Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proponowane tematy
28-12-2011, 02:03 PM
Post: #21
RE: Proponowane tematy
Myślę że typer to dobra sprawa, jednak forum jest około 15 użytkowników którzy się udzielają. Myślę że za 2 miesiące, miesiąc, można byłoby takie coś zorganizować, gdyż wiem z doświadczenia, że dołączający później są poszkodowani i wylewają swoje żale adminom i modom.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2011, 02:09 PM
Post: #22
RE: Proponowane tematy
Ogólnie, bardzo dobry pomysł, jednak, jak zaznaczono wyżej, warto tym poczekać troszkę, zwłaszcza, że mamy teraz na scenie bokserskiej "zimową przerwę" - bardzo niewiele się dzieje.

Proponuję start mniej więcej od lutego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2011, 02:18 PM
Post: #23
RE: Proponowane tematy
Jednak jeżeli pytacie o tematy ciekawe, to proponuję utworzyć dział felietonów. Bo na forum na pewno znajdują się ludzie co piszą felietoniki tylko na fora, więc warto ten krok przemyśleć. Gdyż nie zauważyłem czegoś takie. Wink z Góry dzięki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2011, 02:40 PM
Post: #24
RE: Proponowane tematy
Jeśli ktoś się o taki dział upomni to chętnie, choć ci co piszą felietony to robią to na http://www.blog.bokser.org Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2011, 02:48 PM
Post: #25
RE: Proponowane tematy
(28-12-2011 02:40 PM)bokser.org napisał(a):  Jeśli ktoś się o taki dział upomni to chętnie, choć ci co piszą felietony to robią to na http://www.blog.bokser.org Wink

Dzięki za informację. Nie wiedziałemWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2012, 09:34 AM
Post: #26
RE: Proponowane tematy
Może dział gdzie każdy będzie mógł wrzucić walkę do ściągnięcia itp. Ogólna wymiana walkami myśle że było by to naprawdę potrzebne i przyciągnie wielu fanów boksu którzy walki mają i kolekcjonują Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2012, 07:53 PM
Post: #27
RE: Proponowane tematy
Myślę, że można by było dodać dział "Ludzie boksu" - gdzie można by było pisać o komentatorach, trenerach, promotorach
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2012, 11:33 PM
Post: #28
RE: Proponowane tematy
Ja jestem jak najbardziej za ligą typerów,i dodałbym wygraną przez wałek,bo to ostatnio dość częsty scenariusz na wszelakich ringach.

Oczywiście z tym wałkiem to żart,ale ponieważ sam trochę obstawiam w Realu,to chętnie bym się posiłkował waszymi typami,bo wiem że są tu nieźli znawcy boksu.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2012, 08:32 PM
Post: #29
RE: Proponowane tematy
Dział "ludzie boksu" to dobry pomysł, ponieważ dla osób zaczynających swą przygodę z tematyką bokserską podstawowymi informacjami są takie, kto to był Michael Buffer, Sagarra, Don King. Jestem w 100% za.

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2012, 03:51 PM
Post: #30
RE: Proponowane tematy
Chciałbym, nie wiem czy już padła taka propozycja aby zamieści wątek o prawidłowym odżywianiu w czasie treningu i pomiędzy walkami. To znaczy co wolno jeść czego nie, na co uważać, ile posiłków i z czego powinny się składać aby utrzymać wagę i nie przytyć a najlepiej zrzucić zbędne kilogramy. Co pić i jakie stosować suplementy, może ktos ma fachową wiedzę na ten temat i chciałby się nią podzielić Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości