Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michał Cieślak
04-04-2016, 04:54 PM
Post: #11
RE: Michał Cieślak
Faktycznie walkę Cieślak vs Mueller można by było łatwo sprzedać w Polsce. Wtedy byśmy zobaczyli jak Cieślak by się zaprezentował nie tylko na tle Mateusza ale i Usyka. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2016, 09:10 PM
Post: #12
RE: Michał Cieślak
Redd, nie chciałbyś zostać profesjonalnym match makerem? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2016, 11:34 PM
Post: #13
RE: Michał Cieślak
CIEŚLAK: GŁOWACKI I WŁODARCZYK JESZCZE NIE, MASTERNAK I JANIK OK
Uważam, że za bardzo lekceważy się Mastera a moim zdaniem Masternak może jeszcze zaskoczyć, jak "porobi" u Gmitruka. Janik, jak najbardziej ok. Myślę, że mogłaby być jeszcze lepsza walka niż z Palaciosem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2016, 11:44 PM
Post: #14
RE: Michał Cieślak
(04-04-2016 09:10 PM)Gogolius napisał(a):  Redd, nie chciałbyś zostać profesjonalnym match makerem? Big Grin

Później czytałbym o sobie na forach (na pewno na głównej), że kontraktuję no - name, albo półbumów Big Grin W sumie, kto by nie chciał spróbować pozestawiać ze sobą poszczególnych zawodników? Zaraz coś z tym zrobię, tylko znajdę na telefonie numer do Mariana Kmity Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2016, 06:52 AM
Post: #15
RE: Michał Cieślak
Tak zauwazylem ze jestes bardzo aktywny w obszarze "kto z kim i dlaczego" Tongue

Wilczku, pelna zgoda. Zdziwilo mnie ze Master to jest na "juz", a na Wlodarczyka za wczesnie. Moze Cieslakowi przeszkadza sama sila fizyczna rywala dlatego Diablo czy Glowacki byliby jeszcze za trudni, natomiast Masternak jest juz okej.

Co do Janika - uwazam ze tez jest niedoceniany, bo z trzech porazek mamy kontrowersje, minimalna porazke z Afolabim i awaryjny wystep z Drozdem. Jednak mimo wszystko nie jest to bokser ktory ma albo warunki albo sile na to, zeby zatrzymac kogos takiego jak Cieslak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2016, 10:22 AM
Post: #16
RE: Michał Cieślak
Nie widziałem walki Masternaka z Fields'em - od razu to piszę.
Uważam, że Masternak jest za bardzo pogubionym bokserem w ringu, żeby móc zrobić krzywdę Cieślakowi. Diablo jest silny fizycznie i pokazał to już w nie jednej walce. No i do końca jest groźny (Green, Czakijew). Mateusz zaś pokazał jak go pokonać i widać, że strasznie się gubi z bokserami, którzy prą do przodu. Tak więc nie dziwi mnie podejście Michała. Swoją drogą szkoda, że nie udało się zorganizować pojedynku rewanżowego między Janikiem a Masternakiem, gdy ten drugi był jeszcze u Sauerland'a (bo nie wiem czy dalej jest?). To by mogła być niezła trampolina dla Łukasza, który jest nieco niedoceniany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2016, 07:59 PM
Post: #17
RE: Michał Cieślak
Cieślak ponoć celuje w Czakijewa. Do tej walki w najbliższym czasie pewnie nie dojdzie ale na tym etapie kariery nie widziałbym faworyta w Cieślaku, ponieważ nie znam jego umiejętności w obronie a w pierwszych rundach na tej niwie miałby naprawdę sporo roboty. Wink W każdym bądź razie byłby solidnie, naprawdę solidnie sprawdzony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2016, 06:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-04-2016 06:30 PM przez Gogolius.)
Post: #18
RE: Michał Cieślak
Najbliższy rywal Cieślaka to wg bokser.org Kai Kurzawa (36-4, 24 KO).
Walka pod koniec maja. Kontrakty nie zostały podpisane, ale wszystko ponoć jest formalnością.

Jak na niecałe dwa miesiące przerwy po Palaciosie to bardzo dobry rywal.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2016, 07:27 PM
Post: #19
RE: Michał Cieślak
Nie przegrał od 7 lat ale ostatnią walkę miał ponad rok temu. Wywalczył jakiś pasek IBF i co? Złapał kontuzję czy też postanowił zakończyć karierę a Polacy postanowili go odświeżyć?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2016, 08:38 PM
Post: #20
RE: Michał Cieślak
Oglądałem Kurzawę w jego ostatniej walce z silnie bijącym Ronertem i zrobił na mnie niezłe wrażenie. Szybkość i technika na przyzwoitym poziomie. Jednak siłowo zdecydowanie ustępował Ronertowi, więc tym bardziej będzie ustępował Cieślakowi. W sumie na pewno Kurzawa jest poniżej poziomu Palaciosa. Nie widzę innej opcji, niż Cieślak przez ko/tko.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości