Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Martin vs Joshua
14-02-2016, 07:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-02-2016 08:31 PM przez Wietnam.)
Post: #1
Martin vs Joshua
Martin vs Joshua


9 kwiecień 2016, O2 Arena (Millenium Dome)

[Obrazek: 12733373_570659756420919_342769207015519...e=5761EFB6]

A jednak! Mało kto wierzył w taki pośpiech mistrza olimpijskiego z Londynu, ale Anthony Joshua (15-0, 15 KO) już w najbliższym starcie, konkretnie 9 kwietnia, zaatakuje
Charlesa Martina (23-0-1, 21 KO) i należący do niego pas mistrza świata wagi ciężkiej federacji IBF!

- Walka o mistrzostwo świata wszechwag była moim marzeniem od dnia debiutu na ringu zawodowym. Czuję się więc zaszczycony, że będę miał teraz możliwość, aby ten sen urzeczywistnić. A do tego wszystko odbędzie się przed moimi kibicami w hali O2 Arena w Londynie. Jestem więc bardzo podekscytowany - nie ukrywa angielski król nokautu.

- Martin to mocny zawodnik, muszę więc stoczyć najlepszą walkę w karierze, by odebrać mu tytuł - dodał Joshua.

- Powiedziałem mojej drużynie, że szukam najciekawszych dostępnych wyzwań. Przybędę więc do Wielkiej Brytanii, by dać światu mocny przekaz, że jestem najlepszym ciężkim na świecie. Nikt nie odbierze mi mojego pasa. Nie interesują mnie łatwe obrony i łatwe pieniądze. Mam sporo szacunku dla Joshuy i jego osiągnięć, ale 9 kwietnia zostanie znokautowany - ripostował Martin.

Przypomnijmy, że Amerykanin wakujący pas organizacji IBF zdobył 16 stycznia na Brooklynie, pokonując w trzeciej rundzie Wiaczesława Głazkowa. Ukrainiec nabawił się wtedy kontuzji kolana, która uniemożliwiła mu kontynuowanie potyczki. Walka z Joshuą będzie więc dla niego pierwszą obroną.

Bokser.org
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2016, 07:49 PM
Post: #2
RE: Martin vs Joshua
Dobrze że Martin po tak żenującym zdobyciu pasa chce od razu udowodnić, że jest prawdziwym mistrzem. To się ceni.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2016, 07:54 PM
Post: #3
RE: Martin vs Joshua
Jak pas zdobędzie Joshua, Szpilka może już zapomnieć o mistrzostwie IBF .
Nie jest na pewno zadowolony z tej informacji Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2016, 08:13 PM
Post: #4
RE: Martin vs Joshua
Joshua wyraźnym faworytem według Bukmacherów
AJ - 1.12
CM - 6.00

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2016, 08:27 PM
Post: #5
RE: Martin vs Joshua
50 dych na Czarka pójdzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2016, 08:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-02-2016 08:35 PM przez Krzych.)
Post: #6
RE: Martin vs Joshua
Trochę chyba przegięli z tym kursem. Joshua jest faworytem i walka jest w UK, ale bez przesady, to już Adamek z Vitalijem miał większe szanse u buków, a tutaj takiej dysproporcji nie ma.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2016, 08:43 PM
Post: #7
RE: Martin vs Joshua
Wow,nie spodziewałem się że to tak szybko pójdzie,według mnie szanse rozkładają się ok 55-45 dla Antka,głównie przez przewagę warunków fizycznych.Licze na niego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2016, 09:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-02-2016 09:05 PM przez Wietnam.)
Post: #8
RE: Martin vs Joshua
"Wszystko wskazuje na to, że na gali Joshua-Martin nie zabraknie także emocji dla polskich kibiców. Szczegóły wkrótce...

Gancarczyk na Twitterze.

ciekawe Głowacki vs Cunn
czy może Sulęcki z dobrym przeciwnikiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2016, 09:12 PM
Post: #9
RE: Martin vs Joshua
Po pierwsze, mega szacun dla Martina. Wziąć w pierwszej, dobrowolnej obronie Joshuę? To tak jakby Fonfara miał po Stevensonie wziąć Beterbijewa Big Grin

Ja nie mam faworyta, wydaje mi się że Martin może to wygrać. Obaj niesprawdzeni, obaj mało doświadczeni, ale przynajmniej Martin już wychodził do ringu z kimś niezłym (Glazkow) a Joshua tego nie ma.
Ciągle uważam, że językiem u wagi będzie mańkuctwo Martina - trafi i wygra w późniejszych rundach przez KO/TKO.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2016, 09:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-02-2016 09:41 PM przez Krzych.)
Post: #10
RE: Martin vs Joshua
Ogólnie kwiecień się nieźle zapowiada:

Helenius-Duhaupas
PBN

Martin-Joshua
Wiatrakowo III

Lebedev-Ramirez

No i jeszcze Golovkin i Ronzalez, ale ze względu na ich przeciwników nie warto wstawać na galę.

Jest połowa lutego więc na końcówkę kwietnia jeszcze może coś wpaść.

W marcu trochę gorzej, bo tylko Czagajew-Browne, Ortiz-Thompson i Thurman-Porter, reszta większych walk to tylko formalności, chyba że coś przeoczyłem bo nie sprawdzałem bardzo dokładnie.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości