Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wilder vs Szpilka
28-12-2015, 11:47 PM
Post: #101
RE: Wilder vs Szpilka
Haye chwali Wildera:

"Wilder dysponuje dobrym uderzeniem. Znam go bardzo dobrze, ponieważ sparowałem z nim w 2013 roku. On jets naprawdę dobrym pięściarzem i niesamowitym atletą. On posłałby najprawdopodobniej na deski Fury'ego i Kliczkę. AJ ma podobną siłę ciosu, co Wilder. Jeżeli Joshua będzie kontynuował swoją drogę to w niedługim czasie może zawalczyć o tytuł mistrza świata. Jestem jednak przekonany, że żaden z trzech wymienionych przeze mnie zawodników nie jest lepszy ode mnie." - powiedział jednej z niemieckich rozgłośni radiowych David Haye.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2015, 06:09 PM
Post: #102
RE: Wilder vs Szpilka
Isaac Tordjro Selom (21-5-1, 14 KO) będzie prawdopodobnie rywalem najlepszego polskiego pięściarza wagi średniej Macieja Sulęckiego (21-0, 5 KO)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2015, 11:22 PM
Post: #103
RE: Wilder vs Szpilka
(30-12-2015 06:09 PM)Wietnam napisał(a):  Isaac Tordjro Selom (21-5-1, 14 KO) będzie prawdopodobnie rywalem najlepszego polskiego pięściarza wagi średniej Macieja Sulęckiego (21-0, 5 KO)

Rywal pokroju tych ostatnich Ugonoh'a... :/ :/ :/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2015, 11:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-12-2015 11:42 PM przez Wietnam.)
Post: #104
RE: Wilder vs Szpilka
No niestety,walczączy przeważnie na czarnym lądźie u śiebie w Ghanie,
Rok zacznie śię dla Suléckiego bez
rewelacji.

Coś mi śie zdaje że to wszystko chyba tylko po to
aby podńieść Sulęckiemu procent wygranych przez KO.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2015, 01:35 AM
Post: #105
RE: Wilder vs Szpilka
Mollo podpisał kontrakt na walkę z Źimnochem, i wypowiada się co do szans Szpilki w pojedynku
z Wilderem:

"Jeśli Szpilka wyjdzie do Wildera tak samo agresywnie jak do mnie
pokona go i zdobędzie ten pas"

Wink moim zdaniem jak wyjdzie tak samo, to dostanie szybko ciężkie KO
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2015, 09:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-12-2015 09:05 PM przez Krzych.)
Post: #106
RE: Wilder vs Szpilka
Raczej klasyka, gdyby to z Wilderem przegrał to mówiłby że Wilder wygra. Czasem tak jest, że przegrany potem gloryfikuje swojego pogromcę żeby usprawiedliwić swoją porażkę. Proksa np. już się do końca życia będzie spuszczał nad każdym najmniejszym ruchem Golovkina na tym całym Canal+ gdzie komentuje jego walki.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2016, 06:10 PM
Post: #107
RE: Wilder vs Szpilka
No prosze Źimnoch będźie kibicował Szpilce Wink
Tylko ćiekawe,mówi tak bo jest przekonany że
Szpilka polegnie czy naprawde mu kibicuje Wink

- Szpilka ma realne szanse wygrać i zdobyć mistrzostwo świata - mówi Krzysztof Zimnoch (18-0-1, 12 KO) o walce mistrza świata WBC wagi ciężkiej Deontaya Wildera (35-0, 34 KO) z Arturem Szpilką (20-1, 15 KO). Najważniejszy pojedynek w karierze "Szpila" stoczy już za dwa tygodnie w Nowym Jorku.

- Z Wilderem powinno się walczyć w drugie tempo, jak Głowacki z Huckiem. Z Amerykanina nie trzeba wyciągać ciosów, bo on sam zadaje ich dużo, robi to trochę chaotycznie. Jeśli Szpilka będzie potrafił unikać jego prawej ręki, schodząc w swoją lewą stronę i trafiać lewym prostym albo lewym sierpowym, to ma duże szanse na wygranie tej walki, nawet przed czasem - analizuje Zimnoch, który pokonał Deontaya Wildera w czasie amatorskich mistrzostw świata w Chicago w 2007 roku.

- Nie pamiętam dokładnie tej walki, ale mam ją gdzieś nagraną. Mniej więcej pamiętam, że po przepuszczeniach jego długie ręce wolno wracały do gardy. To na pewno inny pięściarz niż wtedy, dużo bardziej doświadczony, ale wciąż popełniający błędy. Ja będę kibicował Szpilce i życzę mu, żeby został mistrzem świata. Moim zdaniem w tej walce szczególnie ważna dla niego będzie będzie obrona i pressing - ocenia białostoczanin.

Zimnoch kolejny pojedynek stoczy 20 lutego w Legionowie, gdzie jego rywalem będzie Amerykanin Mike Mollo (20-5-1, 12 KO), były rywal Szpilki oraz Andrzeja Gołoty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2016, 06:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-2016 06:45 PM przez BMH.)
Post: #108
RE: Wilder vs Szpilka
(31-12-2015 09:05 PM)Krzych napisał(a):  Proksa np. już się do końca życia będzie spuszczał nad każdym najmniejszym ruchem Golovkina na tym całym Canal+ gdzie komentuje jego walki.



I tak i nie.Smile Gdyby chodzilo jedynie o usprawiedliwienie batow, to nie wiem po co mialby taki Proksa raz i drugi zaznaczyc, ze Golovkin do walki z nim zaliczyl progres i jest juz lepszym bokserem niz kiedys.


To w czym dzis Szpilka przewage na Wilderem, a co moze wyjsc na + podczas walki, to wg. mnie:
-wieksza motywacja.
-wiekszy respekt do rywala


Niewiele, ale zawsze cos.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2016, 07:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2016 07:52 PM przez Wietnam.)
Post: #109
RE: Wilder vs Szpilka
Harmonogram ostatniego tygodnia przed walką:

Wilder-Szpilka: 12.01 (Wtorek) otwarty trening,

Brooklyn; 13.01 (środa) polski dzień medialny;

14.01 (czwartek)konferencja prasowa NYC;

15.01 (piątek) ważenie Barclays.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2016, 05:51 PM
Post: #110
RE: Wilder vs Szpilka
Kurs na Szpilkę wzrósł do blisko 6.00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości