Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Broner vs Theophane
07-02-2016, 03:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-03-2016 03:53 AM przez Gogolius.)
Post: #1
Broner vs Theophane
Adrien Broner vs. Ashley Theophane
1 kwiecień, spike tv

Zapowiadana od dłuższego czasu potyczka Adriena Bronera (31-2, 23 KO) z Ashleyem Theophane'em (39-6-1, 11 KO) odbędzie się 1 kwietnia na transmitowanej przez stację Spike gali Premier Boxing Champions.

Pięściarze zaboksują o pas WBA w kategorii super lekkiej, który Broner wywalczył w październiku ubiegłego roku. Do ustalenia pozostaje miejsce walki - w grę wchodzą Waszyngton, D.C. oraz któreś z miast na południu Florydy.
Potwierdzono już także jedną inną potyczkę, która odbędzie się na tej gali. W wadze lekkiej rękawice skrzyżują niepokonany Amerykanin Robert Easter (16-0, 13 KO) oraz Algenis Mendez (23-3-1, 12 KO) z Dominikany.

Bokser.org

edit:Gala prawdopodobnie odbędzie się w rodzinnym mieście Bronera, Cincinnati w stanie Ohio
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2016, 12:27 AM
Post: #2
RE: Broner vs. Theophane
Konferencja prasowa




Adrien Broner (31-2, 23 KO) spotkał się z Ashleyem Theophane'em (39-6-1, 11 KO) na pierwszej konferencji prasowej promującej ich starcie 1 kwietnia w obronie pasa WBA kategorii junior półśredniej. "The Problem" jak to ma w swoim zwyczaju kilka razy posunął się za daleko, a oberwało się nawet Floydowi Mayweatherowi Jr .

Przez lata słyszeliśmy o "braterstwie" między Floydem a Bronerem. Wystarczyło jednak, że naprzeciw Adriena stanął zawodnik promowany przez Mayweathera, by lekko zaiskrzyło.

- Mam szacunek dla Floyda i jego osiągnięć, mam szacunek dla Nate'a Jonesa, który pomagał mi w przeszłości, a teraz trenuje Theophane'a, mam również szacunek do Ashleya, ale na koniec dnia te skurczybyki nie są po mojej stronie, dlatego ich pier....ę. Oni przybyli tu po to, żeby mnie zdetronizować. Nie wyjdę więc do ringu rywalizować z przyjaciółmi, tylko w tym czasie będę ich traktował jak swoich wrogów - powiedział Amerykanin, dla którego będzie to pierwsza obrona trofeum wywalczonego na początku października.

- To dla mnie bardzo ważny występ, dla rywala również, bo przecież Ashley ma coś do udowodnienia. Dlatego dam najlepszy pojedynek w całej mojej dotychczasowej karierze. Ta potyczka nie wyjdzie poza czwartą rundę, to będzie szybka robota. Mayweather nie nauczy go niczego nowego. Wielki brat Floyd odszedł, reszta zawodników jest nudna, więc ja teraz przejmę ten sport - dodał zuchwały Broner.

- Pracujemy nad wieloma aspektami, które pozwolą mi zneutralizować poczynania Bronera i jego szybkość. Sparowałem już z wieloma młodymi chłopakami, którzy nieźle go imitują i moim zdaniem będę potrafił się do niego dopasować. Jego można pokonać, co zresztą już się stało, dlatego bardzo ciężko pracuję. To najważniejszy start w mojej karierze. Adrien ma olbrzymi talent, ale z drugiej strony nie jest specjalnie twardy i można go pokonać. Dodatkowo mam za sobą Floyda, który wierzy we mnie i moje zwycięstwo, a to mnie tylko dodatkowo motywuje i nakręca. Za mną bardzo długa droga i dziękuję Mayweatherowi za to, że dał mi szansę. W dniu walki zamierzam być w szczytowej formie swojej kariery. Jeśli ma się marzenia, trzeba na nie ciężko zapracować, dlatego szykuję się na wojnę. A w ringu spróbuję ziścić te marzenia - ripostował angielski challenger.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2016, 07:58 AM
Post: #3
RE: Broner vs. Theophane
Wbrew temu, co pyskuje Broner, myślę że w rzeczywistości trzymają z Floydem sztamę. Ta walka jest tego dowodem, a jej głównym celem jest wypromowanie Floyda w roli skutecznego promotora, który swoim zawodnikom jest w stanie zorganizować lukratywnego title shota. Broner zaliczy przy okazji łatwą obronę za duże pieniądze, wiec mu to pasuje. Najmniej w tym wszystkim liczy się Theophane. To jest taki ringowy zamulacz, który nigdy wysoko nie przegrał, ale nigdy też efektownie nie zwyciężył. Osiągnął już wiek boksera schyłkowego i w starciu z Bronerem ma zero szans. Generalnie ten pojedynek można określić jako mismatch.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2016, 06:03 PM
Post: #4
RE: Broner vs. Theophane
Kiedyś Fifty z Floydem, teraz Broner z Rozay'em |D Co do walki to szkoda strzępić ryja, ten Ashley pewnie wytrwa dystans ale dostanie 11-1.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2016, 03:56 PM
Post: #5
RE: Broner vs. Theophane
https://www.youtube.com/watch?v=euYfQjQwbSY

Broner ostro trenuje :v.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2016, 01:08 AM
Post: #6
RE: Broner vs. Theophane
https://www.instagram.com/p/BC18bEUO4eH/
Broner w sklepie,
Niestety tu osiągnął szczyt Tandety, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2016, 01:48 AM
Post: #7
RE: Broner vs. Theophane
Szczyt tandety to już dawno osiągnął, teraz tylko broni mistrzostwa.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2016, 07:21 AM
Post: #8
Bug RE: Broner vs Theophane
Wydaje dźwięki niczym pawian afrykański.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2016, 07:31 AM
Post: #9
RE: Broner vs Theophane
Takie zachowanie powinno być karane ( z paragrafu za zaśmiecanie czyjegoś lokalu plus darcie ryja w miejscu publicznym) obowiązkową pracą społeczną.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2016, 11:09 AM
Post: #10
RE: Broner vs Theophane
Wyraz twarzy typa za Bronkiem zajebisty. :v Na miejscu AB raczej by nie wyrzucał reszty w sklepie czy 800 dolarów z samochodu, w końcu siedmioro dzieci samo się wykarmi. XD

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości