Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Broner vs Theophane
01-04-2016, 12:18 AM
Post: #11
RE: Broner vs Theophane
Broner pozbawiony tytułu! :

Adrien Broner (31-2, 23 KO) nie po raz pierwszy zachował się nieprofesjonalnie, ale tym razem przeszedł sam siebie. Podczas ceremonii ważenia przekroczył limit kategorii junior półśredniej o zaledwie 0,18 kg. Dostał przepisowe dwie godziny na zbicie nadwagi, ale zdecydował się więcej nie wysilać. W związku z tym został pozbawiony tytułu mistrza świata federacji WBA!

Oczywiście Ashley Theophane (39-6-1, 11 KO) w razie zwycięstwa zostanie mianowany nowym championem. Jeśli wygra Broner, pas będzie wakujący i władze WBA wyznaczą dwóch zawodników najwyżej rozstawionych w rankingu.

W tej kwestii Broner jest już "recydywistą". Ale to nie koniec jego kłopotów, bo przecież zawodnik ten jest ścigany przez policję za rzekome pobicie. Na jego szczęście osiągnięto porozumienie i ma stawić się na komisariacie po weekendzie. Na pewno nie będzie już wtedy mistrzem...

- To żenujące i nieprofesjonalne zachowanie - wściekał się Leonard Ellerbe, dyrektor wykonawczy stajni Mayweather Promotions , która promuje challengera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2016, 06:48 AM
Post: #12
RE: Broner vs Theophane
Mila niespodzianka ze strony WBA. Sprawiedliwosci stalo sie zadosc i Broner stracil tytul, ktory mu sie srednio nalezal.
Sama walke wygra, a limit przekroczyl delikatnie ale zasady to zasady.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2016, 04:32 PM
Post: #13
RE: Broner vs Theophane
I tak następny pojedynek stoczy o pasy super hiper mistrza wag lekkiej, średniej i półśredniej to ta wiadomość za bardzo mnie nie rusza Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2016, 06:44 PM
Post: #14
RE: Broner vs Theophane
Broner leje na ten pas,Wypunktuje łatwo
Theophana, zgarnie hajs i to śie dla niego
liczy, nie wiem o czym mówi Floyd
mając na myśli dużą niespodziankę
w ringu ze strony Theophana który
nie pośiada żadnych atutów którymi
mógłby zaskoczyć rywala, solidną szczekę
ma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2016, 10:54 PM
Post: #15
RE: Broner vs Theophane
Dziwne jest to nie zmieszczenie się Bronera w limicie wagi. On 3,5 roku temu walczył w super piórkowej. Potem w walce z Maidaną ważył 2,5 funta poniżej limitu półśredniej, czyli 144,5 funta ta była jego naturalna (w tym sensie, że bez zbijania) waga. A teraz nie może zbić z tego do 140 funtów? Nie może zbić 180 gramów w 2 godziny? Myślę, że to jest z jego demonstracja podobna do tej z rozrzucaniem pieniędzy. On teraz mówi wszystkim:" Mam w dupie pasy, bo i tak za każdą następną walkę dostanę miliony. Na jedno gwizdnięcie dostanę title shota w takiej kategorii i w takiej federacji, w jakiej będę chciał".

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2016, 11:05 PM
Post: #16
RE: Broner vs Theophane
Dlatego też liczę, że Theophane dziś sprawi sensację. Nie wiem czy go na to stać, ale jeśli będzie w dobrej formie to może trochę napsuć krwi czarnemu idiocie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2016, 11:15 PM
Post: #17
RE: Broner vs Theophane
Gdyby tak śię stało,to zarówno notowania jak
i miliony Bronerowi by spadły .
A Amerykańskie "Ex Girls" potrzebują dużo
źielonych na dzieći które śławny Kochanek
im zrobił,o 500 + w USA nie słyszałem Wink
No i na lakier muszą mieć dla śiebie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2016, 03:25 AM
Post: #18
RE: Broner vs Theophane
Ale nokaut Eastera na Mendezie. Narodziny gwiazdy? Komentatorzy porównują boks Eastera do młodego Thomasa Hearnsa.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2016, 03:36 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2016 03:38 AM przez Krzych.)
Post: #19
RE: Broner vs Theophane
No nieźle to wyglądało. Ogólnie fajna walka. Nie wiem w ogóle co ja tu robię na taką marną walkę wieczoru, ale nie mogłem spać.

Fizycznie słabo Broner wygląda, widać że się suszył bo mu się nie chciało dobrze trenować.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2016, 03:46 AM
Post: #20
RE: Broner vs Theophane
Broner nic nie robi poza polowaniem na cios. Druga rundę przegrał zdecydowanie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości