Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V.Kliczko vs. Lennox Lewis II
01-04-2012, 05:14 PM
Post: #1
V.Kliczko vs. Lennox Lewis II
A jednak! Lennox Lewis powraca po 9 latach na bokserski ring aby wyrównać porachunku z Witalijem Kliczką. Przypomnę, że w ostatniej walce Lennox zmierzył się właśnie z Witalijem Kliczką, z którym wygrał po 6 rundach poprzez przerwanie walki przez sędziego z powodu kontuzji Ukraińca jednak to Witalij po pojedynku czuł się zwycięzcą, ponieważ wygrywał wszystkie rundy do przerwania walki. Już 29 września dojdzie do rewanżowego pojedynku, za który obaj pięściarze zarobią bagatela 125 mln dolarów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-04-2012, 05:21 PM
Post: #2
RE: V.Kliczko vs. Lennox Lewis II
pamiętajmy że dziś 1 kwietnia i takie deklaracje przyjmować ze zmróżeniem oka Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-04-2012, 08:15 PM
Post: #3
RE: V.Kliczko vs. Lennox Lewis II
Ja piernicze.. A to, że Tiger ma się zmierzyć z Gołotą i Lewandowski do Manchesteru City przechodzi też wierzysz?

Apropo tego pojedynku Lewis ostatnio w jednym wywiadzie powiedział, że wróciłby za 100 milionów. Don King powiedział, że da PO 100 milionów za pojedynek braci, może na Lewisa też by wyłożył. Vitek by dostał z 30 i też byłby happy, w końcu to on chciał rewanżu nawet za darmo. Ale to kolejny typ z serii co by bylo gdyby ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-04-2012, 09:18 PM
Post: #4
RE: V.Kliczko vs. Lennox Lewis II
(01-04-2012 08:15 PM)Jerome napisał(a):  Ja piernicze.. A to, że Tiger ma się zmierzyć z Gołotą i Lewandowski do Manchesteru City przechodzi też wierzysz?
Ja sądzę, że Adamek chciał wkręcić również forumowiczów tym żartem primaaprilisowym, bo ciężko mi uwierzyć, że sam dał się nabrać.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-04-2012, 09:51 PM
Post: #5
RE: V.Kliczko vs. Lennox Lewis II
Po napisaniu swojej odpowiedzi tez tak stwierdzilem. "Dobry dowcip" AdamekFightPL Tongue

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-04-2012, 09:54 PM
Post: #6
Bug RE: V.Kliczko vs. Lennox Lewis II
Uwaga, uwaga! Team Adamka potwierdził informację, że następnym przeciwnikiem Górala będzie ktoś z TOP20!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-04-2012, 09:55 PM
Post: #7
RE: V.Kliczko vs. Lennox Lewis II
Prima Aprilis ! TongueTongueTongue hehhe

no oby, oby ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-04-2012, 12:53 PM
Post: #8
RE: V.Kliczko vs. Lennox Lewis II
@Metzger
Chambers, Johnson, Solis - tylko te nazwiska wchodzą w grę.

@Jerome
Nie porównuj walki Władimir vs Vitali z walką Vitali vs Lennox, którego obecnie Witek by ciężką znokautował. Walka braci Kliczko najprawdopodobniej przebiła by pojedynek Pacquiao vs Mayweather. A walkę emeryta Lennox z Witalijem kto będzie chciał obejrzeć? albo inaczej, kto będzie chciał wyłożyć na to 100 mln Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-04-2012, 03:06 PM
Post: #9
RE: V.Kliczko vs. Lennox Lewis II
Choć temat zupełnie nie o tym, ale co do Solisa, on walczy w maju, więc nie ma szans, że zawalczy z Adamkiem w czerwcu. Zresztą, on wraca po długiej przerwie.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-04-2012, 03:14 PM
Post: #10
RE: V.Kliczko vs. Lennox Lewis II
@Adammobp

W sumie to dlaczego nie? Solis mógłby zrobić w miarę dobrą formę do czerwca a walka w maju była by tylko ''przetarciem''. Ja uważam, że Oner mógłby zlekceważyć Adamka ( względem walki z Wiciem ) i wypuścić na niego Solisa. To by była świetna walka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości