Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Briedis vs Durodola
14-05-2016, 11:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-05-2016 11:30 PM przez saliman1.)
Post: #21
RE: Briedis vs Durodola
Raczej szczęka Durodoli ma tu większy wpływ. Wydaje mi się, że Briedis nie ma słabszego ciosu od takiego Głowackiego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2016, 11:27 PM
Post: #22
RE: Briedis vs Durodola
zaczyna to jednostronnie wyglądać. Durodola w ogóle nie ma techniki, nie wyczuwa dystansu i nogi zastają z tyłu przy ataku

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2016, 11:28 PM
Post: #23
RE: Briedis vs Durodola
Odnosze wrażenie iz od lania w 4 rundzie, Durodola walczy o przetrwanie...
Briedis za to słaby w defensywie i w dodatku chaotyczny w ataku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2016, 11:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-05-2016 11:30 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #24
RE: Briedis vs Durodola
Chyba zaraz koniec w tej 7 rundzie. Ostro już pływa...

Jednak jeszcze nie ale to już chyba będzie formalność o ile Nigeryjczyk czymś szczęśliwym nie trafi Łotysza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2016, 11:42 PM
Post: #25
RE: Briedis vs Durodola
Koniec, choć myślałem ze Łotysz szybciej upora się z pływającym od kilku rund Nigeryjczykiem...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2016, 11:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-05-2016 11:49 PM przez saliman1.)
Post: #26
RE: Briedis vs Durodola
Ja tam nie mam pretensji o ten występ do Łotysza. Wydawał się chaotyczny, ale ciężko nie podpalać się, gdy ma się podłączonego rywala co drugą rundę. Durodola ma szczękę z granitu i mógłby dotrwać do końca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2016, 11:54 PM
Post: #27
RE: Briedis vs Durodola
A ja odniosłem takie wrażenie, jakby Briedis był nieco za słaby fizycznie aczkolwiek być może na takiego wyglądał tylko na tle Durodoli to jednak wydaje mi się, że Głowacki czy np. taki Cunningham na dziś dzień radzą sobie z nim.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2016, 12:00 AM
Post: #28
RE: Briedis vs Durodola
Kapitalna walka Kennedy - Djeko w UK w tej samej kategorii.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2016, 12:15 AM
Post: #29
RE: Briedis vs Durodola
Mnie jakoś ta walka Briedisa nie porwała, choć rywala miał najbardziej wymagającego w karierze. Sporo cepów, sporo przestojów i dziur w defensywie - choć może to emocje zrobiły swoje; występ przed własną publicznością + chęć efektownego zwycięstwa dla kibiców. Łotysz jest groźny, ale też trochę nieokrzesany. Nie wiem, czy nawiąże rywalizację z rywalami z topu. Bardziej niż Briedis vs Makabu/Bellew, zobaczyłby, Briedis vs Głowacki. To byłaby wojna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2016, 12:16 AM
Post: #30
RE: Briedis vs Durodola
(14-05-2016 09:36 PM)Wietnam napisał(a):  za niecałe 30 minut tak wygląda bynajmniej na mojej rozpisce, z de.

(14-05-2016 08:42 PM)rambo7003 napisał(a):  https://www.youtube.com/watch?v=PXsK2Echchs Tutaj jest stream, dobra jakość, Breidis jeszcze nie walczy.

Rambo gdzie byłeś jak cie nie było? Smile
chyba nie w Wietnamie Big Grin

Duradola tą walkę przegra do 0"era,
Walka z Kurdiaszosem to był wypadek przy pracy Ruska, i jego nie takowej szczęki,
dziś to będzie łatwa przeprawa Breidisa, na punkty wysoko lub ko pod koniec
walki.

Tak jak myślałem,easy typ. Duradola to przypadek,
Kurdiaszow wróci jeszcze straszyć,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości