Ankieta: Kto wygra walkę?
Ankieta jest zamknięta.
Wilder KO/TKO 40.00% 8 40.00%
Wilder PTS 20.00% 4 20.00%
Powietkin KO/TKO 35.00% 7 35.00%
Powietkin PTS 5.00% 1 5.00%
Remis 0% 0 0%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Denis Lebiediew - Victor Ramirez (i odwoł. walka Wilder -Powietkin) 21 maja w Moskwie
10-05-2016, 05:35 PM
Post: #31
RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie
Povietkin ma defekt, nie potrafi walczyć z gigantami(Kliczko go zgwałcił, z Wachowi nie mógł dobrać się do skóry) . Szpilka to zupełnie inny typ boksera niż idący do przodu jak taran Sasza.. Taki mniejszy, dużo latający po ringu może być bardziej kłopotliwy od o wiele bardziej utalentowanego, ale bardziej statycznego boksera. Wilder rozbije Povietkina, bomby nawet zbierane częściowo na blok będą robiły swoje. Walka jest 50/50 do 6 rundy, potem z Saszy zejdzie powietrze i potyczka przerodzi się w jednostronne widowisko.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2016, 05:49 PM
Post: #32
RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie
Zobaczymy, zobaczymy Smile

Wach to zly przyklad bo tam akurat Povetkin ladnie skracal dystans i bil, problem polega na tym ze Wach po kilku strzalach przestal walczyc o zwyciestwo a zaczal o przetrwanie a z takim rywalem ciezko wygladac dobrze.

Kliczko to inna klasa, duzo lepszy techncznie niz Wilder, specjalizujacy sie w walkach z nizszymi rywalami, mega dobrze wykorzystujacy przewage warunkow fizycznych, super kontrolujacy dystans prostymi. To tez zly przyklad. Wilder jest dziurawy, lubi zebrac na glowe, nie trzyma tak dystansu.

Tu sie wszystko rozbije o klase bokserska, taki Wawrzyk jej nie ma za wiele i zobacz ile mu warunki fizyczne pomogly w ringu z Sasza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2016, 06:31 PM
Post: #33
RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie
Wawrzyk przegrał już w szatni, ma słabą psychikę więc to zły przykład.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2016, 08:48 PM
Post: #34
RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie
Patrząc na chłodno ta walka to mniej więcej typowe 50/50, jednak mam dziwne przeczucie że Wilder znokautuje Saszkę. Ten jego ringowy chaos może okazać się paradoksalnie zabójczo skuteczny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2016, 01:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2016 01:19 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #35
RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie
Garguła ma walczyć z Kasztanowem? Czy ja dobrze widzę? Ale to by wyjaśniało dlaczego zrezygnował z walki ze Stępniem. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2016, 03:51 PM
Post: #36
RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie
Dobrze widzisz, Wilczku. Za to ja przecierałem oczy, kiedy zobaczyłem jak opublikowano kartę walk na ringpolska. Chestnut vs Gargoyles i tym podobne. Chyba ktoś jest zdrowo nawalony w konkurencyjnej redakcji.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2016, 06:55 PM
Post: #37
RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie
Może nie dojść do walki! U Powietkina wykryto doping!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2016, 07:11 PM
Post: #38
RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie
Rafael zazwyczaj jest bardzo dobrze poinformowany (boks czyta słabo, ale jeśli chodzi o zorientowanie w światku bokserskim, to warto śledzić jego wypowiedzi). Co to by było - u Rosjanina wykryto doping. Tego jeszcze nie grano.

Ktoś się orientuje jaka organizacja przeprowadza te testy? RUSADA zdaje się, że dalej jest zawieszona, prawda?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2016, 07:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2016 07:26 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #39
RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie
Tak, RUSADA dalej zawieszona.

W sumie szkoda, że nie dojdzie do tej walki. Ale skoro przyjmował coś nielegalnego to wyboru nie ma, walkę trzeba będzie odwołać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2016, 07:30 PM
Post: #40
RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie
Cała Rosja w tym siedzi!
Prawie wszyscy medaliści z Sochi stosowali medium również, .
nieprawdopodobne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości