Ankieta: Kto wygra walkę?
Ankieta jest zamknięta.
Wilder KO/TKO 40.00% 8 40.00%
Wilder PTS 20.00% 4 20.00%
Powietkin KO/TKO 35.00% 7 35.00%
Powietkin PTS 5.00% 1 5.00%
Remis 0% 0 0%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Denis Lebiediew - Victor Ramirez (i odwoł. walka Wilder -Powietkin) 21 maja w Moskwie
21-05-2016, 09:56 PM
Post: #151
RE: Denis Lebiediew - Victor Ramirez (i odwoł. walka Wilder -Powietkin) 21 maja w Moskwie
Najłatwiejsza unifikacja w historii Wink Wysoka dyspozycja Lebiediewa trochę wynagrodziła mi wcześniejsze, przeciętne walki. Bardzo lubię tego pięściarza. Ramirez był skrojony na miarę dla Denisa. Już w pierwszej rundzie te podbródkowe groźnie świstały blisko szczęki Argentyńczyka. Druga runda była jednostronną demolką. Fajnie by było zobaczyć pojedynek Lebiediew vs Głowacki z 3 pasami w stawce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2016, 10:04 PM
Post: #152
RE: Denis Lebiediew - Victor Ramirez (i odwoł. walka Wilder -Powietkin) 21 maja w Moskwie
Dokładnie Redd. Te półtora rundy było lepsze niż ta cała gala razem wzięta. Wink No i w końcu się przebudziłem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2016, 10:34 PM
Post: #153
RE: Denis Lebiediew - Victor Ramirez (i odwoł. walka Wilder -Powietkin) 21 maja w Moskwie
Denis Lebiediew - Victor Ramirez
Jedna z najgorszych walk unifikacyjnych w historii, 2 runda i KO. Lebiediew wraca na tron swojej wagii i strasznie chciałbym zobaczyć jego pojedynek z Krzysiem. Na to poczekamy, bo Glowacki musi pierwsze pokonać Usyka, a Lebiediew rozprawić całą gromadę "mistrzów" WBA.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2016, 12:53 PM
Post: #154
RE: Denis Lebiediew - Victor Ramirez (i odwoł. walka Wilder -Powietkin) 21 maja w Moskwie
Jak po polsku napisać te nazwiska: Dilmurod Satybaldiev, Yury Bykhautsou?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2016, 02:04 PM
Post: #155
RE: Denis Lebiediew - Victor Ramirez (i odwoł. walka Wilder -Powietkin) 21 maja w Moskwie
Hmm... Jak na mój gust to Dilmurod Satibaldijew i Jurij Bychawcow, ale te zachodnie dziwolągi wyczyniane ze wschodnimi nazwiskami są takie, że równie dobrze mogę się mylić Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2016, 03:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-05-2016 03:19 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #156
RE: Denis Lebiediew - Victor Ramirez (i odwoł. walka Wilder -Powietkin) 21 maja w Moskwie
Na boxing.pl znalazłem, że powinno się pisać Dilmurod Satybałdijew. Jak tego drugiego nie wiem. A jak się pisze tego drugiego to nie wiem. Być może tak jak podajesz ale wolę poczekać, ak na forum zawita Hugo bądź Metzger to może któryś z nich coś podpowie. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2016, 04:08 PM
Post: #157
RE: Denis Lebiediew - Victor Ramirez (i odwoł. walka Wilder -Powietkin) 21 maja w Moskwie
Ja też Satybałdijew pomyślałem, ale w googlach nie było takiego wyniku po Polsku. Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2016, 04:23 PM
Post: #158
RE: Denis Lebiediew - Victor Ramirez (i odwoł. walka Wilder -Powietkin) 21 maja w Moskwie
WADA w czerwcu zakończy badania nad maldonium
Dopiero w połowie czerwca będzie wiadomo czy w ogóle istnieje taka możliwość aby meldonium tak powoli się uwalniało w organizmie. Czyli jeszcze się naczekamy i nasiedzimy zanim się dowiemy z kim i kiedy będzie walczył Wilder.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2016, 05:53 PM
Post: #159
RE: Denis Lebiediew - Victor Ramirez (i odwoł. walka Wilder -Powietkin) 21 maja w Moskwie
@Wilczek i inni
Diłmurod Satybałdijew jak najbardziej i macie na rozkładzie bardzo trudne nazwisko (chyba Tatar krymski urodzony w Kirgizji) przetłumaczone z cyrylicy perfekcyjnie. Gratuluję.

Gorzej z Bychowcewem (Bychauceuem), bo to Białorusin, a oni trochę inaczej zapisują dźwięki, niż Rosjanie. W szczególności typowa dla rosyjskich nazwisk końcówka -ow w białoruskim brzmi i wygląda, jak -au. Czyli np. typowe imię i nazwisko rosyjskie Giennadij Pietrow to po białorusku będzie Hienadź Pietrau. Jak odmieniać takie nazwiska? Sam mam wątpliwości, Albo po rosyjsku, czyli kogo? Pietrowa, Bychowcewa itd., albo konsekwentnie brnąc w białoruski, czyli Pietraua, Bychaucaua, chociaż mdli mnie przy takiej odmianie. Najgorzej pójść w angielską transkrypcje z cyrylicy, bo wtedy dochodzimy do absurdu. Jest np. taki bokser (Czeczen będący obywatelem Białorusi), którego nazwisko przetłumaczone dźwiękowo z rosyjskiej cyrylicy brzmi Chaważy Chacygow, czyli zupełnie znośnie dla polskiego ucha. Jednak po białorusku to już będzie Chaważy Chacyhau (g czyta się, jak h). A w transkrypcji angielskiej otrzymujemy Khavazhy Khatsyhau. Niech to teraz ktoś spróbuje odmienić przez polskie przypadki. Khooy v doopę.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2016, 05:37 AM
Post: #160
RE: Denis Lebiediew - Victor Ramirez (i odwoł. walka Wilder -Powietkin) 21 maja w Moskwie
Ogólnie ta gala wypadła poniżej oczekiwań i rosyjscy bokserzy też poza znakomicie dysponowanym Lebiediewem. Kudriaszow prawdopodobnie ma olbrzymie problemy z limitem wagi cruiser i to może być gwóźdź do jego kariery. Z Dos Santosem walczył w podwyższonym umownym limicie, ale w poważnych walkach tak się nie da. Pójdzie w końcu do HW, a tam już nie będzie ani taki duży, ani taki silny. O Czachkijewie szkoda wspominać. Po 2 porażkach przed czasem to jest bokser bez pomysłu i bez przyszłości. W półciężkiej dużym talentem jest Biwoł, ale pojedynek z Valerą pokazał też jego słabe strony, jak np. brak mocnego ciosu. Młody Sałamow wygrał z trudem, a komentatorzy mówili, że w pewnym momencie był na skraju porażki przez nokaut. Może w przyszłości coś z niego będzie, ale na razie to IBO, które zdobył to szczyt jego możliwości. W super średniej Kasztanow to zawsze był bokser na poziomie IBO/EBU/interim WBA i dalej też nie zajdzie. Satybałdijew to też materiał nie na mistrza, a na kolejnego solidnego średniaka. Z nowych twarzy Papin niezbyt przypadł mi do gustu, a Kodzojewa, który prawdopodobnie miał coś wspólnego z MMA, nie widziałem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości