwa mojego ulubionego pana Gulca) to się chyba nie dało 2) odebranie punktu Twardowskiego, kiedy obaj się trzymali, a prowodyrem klinczów był Podłucki to dla mnie trochę nie fair. Ech, rozpisałem się, a szkoda klawiatury dla tych bumów

Mateusz Trych - jakiś owłosiony Gruzin
Gruzin twardy, ale bez umiejętności. Tryc, jak to on, dobrze w ataku, ale w obronie fatalnie. Bez historii.

Nikodem Jeżewski - Taras Oleksijenko
Nawet ciekawa walka. Jeżewski ogólnie nauczył się sporo w ofensywie, ale w defensywie był tragiczny, co mógł przepłacić nokautem w trzeciej rundzie. Ostatecznie jednak pięć razy rzucił Ukraińcem o matę ringu i w sumie wypadł dobrze. Wielki minus, ostrzeżenia i nagana za notoryczne bicie klęczącego przeciwnika. Nie trawię takiego burackiego zachowania. Sędzia ringowy nie zwracal na to uwagi, odebrał punkt dopiero przy czwartym liczeniu, kiedy to... Jeżewski nie uderzył klęczącego przeciwnika...

Ogólnie gala nudna i po prostu fatalna jakościowo. Walka wieczoru średnia, ale prawie jak arcydzieło na tle pozostałych. Sędziowanie (w ringu czy na kartach) to dla mnie ponury żart.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2018, 12:33 PM
Post: #657
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Patryk Szymański w wywiadzie dla Ringpolska:
Twoim przeciwnikiem będzie Robson Asis, co o nim wiemy?
Rywala wybrał mi trener spośród kilku propozycji przesłanych przez pana Andrzeja Wasilewskiego, mojego promotora. Na pewno zebrał doświadczenie w walkach z kilkoma niezłymi rywalami, m.in. Kanatem Islamem


Z Kanatem Islamem Asis został znokautowany po 2 minutach pierwszej rundy. To się teraz nazywa "zebrać doświadczenie"? A więc megabum = zawodnik bardzo doświadczony? Śmiać się, czy płakać Huh

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2018, 01:02 PM
Post: #658
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Może Szymański nawet nie sprawdzał reokordu Asisa, tylko powtarza to, co powiedział mu trener? Wiadomo, pięściarze nie są zazwyczaj orłami elokwencji, ale nazwanie krótkiego lania "zbieraniem doświadczenia", to trochę... dziwne.

Idąc tą drogą to najbardziej doświadczonym pięściarzem ostatnich lat w PL był Rafał Piotrowski Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2018, 09:06 PM
Post: #659
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Goddi wygląda jak włoska kopia Cotto .

Przynajmniej z wyglądu. https://m.facebook.com/1578268245766757/..._tn__=EH-R
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2018, 10:02 PM
Post: #660
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Polsat Boxing Night powraca! "Noc Zemsty" już 21 kwietnia w Częstochowie! W karcie
walk m.in . Tomasz Adamek, Mateusz Masternak, Ewa Brodnicka, Adam Balski oraz Damian Jonak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości