Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Waga półciężka - POLSKA
19-03-2016, 07:34 PM
Post: #1
Waga półciężka - POLSKA
Oczywiście tutaj numer jeden na polskim podwórku jest Andrzej Fonfara. Właściwie jedyny rozpoznawalny Polak na świecie w tej kategorii. Drugim mógłby być Dariusz Sęk ale już mu się chyba nie uda wskoczyć do ścisłej czołówki?

Jeżeli chodzi o młodsze pokolenie to na razie całkiem dobrze sobie radzi 25-letni Marek Matyja tylko, że do tej pory nie został skonfrontowany z nikim konkretnym.

Być może coś ciekawego wyrośnie z Pawła Stępnia oraz z Jordana Kulińskiego. Ale nawet nie wiem ile oni mają lat.

Szansę na rozwój widzę w młodym 22-letnim Robercie Parzeczewskim ale to musi się człowiekowi chcieć aby do czegoś w życiu dojść.

Norbert Dąbrowski - ten z kolei chyba przesypia swoją szansę na osiągnięcie czegoś wielkiego w tym sporcie. Życzę powodzenia ale w ostatniej walce z niedoświadczonym Kulińskim dał się totalnie zdominować w pierwszych rundach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2016, 07:40 PM
Post: #2
RE: Waga półciężka - POLSKA
Czyli Kosteckiego definitywnie przekreślamy?

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2016, 07:52 PM
Post: #3
RE: Waga półciężka - POLSKA
Właśnie, ciekawe pytanie o Kosteckiego. Myślałem dzisiaj o nim, dobrze Hugo, że przypomniałeś. Wiadomo, co u niego słychać po tym pobycie w szpitalu? Mam nadzieję, że facet do siebie dochodzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2016, 08:30 PM
Post: #4
RE: Waga półciężka - POLSKA
Kostecki przed tym incydentem z lekami, miał
wystąpić w mma, raczej z Boksem koniec.
Jeśli on w ogóle chce powrócić do sportów walki,
problemy z psychiką od tego go oddalają.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2016, 10:22 PM
Post: #5
RE: Waga półciężka - POLSKA
Żal mi zmarnowanego talentu Kosteckiego. W dużej mierze sam sobie jest winien, ale chyba promotor też nie jest bez winy. A to więzienie to albo skrajny pech, albo zemsta kogoś wpływowego. Kto w Polsce siedział z tego paragrafu poza Cyganem? Mimo wszystko mam niewielką nadzieję, że Kostecki jeszcze wróci do boksu.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości