Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Głowacki vs Cunningham
17-04-2016, 03:01 AM
Post: #111
RE: Głowacki vs Cunningham
I jeden i drugi potrafią nieźle boksować (widziałem Serba w walce z Lionellem Thompsonem), ale poszli na totalną cepówę. Niemniej, emocjonująca potyczka. Browne pływa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2016, 03:02 AM
Post: #112
RE: Głowacki vs Cunningham
Browne powinien już dawno być zdyskwalifikowany za trzymanie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2016, 03:08 AM
Post: #113
RE: Głowacki vs Cunningham
Browne vs Kalajdzic
1. 10-8
2. 9-10
3. 10-9
4. 9-10
5. 10-9
6. 8-10
7. 9-10
8. 9-10
---
74-76

Jak dla mnie Serb jest zwycięzcą. Do tego, nie wiem czy sędzia nie powinien liczyć w ostatniej rundzie Amerykanina. No i Browne miał szczęście w pierwszej rundzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2016, 03:11 AM
Post: #114
RE: Głowacki vs Cunningham
Sędzia ringowy tej walki tragiczny. Widział nokdaun na Kalajdziciu, którego nie było, a nie widział bezustannego klinczowania Browne'a. Kalajdziciowi należało się zwycięstwo.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2016, 03:13 AM
Post: #115
RE: Głowacki vs Cunningham
Wyciągnięto za uszy Browne'a. Nie wygrał tego, nie wiem które rundy dodatkowo można by mu było przypisać. Ringowy i punktowi pomogli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2016, 03:16 AM
Post: #116
RE: Głowacki vs Cunningham
Wietnam
Jak najbardziej trzeźwy. Ja nie mam zamiaru Główki gloryfikować, bo nie wiem jak wypadł, a widać było problemy kondycyjnie w końcówce. Ale po wypunktowaniu naprawdę solidnego boksera (z którym miał przecież przegrać) w stosunku 8-4 (u 2 sędziów + scorecard WBN) i u jednego 7-5 oraz rzucenie go 4 razy na deski, a potem gadanie, że wypadł fatalnie i tak naprawdę powinien przegrać 12-0 tylko rywal źle zawalczył jest typowym polskim żałosnym wkurzającym pierdoleniem.
Nie wiem jak ułożą się jego walki z innymi zawodnikami cruiser, bo i poziom wyrównany.
Jeśli natomiast to porównujesz do walki Pacquiao - Algieri, to byłoby tak "No niby Pakman wygrał 120-104, no ale te nokdauny zadecydowały, bo jakby Algieri inaczej zawalczył walka byłaby koło remisu. W ogóle Filipińczyk jest cienki i z każdym solidnym zawodnikiem swojej kategorii jest bezlitośnie ogrywany na punkty".

Panowie, nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Wygrał, moim zdaniem zdecydowanie, cieszmy się, a nie gadajmy, że gdyby Cunn zawalczył inaczej to byłoby 12-0 dla Amerykanina, bo to słabe po prostu jest.

Dobranoc, uciekam spać, bo padam na mordkę Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2016, 03:17 AM
Post: #117
RE: Głowacki vs Cunningham
Wałek and still Promotion Browne,.
W ogóle mnie nie przekonuje, ,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2016, 03:18 AM
Post: #118
RE: Głowacki vs Cunningham
Oglądałem jednym okiem i też jestem zniesmaczony werdyktem, no ale można się było spodziewać wałka po "nokdaunie" w pierwszej rundzie i po przymykaniu oka sędziego na klincze Browne'a.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2016, 03:23 AM
Post: #119
RE: Głowacki vs Cunningham
Liczę jeszcze na popis talentu Spenca na koniec, nie ukrywam kibicuje mu,.
pozdro,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2016, 03:26 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-04-2016 03:34 AM przez redd.)
Post: #120
RE: Głowacki vs Cunningham
Na razie Spence idzie jak czołg. Drugą rundę punktowałem 10:8 dla niego, w trzeciej Algieri walczył trochę odważniej, ale i tak niewiele ugrał.

Ale jatka. Na tle Spence'a naprawdę niezły Algieri wyglądał jak journeyman. Bardziej niż Mayweathera Errol przypomina mi Gołowkina.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości