Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wilder vs Szpilka
16-01-2016, 09:04 PM
Post: #211
RE: Wilder vs Szpilka
Myślałem o tej walce,i zdania nie zmieniam,faworytem jest Wilder,głównie przez warunki i atletyzm.Liczę na najlepszą walkę Szpili w życiu.Nie typuje,licze na Artura.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2016, 09:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-01-2016 09:07 PM przez Krzych.)
Post: #212
RE: Wilder vs Szpilka
(16-01-2016 07:39 PM)BOKS napisał(a):  Ale Deontay to jednak bydlak. Jak wszedł na wagę, to aż zacząłem się już obawiać o naszego Ajtuja.

Dokładnie. Jak się tak patrzy na ważenie czy treningi medialne to różnica jest potworna wręcz. A Wilder do tego waży mniej i potrafił nawet kilka razy wnieść na wagę poniżej 100 kg, przy takiej różnicy warunków jest jeszcze w dodatku szybszy i lżejszy. No jakby nie patrzeć to jedyna szansa Szpilki to lucky punch albo jakaś straszna głupota Wildera.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2016, 09:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-01-2016 09:09 PM przez Wit.)
Post: #213
RE: Wilder vs Szpilka
Trener Wilder'a zapewniał na konferencji, że nie ma takiej opcji, że ten zlekceważy Szpilkę i że będzie koncentracja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2016, 09:37 PM
Post: #214
RE: Wilder vs Szpilka
Ciekawe ile by ważył Wilder gdyby miał jeszcze rozbudowane nogi proporcjonalnie do tułowia? I czy by to było dla niego korzystne wziąć się teraz za ich rozbudowywanie? Czy to już strata czasu po prostu? Za późno na kształtowanie tego elementu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2016, 09:39 PM
Post: #215
RE: Wilder vs Szpilka
(16-01-2016 09:00 PM)BOKS napisał(a):  Przyznam, że to by była niezła jazda jakbyśmy mieli mistrzów: Fury, Glazkov/Martin i Szpilka... Big Grin

Zakładając że Kliczko pokona w rewanżu Furego, to mielibyśmy
Kliczko, Glazkov, Szpilka
My Słowianie Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2016, 10:07 PM
Post: #216
RE: Wilder vs Szpilka
Mi się śniło z kolei że Wilder wygrał na punkty ze Szpilką po trudnej walce,
Szpilka dwa razy na deskach,Wilder raz Big Grin
Ale nie biorę na poważnie mojej głupiej podświadomości Tongue

WAR ARTUR
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2016, 10:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-01-2016 10:31 PM przez Krzych.)
Post: #217
RE: Wilder vs Szpilka
(16-01-2016 09:37 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Ciekawe ile by ważył Wilder gdyby miał jeszcze rozbudowane nogi proporcjonalnie do tułowia? I czy by to było dla niego korzystne wziąć się teraz za ich rozbudowywanie? Czy to już strata czasu po prostu? Za późno na kształtowanie tego elementu.

Wilder ma bardzo mocny cios, dobrze się porusza i nie traci na mobliności z upływem rund, więc nie bardzo wiem do czego by mu się przydało rozbudowywanie nóg, chyba tylko do przepychania. Naturalnie jest zbudowany tak jak jest i jakaś nienaturalna ingerencja mogłaby bardzo źle się na nim odbić, boks to nie kulturystka.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2016, 10:32 PM
Post: #218
RE: Wilder vs Szpilka
Fury,Martin,Wilder.Czuję że dziś murzyni brutalnie rozprawją się z białymi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2016, 12:35 AM
Post: #219
RE: Wilder vs Szpilka
wasze nastawienie do tej walki mnie przeraża.........................nawet jak przegra to nic na tym nie straci Szpilka(jedynie pojawi się dwójka w rekordzieSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2016, 12:39 AM
Post: #220
RE: Wilder vs Szpilka
(17-01-2016 12:35 AM)jerry_a_ napisał(a):  wasze nastawienie do tej walki mnie przeraża.........................nawet jak przegra to nic na tym nie straci Szpilka(jedynie pojawi się dwójka w rekordzieSmile
Całkowita zgoda. Nic a nic. Najwyżej zyska dwójkę w rekordzie i przydomek "jeździec bez głowy", jeśli ktoś na widowni zdecyduje się ją zatrzymać. Za to późniejsze perspektywy ogromne, bo będzie musiał chronić jedynie korpus. No i przestanie odpowiadać na werbalne zaczepki, chyba że na migi Wink Kariera ruszy z kopyta.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości