Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
21-01-2016, 06:27 PM
Post: #31
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
Jak będzie szybki, to Martin nie ma szans! Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2016, 07:25 PM
Post: #32
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
No i nie zapominajmy że jeszcze musi być sobą i bóg musi dać Big Grin

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2016, 08:16 PM
Post: #33
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
(21-01-2016 03:35 PM)Wietnam napisał(a):  Ja liczę że wybierze Adamka pod koniec 2016 roku na dobrowolną, i będziemy mieli
mistrza świata w wadze ciężkiej, Adamek lubi ten pas,,

Jedyny pas, który może obecnie wywalczyć Góral to pas polsatu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2016, 10:34 PM
Post: #34
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
Czy najsłabszy? Jeszcze za wcześnie by go osądzać choć rywale jakich ma na rozkładzie nie robią wrażenia.
Debiutował w 2012 roku a zaczął boksować jak miał 22 lata.
Kto by pomyślał jeszcze rok temu że on będzie mistrzem.
Obecnie to Maskajew pozostaje najgorszym mistrzem HW ostatniej dekady.

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2016, 11:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-01-2016 11:48 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #35
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
(21-01-2016 10:34 PM)pyra90 napisał(a):  Obecnie to Maskajew pozostaje najgorszym mistrzem HW ostatniej dekady.
On prawie półtora roku kisił pas bez walki? Jakim cudem WBC mu na to pozwoliła?

Fury chwali Martina:

Cytat:- Martin wypadł bardzo dobrze - powiedział po walce Brytyjczyk. - Po tym co zobaczyłem, jest niezły. Wygrywał z Głazkowem do momentu kontuzji i mówiąc szczerze, dla mnie to była jednostronna walka.

- Dla mnie Martin jest tak samo dobry jak Wilder. Wygląda imponująco. Trzeba go traktować poważnie, tym bardziej że jest teraz mistrzem IBF. Podobało mi się, jak uderzał i jaki był zrelaksowany. Martin zrobił wszystko tak, jak trzeba. Nie zobaczyliśmy zbyt wiele, ale po tym co zobaczyłem, byłem pod wrażeniem - dodał Tsyon Fury.

Najpierw nabija się z Wildera, że jest bumem a teraz chwali Martina, że jest dobry jak Wilder. Big Grin A więc w sumie nie wiem czy to można nazwać komplementem. Wink

A tak na serio to zauważyłem, że Fury lubi tego gościa, ciekawe dlaczego? Znają się jakoś bliżej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2016, 08:23 PM
Post: #36
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
Właśnie czytam, że jednym z kandydatów jest Chris Arreola, innym Dominic Breazeale. W pale się nie mieści, że tytuł może zdobyć choćby w przypadkowy sposób któryś z nich. Arreola to już rozbity chłop natomiast Breazeale w ostatniej walce do momentu poddania się przeciwnika przegrywał na punkty, według sędziów każdą rundę z 43 letnim dziadkiem.

Jeszcze innym kandydatem ale nie do najbliższego pojedynku jest oczywiście Artur Szpilka. Nie zdziwię się, jak zobaczymy na jesieni właśnie Szpilę w pojedynku z "Księciem Karolem". Właśnie się dowiedziałem, że taki ma przydomek ów nowy mistrz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2016, 08:22 PM
Post: #37
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
Wydawało się, że Anthony Joshua (15-0, 15 KO) będzie spokojnie budował swoją pozycję w wadze ciężkiej, rzeczywistość może być jednak inna. Jak twierdzi promotor Brytyjczyka - Eddie Hearn, w ciągu najbliższych kilkunastu godzin jest szansa na potwierdzenie walki jego podopiecznego z mistrzem świata federacji IBF, Charlesem Martinem (23-0-1, 21 KO).

- Jeśli Martin chce tej walki, może ją dostać. Bo jeżeli dostajesz szansę walki o mistrzostwo świata, to musisz to naprawdę poważnie rozważyć. Nieważne ile walk stoczyłeś, dziesięć, piętnaście, dwadzieścia pięć czy sto, to nie ma znaczenia. Być może podejmiemy to ryzyko. Zgadza się, ryzyko, bo kto tak naprawdę wie, jak Martin jest dobry? Wygląda dobrze, ale jeśli jest jeszcze lepszy niż nam się zdaje? Może się przecież okazać genialnym mańkutem. No i jak dobry jest Joshua? Niektórzy mówią "Dajcie Joshule kogoś ze światowego poziomu", podczas gdy inni dodają "On jeszcze nie jest gotowy" – mówi promotor mistrza olimpijskiego z Londynu.

- Ostateczna decyzja należy do Anthony’ego oraz jego ludzi. Jeśli jednak naprawdę wierzą, że mogą pokonać Charlesa Martina, to tylko to ma znaczenie. Nie martwcie się o tytuł, martwcie się o Martina. Zróbmy to, a o resztę będziemy się martwić później – dodał Hearn.

Przypomnijmy, iż Martin zdobył pas IBF 16 stycznia na gali Wilder vs Szpilka, gdy kontuzjowany Wiaczesław Głazkow musiał poddać pojedynek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2016, 08:29 PM
Post: #38
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
To tak się spieszy Martin do utraty Pasa? ? Smile
Jeżeli jednak ta walka zostanie potwierdzona to uznanie ode mnie
dla Martina, facet nie kalkuluje i jak przystało na prawdziwego
posiadacza pasa królewskiej kategorii wagowej chce walczyć z najlepszymi!
Żadnych kelnerów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2016, 09:08 PM
Post: #39
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
Takie walki to rozumiem, bez zbędnego opóźniania i sztucznego budowania napięcia oraz nabijania fejmu, tylko odrazy konfrontowanie najlepszych ze sobą. Jeżeli do takiego starcia doszłoby już w kwietniu to szacunek należy dla obydwu pięściarzy.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2016, 09:50 PM
Post: #40
RE: Charles Martin - najsłabszy mistrz HW od dekady?
Jak Martin wyjdzie w 1 obronie do takiego kozaka jak AJ to ma automatyczne propsy ode mnie .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości