Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
29-01-2018, 09:27 PM
Post: #641
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Gala że hej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2018, 01:42 PM
Post: #642
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Jestem ciekaw, czy Wasyl dalej będzie krytykował Kassiego dla Adamka, po tym jak zestawia Diablo z bumem Gadajewem 8)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2018, 04:40 PM
Post: #643
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
http://www.boxing.pl/forum/publicystyka/...uma-w.html

Hugo, to Ty prawda?
Czemu sie nie chwalisz takimi tekstami Wink
Czy masz formalny zakaz linkowania swoich tekstow na naszym forum? Bo osobiscie na boxing rzadko zagladam a myske ze takimi tekstami trzeba sie dzielic.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2018, 08:36 AM
Post: #644
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Nie mam żadnego zakazu. W przeszłości nieraz jakieś teksty trafiały najpierw na nasze forum, a dopiero potem na prośbę Sandera do Boxingu. Teraz takie dłuższe wrzucam od razu na Boxing, ale wiele poruszonych w nich wątków w jakiejś krótszej formie pojawia się także na forum. Szkoda, że u nas ostatnio jest kiepsko z aktywnością użytkowników, a po kilku wartościowych ślad zaginął. Strona główna też jakby zmarniała, a już szczególnie smutne, jak pod jakimś tematem 80% wpisów odnosi się do MMA.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2018, 10:02 AM
Post: #645
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
(31-01-2018 04:40 PM)Gogolius napisał(a):  http://www.boxing.pl/forum/publicystyka/...uma-w.html

Hugo, to Ty prawda?
Czemu sie nie chwalisz takimi tekstami Wink
Czy masz formalny zakaz linkowania swoich tekstow na naszym forum? Bo osobiscie na boxing rzadko zagladam a myske ze takimi tekstami trzeba sie dzielic.

Swietny tekst i analiza, moze jednak Hugo bedziesz wrzucal tutaj tez te teksty.
Co do aktywnosci tego forum, to faktycznie troche ostatnio slabo.
Moze moderatorzy poprawia odzyskiwanie hasla bo ja przez kilka miesiecy probowalem odzyskac swoje pierwotne, az w koncu zalozylem maila i udalo mi sie zarejestrowac poraz drugi.
Czytalem tez w komentach na glownym orgu, ze ludzie maja problemy z tym.
Pozdro
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2018, 10:45 PM
Post: #646
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
@Hugo wkurwił już drugiego promotora Big Grin Wasyl zagotował się na twitterze boxing.pl. Wcześniej Borek obraził się. To znaczy, że artykuły trafiły w punkt Wink

W ogóle światek polskich promotorów przypomina mi moje kontakty zawodowe z pewną dość znaną polską diwą operową. Pani była strasznie egzaltowana i przewrażliwiona na krytykę; jeśli coś nie zgadzało się z jej wyobrażeniem o danej sprawie, tak brała jakąkolwiek, nawet życzliwą i rzeczową, uwagę bardzo do siebie i szła na skargę do przełożonego.

Jednak to wszystko mało w porównaniu z polskimi promotorami. Cokolwiek im wytknąć, tak obrażają się i używają starego, żenującego argumentu pt. "zrób lepiej". Czy nie lepiej siedzieć cicho, jak robi to Al Haymon? Wasyl sam się użala w wywiadach, że chciałby jeszcze zorganizować super sportową walkę i krytykuje zestawienie Adamek vs Kassi. Kiedy ktoś wytyka jego grupie zorganizowanie gali o poziomie eufemistycznie pisząc "przeciętnym", tak już jest gotowy ripostować i pouczać adwersarza.

A to wszystko za sprawą mediów głównego nurtu; gazety i TV zazwyczaj chcą dobrze żyć z grupami promotorskimi i nie piszą o nich źle, nawet kiedy byłoby to uzasadnione. Kiedyś na Onecie znalazł się facet, który napisał krytyczny tekst o prowadzeniu polskich pięściarzy, ale gość nie miał wiedzy... Zrobił to źle, popełnił kilka gaf, miał dobre intencje, ale wyszedł na hejtera. Podoba mi się, że boxing.pl ma tak otwartą formułę i dopuszcza trochę świeżego powietrza do pisania o pięściarstwie. Być może nie mielibyśmy takiego pierdolnika w boksie zawodowym, gdyby prasa i telewizja sportowa przyjęła uczciwą, krytyczną dziennikarską postawę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2018, 09:53 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2018 09:53 AM przez eyeofthetiger.)
Post: #647
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
(01-02-2018 10:45 PM)redd napisał(a):  @Hugo wkurwił już drugiego promotora Big Grin Wasyl zagotował się na twitterze boxing.pl. Wcześniej Borek obraził się. To znaczy, że artykuły trafiły w punkt Wink

W ogóle światek polskich promotorów przypomina mi moje kontakty zawodowe z pewną dość znaną polską diwą operową. Pani była strasznie egzaltowana i przewrażliwiona na krytykę; jeśli coś nie zgadzało się z jej wyobrażeniem o danej sprawie, tak brała jakąkolwiek, nawet życzliwą i rzeczową, uwagę bardzo do siebie i szła na skargę do przełożonego.

Jednak to wszystko mało w porównaniu z polskimi promotorami. Cokolwiek im wytknąć, tak obrażają się i używają starego, żenującego argumentu pt. "zrób lepiej". Czy nie lepiej siedzieć cicho, jak robi to Al Haymon? Wasyl sam się użala w wywiadach, że chciałby jeszcze zorganizować super sportową walkę i krytykuje zestawienie Adamek vs Kassi. Kiedy ktoś wytyka jego grupie zorganizowanie gali o poziomie eufemistycznie pisząc "przeciętnym", tak już jest gotowy ripostować i pouczać adwersarza.

A to wszystko za sprawą mediów głównego nurtu; gazety i TV zazwyczaj chcą dobrze żyć z grupami promotorskimi i nie piszą o nich źle, nawet kiedy byłoby to uzasadnione. Kiedyś na Onecie znalazł się facet, który napisał krytyczny tekst o prowadzeniu polskich pięściarzy, ale gość nie miał wiedzy... Zrobił to źle, popełnił kilka gaf, miał dobre intencje, ale wyszedł na hejtera. Podoba mi się, że boxing.pl ma tak otwartą formułę i dopuszcza trochę świeżego powietrza do pisania o pięściarstwie. Być może nie mielibyśmy takiego pierdolnika w boksie zawodowym, gdyby prasa i telewizja sportowa przyjęła uczciwą, krytyczną dziennikarską postawę?
Odwolujesz sie do idealow, a tym swiatem rzadzi kasa, a za kasa stoja uklady i powiazania. Pewnie mozna by byc dziennikarzem niezaleznym, ale wtedy srodowisko tzw mainstreamowe zepchnie takiego osobnika w czelusci zewnetrzne, a tam jet tylko placz i zgrzytanie zebow, a z czegos trzeba utrzymac siebie i rodzine.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2018, 09:03 PM
Post: #648
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Będąc anonimowym członkiem forum, za pisanie na którym nie zgarnąłem nawet złotówki mogę pozwolić sobie, jak to ująłeś, na idealizm 8) Choć wolałbym określenie "nazwaniem rzeczy po imieniu", bo chyba nikt nie twierdzi, że mainstream piszący o boksie robi to w sposób rzetelny, jeśli chodzi o lokalne poletko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2018, 09:42 AM
Post: #649
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
No i bardzo dobrze, ze mozna jeszcze gdzies poczytac sobie szczere opinie, szkoda tylko, ze dostepne dla niewielkiej grupy osob. Dlatego czytam te forum od dluzszego czasu i nawet sie zarejestrowalem Smile
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2018, 12:11 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2018 12:12 AM przez Wietnam.)
Post: #650
RE: Polskie podwórko: bokserzy, promotorzy i gale
Głowacki z nowym rywalem, kongijczyk miał problemy z wizą, na przeciw Główki stanie Siergiej Radczenko (6-0, 1 KO) .
Radczenko to 30-letni Ukrainiec, który swego czasu reprezentował barwy drużyny Hussars Poland w lidze World Series of Boxing.
Na zawodowym ringu ma jednak bardzo niewielkie doświadczenie - stoczył tylko sześć walk, w dodatku wszystkie w swojej ojczyźnie, z bardzo przeciętnymi rywalami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości