Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
14-02-2016, 11:00 PM
Post: #51
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
Super walka, kibicuję Martinowi,na pkt tego nie wygra. Dziękiu bogu obrony z Pianetami i Mormeckami przeminęły, oby jeszcze Fury skończył Kliczkę, choć tu może być różnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2016, 09:16 AM
Post: #52
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
- Dużo biegam i już teraz jestem w dobrej formie. Do ringu przeciwko Joshule wniosę dziesięć dodatkowych funtów mięśni. Wiem doskonale, że oni chcą zabrać mój pas, ale to im się nie uda. Ten tytuł jest mój - przekonuje Martin.

Są dwie opcje albo Martin gada głupoty, albo najzwyczajniej w świecie, niechcący przyznaje się do stosowania środków dopingujących. Tak czy siak bardzo niefortunna wypowiedz z jego strony.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2016, 10:08 AM
Post: #53
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
Jest jeszcze inna opcja. Słowa Martina to może być podpucha dla Joshuy, żeby napakował jeszcze bardziej i stracił na motoryce.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2016, 12:49 PM
Post: #54
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
(03-03-2016 09:16 AM)Terminator napisał(a):  - Dużo biegam i już teraz jestem w dobrej formie. Do ringu przeciwko Joshule wniosę dziesięć dodatkowych funtów mięśni. Wiem doskonale, że oni chcą zabrać mój pas, ale to im się nie uda. Ten tytuł jest mój - przekonuje Martin.

Są dwie opcje albo Martin gada głupoty, albo najzwyczajniej w świecie, niechcący przyznaje się do stosowania środków dopingujących. Tak czy siak bardzo niefortunna wypowiedz z jego strony.
Niezupełnie. Martinowi mogło przytrafić się to samo co mi, kiedy usiłowałem zbić nieco masy. Niestety nie mam możliwości stosowania jakiejś specjalnej diety, za to ograniczyłem ilość jedzenia i wdrożyłem 5-7 kilometrowe biegi 4 razy w tygodniu, połączone z 12 trzyminutowymi rundami na worku, z minutowymi przerwami na wyciśnięcie koszulki z potu. Do tego trochę brzuszków i skakanki. Śmieciowego żarcia nie tykałem nigdy, alkoholu nie piję, słodyczami też się nie obżeram. Trenowałem też naprawdę uczciwie, nie opieprzając się. W efekcie po trzech miesiącach takich treningów (4x w tygodniu, ponad 2 godziny każdy)... przybrałem 3 kilo "czegoś" Smile Może mięśni, bo sadła z brzucha faktycznie ubyło, ale możliwe też, że po prostu postanowiło przesunąć się tam, gdzie mniej je widać, czyli na plecy. Kontynuuję te treningi, ale patrząc na swoje grube łapska i szerokie bary dochodzę do wniosku, że nic z tego zbijania nie wychodzi. A na wagę boję się wchodzić, żeby nie podłamać siebie i tej wagi Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2016, 08:13 PM
Post: #55
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
Chciałem tylko napisać, że wracam do mojej pierwszej opinii i już tym razem nie mam wątpliwości, że Szpilka wypykałby Martina, gdyby był tak szybki i skoczny na nogach jak w walce z Wilderem. A może nawet w końcowych rundach znokautowałby zmęczonego i obitego Amerykanina.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2016, 03:00 PM
Post: #56
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
Cytat:Charles Martin (23-1-1, 21 KO), do którego zdążyła już przylgnąć łatka najgorszego mistrza w historii wagi ciężkiej, najprawdopodobniej jesienią wróci na ring. Ma nadzieję, że w przyszłym roku po raz drugi zostanie czempionem.

Martin stracił pas IBF 9 kwietnia w walce z Anthonym Joshuą. Była to jego pierwsza obrona, a menedżer Mike Boroa podkreśla, że mentalnie Amerykanin nie był w tym pojedynku sobą. Ma wrócić silniejszy pod koniec września.

- Potem będzie może ktoś z czołowej piętnastki w listopadzie lub grudniu. A później chcielibyśmy kolejnej dużej szansy w pierwszym bądź drugim kwartale przyszłego roku - stwierdził impresario 30-letniego zawodnika.

Boroa zdradził, że Martin mógł walczyć w lipcu na undercardzie gali Wilder-Arreola, ale nie skorzystał z okazji. Wcześniej myślano, aby w powrotnej walce zmierzył się właśnie z Arreolą, lecz z planów trzeba było zrezygnować, kiedy ten dostał mistrzowską szansę od "Brązowego Bombardiera".

Teraz w kontekście powrotu menedżer byłego mistrza mówi o kilku innych nazwiskach z drugiej ligi wagi ciężkiej. Martin być może zmierzy się z Gerladem Washingtonem, Dominikiem Breazeale'em, Travisem Kauffmanem lub Erikiem Moliną. źródło
I takie walki z jego udziałem właśnie bym obejrzał. We wrześniu bum, później w grudniu ktoś z "piętnastki". Mnie pasuje. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2016, 01:25 AM
Post: #57
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
Na miejscu Martina nie śpieszyłbym się za bardzo. Teraz powinien dostać buma na 2-3 rundowe morderstwo, by odbudować pewność siebie. Później mógłby zaboksować z kimś niezłym, ale też nie za bardzo - Chazz Whitterspoon byłby ok. Choć w sumie Kauffman też jest dobrą opcją. Oczywiście, wszystko to powinno mieć solidną podbudowę w postaci treningów. Martin ma niby 30 lat, ale jest nierozbity, niewyboksowany, późno rozpoczął trenowanie boksu i ma jeszcze wiele luk do poprawy. Nigdy nie będzie wirtuozem, ale jeśli jeszcze się rozwinie, to może być solidnym pretendentem.

Choć z drugiej strony nie za bardzo widzę Martina, który żyłuje się na treningach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2016, 11:00 PM
Post: #58
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
Martin: jestem jak Bruce Lee, CIA i Matrix. Dajcie mi Joshuę i Parkera na raz

"Król szybkich desek" straszy rywali swoim powrotem. To chyba dlatego Antoś z Władziem tak szybko dogadali walkę. Słyszałem, że reszta chłopaków z czołówki rankingu też trzęsie portkami. Big Grin

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-12-2016, 12:18 AM
Post: #59
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
Wyzywa tak czwórkami? I w formule MMA? Hmm... A płaci jakiś pieniądz, jakby jednak jakimś cudem przegrał? Bo jak można w czwórkę i z nogami, to byłbym zainteresowany Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-12-2016, 12:45 AM
Post: #60
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
Naprawdę się nie boisz?:




Aż tak guza szukasz? Big Grin

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości