Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
03-04-2016, 02:49 PM
Post: #161
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Mówię Wam składajcie reklamację za to PPV, bo walili z Was wała do samego końca aż do ogłoszenia odwołania Brodnickiej z Torti.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2016, 03:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2016 03:35 PM przez Wietnam.)
Post: #162
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Nikogo za gardło nie trzymają, kto chce to kupuje dostęp,
tym samym opłaca gaże samym zawodnikom ,.
Jest ich pracodawcą/sponsorem podczas PBN.
Spory procent z ppv idzie do nich.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2016, 03:56 PM
Post: #163
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
(03-04-2016 02:49 PM)Taran napisał(a):  Mówię Wam składajcie reklamację za to PPV, bo walili z Was wała do samego końca aż do ogłoszenia odwołania Brodnickiej z Torti.
W moim przekonaniu brak tej panny podniósł rangę PBN. Tongue Ale tak bardziej na serio. Czy zatajenie informacji o kontuzji Ewy Brodnickiej przez organizatorów gali nie jest po prostu przestępstwem? Nie należałoby tego gdzieś zgłosić? Np. do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji? Oczywiście jako ewentualnych powodów mam tu na myśli tych, którzy wykupili ppv specjalnie dla Brodnickiej bądź Torti, w tym czasie, gdy ta już nie była zdolna do walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2016, 04:34 PM
Post: #164
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
(03-04-2016 03:56 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Czy zatajenie informacji o kontuzji Ewy Brodnickiej przez organizatorów gali nie jest po prostu przestępstwem? Nie należałoby tego gdzieś zgłosić? Np. do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji?

Przestępstwem chyba nie, ale ta sytuacja tylko świadczy o tym jak polsat traktuje swoich klientów. Kasa, kasa, kasa...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2016, 06:50 PM
Post: #165
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Cytat:Oczywiście, że to nie majątek. Nie rozumiesz albo nie chcesz zrozumieć sedna sprawy.

Nie, to ty @Martin nie rozumiesz sedna sprawy. A ja chyba jednak rozumiem, bo pisałem, że nie jestem zwolennikiem PPV, tak czy nie? Jednak ja się staram zaakceptować argumenty, które daje Polsat. Ty nawet na nie spojrzysz, a jesteś tego wielkim przeciwnikiem, w ogóle nie zagłębiając się w temat. Spójrz na to na chłodno, nie przez pryzmat tego, że Solorz zrównał z gównem twój Śląsk, a dostrzeżesz tego wiele zalet. Oczywiście, nie muszą one przysłonić wad i tego nie robią, ale nie można pisać, że PPV to tylko gówno itd.

Cytat:Ty jako abonent cp dałeś złodziejowi cztery dychy by móc sobie obejrzeć 5 walk bokserskich mimo (uwaga) że co miesiąc płacisz polsatowi opłatę za korzystanie z ich oferty programowej.

Mylisz się, drogi kolego. Ja płącę Polsatowi abonament, ale NIE MA nigdzie w umowie napisane, że PBN będzie na otwartym kanale. Polsat JEST organizatorem tej gali, ale NIE MA obowiązku puszczania jej na swoich kanałach! Widzisz tę różnicę? Gdyby chcieli sobie to puścić na nc+ mieliby prawo i mi, jako ich abonentowi, nic do tego.

Cytat: To tak jak ja bym wczoraj miał zapłacić 40 zł za obejrzenie meczu Barcelona-Real. Ja za takie wydarzenie płacę C+ co miesiąc właśnie po to by nie męczyć się na streamach tylko usiąść wygodnie przed 48 calowym tv z ulubionym piwem w ręku.

Hmmm, a to czasem nie było tak, że nc+ nieźle was wyruchało z La Liga? Smile Ile ja się naczytałem płaczów w internecie, że ludze podpisywali umowę z nką, bo liga włoska czy hiszpańska, otworzono nawet nowy kanał, wzrósł abonament, a ostatecznie do La Liga czy Serie A trzeba było dopłacać 15 zł., bo znalazły się w Eleven? Nie było tak? Smile Jak widzisz, nc+ też nie jest święty i jest to ta sama półka dziadostwa co Polsat. A ty się ich starasz na siłę wybielać... Pracujesz u nich? XD

Cytat:Jak kogoś nie stać na porsche to kupuje opla. Jeśli polsatu nie stać na galę z takim fightcardem to niech się za to nie zabiera.

Czyli rozumiem, że bardziej propsowałbyś 10 gal w Ełku czy Legionowie niż tak porządny fightcard? Ja mam nieco inne myślenie. Dlaczego? Miło mi było zobaczyć Michała Cieślaka z Francisco Palaciosem, zamiast walki Michała z Węgrem o minusowym rekordzie, bo na więcej nie byłoby nikogo stać. Dzięki takiemu PPV polscy zawodnicy mogą sprawdzać się z rywalami o wyższym poziomie. To jest jeden z plusów. Jeśli ja mam za to zapłacić 40 zł, proszę bardzo! Jeśli natomiast Polsat spróbuje mi wcisnąć takie gówno jak ostatnio w Łodzi, to zwyczajnie tego nie kupię. Tyle Smile
Ale rozumiem o co ci chodzi. Wolisz hodowanie rekordów polskich zawodników lub wysłanie ich na wrogi teren, gdzie mogą zostać oszukani (jak Niemcy zrobili z Masterem choćby), zamiast dawania im wyzwań na polskiej ziemi, gdzie mogą się spokojnie sprawdzić. OK, ja na ten temat nieco inaczej się zapatruję Sleepy

Cytat:I Ty uważasz, że to jest fair ze strony polsatu? Kodowanie takiego wydarzenia jak ME w piłce nożnej?

Nie, nie uważam za fair, ale tak samo nie uważam za uczciwe kodowania LM przez nc+. Ale widać, że dla ciebie to normalka, że prawie 30 mln Polaków nie ma dostępu do LM, a dla wielu to rzecz niemal święta. Ja w akademiku nie mam wieczorami internetu, więc w tym sezonie obejrzałem w LM okrągły jeden mecz. Bo nie miałem jak. I czy to jest fair? I ja tu nie mówię o czymś specjalnym, tylko o odkodowaniu jednego meczu w środę, który Polsat notabene puszczał na otwartym.

Aby też pokazać różnicę, jak o kibica "dba" Polsat i nc+ wystarczy wspomnieć turniej kwalifikacyjny piłkarzy ręcznych. Nc+ zablokowało wszystkie mecze, Polsat puszcza na otwartym PSN. Taka to różnica.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2016, 07:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2016 07:56 PM przez Martin.)
Post: #166
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
(03-04-2016 06:50 PM)kubala1122331 napisał(a):  pisałem, że nie jestem zwolennikiem PPV, tak czy nie? Jednak ja się staram zaakceptować argumenty, które daje Polsat.

No i co z tego, że pisałeś skoro wykupiłeś. Jakbyś był przeciwnikiem ppv to byś nie kupił. To tak jakbyś deklarował, że nie jesteś zwolennikiem SLD a na nich głosował Undecided.

(03-04-2016 06:50 PM)kubala1122331 napisał(a):  Spójrz na to na chłodno, nie przez pryzmat tego, że Solorz zrównał z gównem twój Śląsk, a dostrzeżesz tego wiele zalet.

Solorz nie zrównał z gównem Śląska, za czasów Solorza Śląsk zdobył drugie w historii mistrzostwo Polski. Podczas "bycia" jego w Śląsku można było jednak dostrzec jego pazerność i zrozumieć na czym polega bycie sponsorem "bezgotówkowym". Ale do rzeczy. Zalety ppv? Kpisz człowieku?!

(03-04-2016 06:50 PM)kubala1122331 napisał(a):  Mylisz się, drogi kolego. Ja płącę Polsatowi abonament, ale NIE MA nigdzie w umowie napisane, że PBN będzie na otwartym kanale. Polsat JEST organizatorem tej gali, ale NIE MA obowiązku puszczania jej na swoich kanałach! Widzisz tę różnicę? Gdyby chcieli sobie to puścić na nc+ mieliby prawo i mi, jako ich abonentowi, nic do tego.

Naprawdę nie pojmuje idiotycznego bronienia spraw beznadziejnych, no ale jeśli przyjmujesz rolę adwokata diabła to twoja sprawa.

(03-04-2016 06:50 PM)kubala1122331 napisał(a):  Hmmm, a to czasem nie było tak, że nc+ nieźle was wyruchało z La Liga? Smile Ile ja się naczytałem płaczów w internecie, że ludze podpisywali umowę z nką, bo liga włoska czy hiszpańska, otworzono nawet nowy kanał, wzrósł abonament, a ostatecznie do La Liga czy Serie A trzeba było dopłacać 15 zł., bo znalazły się w Eleven? Nie było tak? Smile

To mniej czytaj wypocin w necie a pytaj u źródła. Ja jako abonent nc+ mam dostęp do transmisji z meczów ligi polskiej, angielskiej, hiszpańskiej, francuskiej, włoskiej. Dodatkowo na eurosporcie leci bundesliga.
Ligę hiszpańską oglądam na eleven sport (kanał 128 w ofercie nc+). Dokładnie miesiąc temu przedłużyłem umowę z nc+ na kolejne 2 lata i wiedząc, że można z nimi negocjować mając wszystkie kanały sportowe płacę o 10 zł mniej niż płaciłem dotychczas. Więc nic nie trzeba było dopłacać by oglądać La Ligę czy Serie A.

(03-04-2016 06:50 PM)kubala1122331 napisał(a):  Jak widzisz, nc+ też nie jest święty i jest to ta sama półka dziadostwa co Polsat. A ty się ich starasz na siłę wybielać... Pracujesz u nich? XD

Pudło. Pracuję w branży automotive. Ale może ty masz jakieś powiązania z polsatem?

(03-04-2016 06:50 PM)kubala1122331 napisał(a):  Czyli rozumiem, że bardziej propsowałbyś 10 gal w Ełku czy Legionowie niż tak porządny fightcard?

Nie, ale ja się do tego interesu dokładał nie będę.

(03-04-2016 06:50 PM)kubala1122331 napisał(a):  Ale rozumiem o co ci chodzi. Wolisz hodowanie rekordów polskich zawodników lub wysłanie ich na wrogi teren, gdzie mogą zostać oszukani

Kuba lubię z tobą dyskutować, ale proszę nie pisz głupot.

(03-04-2016 06:50 PM)kubala1122331 napisał(a):  Nie, nie uważam za fair, ale tak samo nie uważam za uczciwe kodowania LM przez nc+. Ale widać, że dla ciebie to normalka, że prawie 30 mln Polaków nie ma dostępu do LM

Nie da się porównać 3-4 tygodniowej imprezy o tak wielkim znaczeniu do rozgrywek LM trwających cały sezon. Już o tym wspominałem wcześniej.

(03-04-2016 06:50 PM)kubala1122331 napisał(a):  Aby też pokazać różnicę, jak o kibica "dba" Polsat i nc+ wystarczy wspomnieć turniej kwalifikacyjny piłkarzy ręcznych. Nc+ zablokowało wszystkie mecze, Polsat puszcza na otwartym PSN. Taka to różnica.

Akurat piłka ręczna interesuje mnie tyle co zeszłoroczny śnieg, ale nie przypominam sobie by ktoś wołał za turniej kwalifikacyjny piłkarzy ręcznych 40zł. A polsat za mś siatkarzy owszem wołał...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2016, 08:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2016 08:59 PM przez kubala1122331.)
Post: #167
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Tak jest, mam powiązanie z Polsatem, dlatego mówię, że to dziadostwo Big Grin Chyba nie ma co dyskutować z Tobą, skoro walisz takie argumenty, nawet dokładnie moich nie czytając...

Cytat:Nie da się porównać 3-4 tygodniowej imprezy o tak wielkim znaczeniu do rozgrywek LM trwających cały sezon. Już o tym wspominałem wcześniej.

Spytam jednak raz jeszcze. Czy największy turniej piłkarski na świecie (dużo większy i atrakcyjniejszy niż ME) nie powinien być dostępny dla szerszej publiczności?

Cytat:No i co z tego, że pisałeś skoro wykupiłeś. Jakbyś był przeciwnikiem ppv to byś nie kupił. To tak jakbyś deklarował, że nie jesteś zwolennikiem SLD a na nich głosował Undecided.

To jest zupełnie coś innego i ty dobrze o tym wiesz, kolego Wink Jestem przeciwny marihuanie, ale widzę jej plusy, znaczenie medyczne itd, więc jestem w stanie ją zaakceptować. To samo z PPV, staram się je zaakceptować.

Cytat:Zalety ppv? Kpisz człowieku?!

Zalety:
- szybszy rozwój boksu zawodowego w Polsce
- szersze zainteresowanie boksem zawodowym wśród tzw. januszy
- młodzi i utalentowani zawodnicy mają okazję sprawdzić się naprzeciw mocniejszym rywalom
- zainteresowanie polską galą nie tylko w Polsce
- każdy kraj, gdzie boks jest na przyzwoitym poziomie prezentuje swoje gale w systemie PPV. Inaczej niektórych walk nie da się zorganizować, bowiem żadnego promotora na to nie stać.

Oczywiście ma to i wady
- nabijanie kabzy Adamkowi czy Polsatowi
- płacenie za coś, co powinno być szerzej dostępne
- nie każdego stać na takie coś

Oczywiście podkreślam, że rozmawiamy tu o PPV, bowiem przykłady takie, jak kiedyś Wawrzyk - Powietkin, meczów reprezentacji z Czarnogórą i Mołdawią czy Diablo - Czakijew to już skur******

Widzisz, ja dostrzegam wady i zalety, ty tylko te pierwsze...

Cytat:Akurat piłka ręczna interesuje mnie tyle co zeszłoroczny śnieg, ale nie przypominam sobie by ktoś wołał za turniej kwalifikacyjny piłkarzy ręcznych 40zł. A polsat za mś siatkarzy owszem wołał...

No widzisz, ty masz absolutnie wyjebane, że nc+ wszystko koduje i nie potrafisz docenić tego, że Polsat pozostawia coś do obejrzenia tym biedniejszym kibicom, których nie stać na najtańszy pakiet sportowy. Ale to jest typowe dla abonentów nc+, według ich mniemania, im należy się wszystko za darmo.
A sądzę, że nc+ by nie zbiedniało, jakby jeden mecz LM puścili na TVN7...

Cytat:To mniej czytaj wypocin w necie a pytaj u źródła. Ja jako abonent nc+ mam dostęp do transmisji z meczów ligi polskiej, angielskiej, hiszpańskiej, francuskiej, włoskiej. Dodatkowo na eurosporcie leci bundesliga.
Ligę hiszpańską oglądam na eleven sport (kanał 128 w ofercie nc+). Dokładnie miesiąc temu przedłużyłem umowę z nc+ na kolejne 2 lata i wiedząc, że można z nimi negocjować mając wszystkie kanały sportowe płacę o 10 zł mniej niż płaciłem dotychczas. Więc nic nie trzeba było dopłacać by oglądać La Ligę czy Serie A

OK, przyjmuję.

Cytat:Naprawdę nie pojmuje idiotycznego bronienia spraw beznadziejnych, no ale jeśli przyjmujesz rolę adwokata diabła to twoja sprawa

Tak się reaguję na argument na który nie ma się odpowiedzi Wink Ja ci podałem kwestię prawną PPV i PBN, niestety nie możesz temu zaprzeczyć, co byś nie pisał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2016, 09:23 PM
Post: #168
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
(03-04-2016 08:44 PM)kubala1122331 napisał(a):  Spytam jednak raz jeszcze. Czy największy turniej piłkarski na świecie (dużo większy i atrakcyjniejszy niż ME) nie powinien być dostępny dla szerszej publiczności?

Większy i atrakcyjniejszy turniej piłkarski to tylko mundial, dla niektórych copa america. LM to trwające cały sezon rozgrywki więc nie da się tego porównać do euro. Czy Liga Mistrzów powinna być dostępna dla szerszej publiczności? Wg mnie tak, ale co to ma do ppv polsatu?

(03-04-2016 08:44 PM)kubala1122331 napisał(a):  Jestem przeciwny marihuanie, ale widzę jej plusy, znaczenie medyczne itd, więc jestem w stanie ją zaakceptować. To samo z PPV, staram się je zaakceptować.

ppv i marihuana....Rolleyes

(03-04-2016 08:44 PM)kubala1122331 napisał(a):  Zalety:
- szybszy rozwój boksu zawodowego w Polsce
- szersze zainteresowanie boksem zawodowym wśród tzw. januszy
- młodzi i utalentowani zawodnicy mają okazję sprawdzić się naprzeciw mocniejszym rywalom
- zainteresowanie polską galą nie tylko w Polsce
- każdy kraj, gdzie boks jest na przyzwoitym poziomie prezentuje swoje gale w systemie PPV. Inaczej niektórych walk nie da się zorganizować, bowiem żadnego promotora na to nie stać.

- ppv powoduje rozwój boksu zawodowego......nie no ku*wa jak jestem na tym forum 3 lata to takiej bzdury tu nie przeczytałem
- zainteresowanie januszy? jeśłi coś kodujesz to ograniczasz dostęp m.in januszy w tym przypadku do boksu właśnie
- w jaki sposób zwiększyło się zainteresowanie galą poza Polską w związku z jej zakodowaniem?
- nie prawda, poza USA i UK prawie nigdzie ppv nie występuje

Twoje argumenty są po pierwsze nielogiczne po drugie zaprzeczeniem tego o czym piszesz.

(03-04-2016 08:44 PM)kubala1122331 napisał(a):  Widzisz, ja dostrzegam wady i zalety, ty tylko te pierwsze...

No właśnie twoje "zalety" obaliłem.

(03-04-2016 08:44 PM)kubala1122331 napisał(a):  No widzisz, ty masz absolutnie wyjebane, że nc+ wszystko koduje i nie potrafisz docenić tego, że Polsat pozostawia coś do obejrzenia tym biedniejszym kibicom, których nie stać na najtańszy pakiet sportowy. Ale to jest typowe dla abonentów nc+, według ich mniemania, im należy się wszystko za darmo.
A sądzę, że nc+ by nie zbiedniało, jakby jeden mecz LM puścili na TVN7...

Nie wiem po co tak generalizujesz w dodatlku jesteś w błędzie, ja płacę co miesiąc kilkadziesiąt złotych wiec nie uważam żeby należało mi się coś za darmo.
Jeden mecz LM w TVN7? Całkiem fajny pomysł, jestem za.

(03-04-2016 08:44 PM)kubala1122331 napisał(a):  Tak się reaguję na argument na który nie ma się odpowiedzi Wink Ja ci podałem kwestię prawną PPV i PBN, niestety nie możesz temu zaprzeczyć, co byś nie pisał.

Bądź poważny, to ma być argument?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2016, 09:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2016 10:20 PM przez Wietnam.)
Post: #169
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Panowie , widze że możecie dyskutować długo o ppv, Smile
ja nie propsuje ani też nie krytykuje

Ale widać że polsat i tak ograniczył ten system transmisji tylko do Gal PBN
wcześniej nawet nikt by nie pomyślał że takie galę jak Wilder vs Szpilka (Otwarty Polsat), Huck vs Głowacki
czy teraz obrona Głòwki z Cunnem, nie będą robione w ppv,.
Teraz transmitują cały czas walki Polaków o stawkę w otwartych kanałach abonamentu,.
+ te wszystkie gale zza oceanu, Europy.
Gdyby nie oni, to streamy u nas by się wprost przegrzewały Wink

Dwa razy do roku niech sobie juz robią te ppv , między innymi argumetuje
to tymi powodami które w myślnikach wymienił Kubala,.

Ale nie pochwalam tego z jednego poważnego/powtarzalnego argumentu,
są abonenci w naszym kraju, którzy ledwo co mają kasę na zapłacenie
miesięcznego wymagania cp, interesują się boksem
ale np nie są w stanie wyłożyć kolejnych 40 zł na galę,
gdzie dajmy na to walczy ich idol Adamek,
do baru blisko nie mają, czy też internet który nie pozwala
im na odpalenie jakiegokolwiek streamu,.

Tak czy śiak, temat staw, a może nawet i rzeka Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2016, 10:03 PM
Post: #170
RE: Polsat Boxing Night Kraków 02.04.2016
Cytat:- ppv powoduje rozwój boksu zawodowego......nie no ku*wa jak jestem na tym forum 3 lata to takiej bzdury tu nie przeczytałem

No ta odpowiedź jest słabiutka.
Akurat to prawda -> PPV = większy hajs dla organizatora = większy hajs na gaże = większe gaże dla rywali = lepsi rywale = wzrost poziomu naszych bokserów.

Cieślak mógł obić Groźnego Węgra a dostał Palaciosa. Molina to też nie był jakiś tani zawodnik, mogło się skończyć na Thompsonie albo Oliveru McCallu itd. itp. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości