Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alvarez - Khan
08-05-2016, 02:50 AM
Post: #71
RE: Alvarez - Khan
Kapitalnie wygląda Gomez. Pytanie, czy on jest taki dobry, czy Herrera dziś wyjątkowo słaby?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2016, 03:11 AM
Post: #72
RE: Alvarez - Khan
10:0. Bardzo dobry boks Gomeza, choć trochę trudno się go ogląda. Zaboksował jak rutyniarz. Herrera powinien wrócić do 140 lbs, bo 147lbs to o jeden most za daleko dla tego pięściarza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2016, 03:12 AM
Post: #73
RE: Alvarez - Khan
Ciekawe czy Herrera tym razem też powie że go oszukali, bo chyba przy każdej porażce tak mówił. Gomez nie pokazał niczego specjalnego, po prostu Herrera był dzisiaj fatalny, był wolny, w ogólnie mógł się wstrzelić, nawet specjalnie nie próbował, dawał się trafiać każdym ciosem... Fatalnie.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2016, 03:13 AM
Post: #74
RE: Alvarez - Khan
Od drugiej połowy walka zaczęła przypominać sparing. Źle się to oglądało, a początek był naprawdę ciekawy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2016, 03:29 AM
Post: #75
RE: Alvarez - Khan
Tapia przeżywa powtórkę z walki z Kirklandem. Szykuje się solidne lanie dla Amerykanina.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2016, 03:29 AM
Post: #76
RE: Alvarez - Khan
łyka bardzo te jaby Lemieux ale w półdystansie to jest jednak dynamit

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2016, 03:36 AM
Post: #77
RE: Alvarez - Khan
Dobra decyzja Roacha. Freddie wiedział, co się święci i przerwał w momencie, gdy Tapia stał o własnych siłach. To nie mogło się dobrze skończyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2016, 03:42 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2016 04:12 AM przez kubala1122331.)
Post: #78
RE: Alvarez - Khan
Świetna decyzja narożnika. Tutaj szykował się ciężko nokaut. Wieje trochę nudą w USA póki co, oby walka wieczoru nieco to wynagrodziła. Dawaj Amir Smile

Dobra Amir, nie wiem jak, ale masz uśpić Rudego! Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2016, 04:13 AM
Post: #79
RE: Alvarez - Khan
Heh, odpuściłem sobie undercard i o ile Stevens czy Lemieux raczej mnie nie zaskoczyli, to fakt 10:0 kogokolwiek nad Herrerą każe mi nadrobić ten pojedynek, bo nie spodziewałem się, że ktoś może go tak wyraźnie pokonać.
Krzychu, nie dziwię się że Herrera gada tak często o wałkach bo on chyba takiej jednoznacznej porażki nie ma na koncie, może prócz Benavideza Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2016, 04:19 AM
Post: #80
RE: Alvarez - Khan
Khan ma całkiem solidny brzuszek Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości