Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Joseph Parker
24-05-2016, 12:19 PM
Post: #21
RE: Joseph Parker
Potwierdziło się. Walka odbędzie się 21 lipca w Nowej Zelandii. Biorąc pod uwagę, że walka z Takamem była bardzo wyczerpująca dla młodego Nowozelandczyka to na ring wraca w miarę szybko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2016, 05:02 PM
Post: #22
RE: Joseph Parker
(24-05-2016 12:19 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Biorąc pod uwagę, że walka z Takamem była bardzo wyczerpująca dla młodego Nowozelandczyka to na ring wraca w miarę szybko.
Bez przesady - kontuzjowany nie jest, a w tym wieku człowiek bardzo szybko się regeneruje. W dodatku rywal z niskiej półki.

Dobrze robi, niech walczy i się rozwija. Najgorsza jest nieaktywność.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2016, 05:06 PM
Post: #23
RE: Joseph Parker
Wiem, że młodzi szybciej się regenerują jednakże chciałem tylko zauważyć, ze we współczesnym świecie boksu takie szybkie powroty na ring po ciężkiej walce to jest raczej rzadkość niż reguła. Przynajmniej ja takie wrażenie odnoszę, że przerwa pomiędzy walkami wynosi minimum trzy miesiące przerwy. A tutaj tylko dwa miesiące. Jak dla mnie, jak najbardziej w porządku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2016, 11:56 AM
Post: #24
RE: Joseph Parker
Po zwycięstwie nad Haumono, Parker może się już szykować na Joshuę. Obrona to nie jest jego najmocniejsza strona więc nie widzę go w roli faworyta w starciu z Anthonym choć bije bardzo mocno i jak ustrzeli Joshuę to może być rożnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2016, 12:10 PM
Post: #25
RE: Joseph Parker
Dobry występ Parkera, który zaczął nieporadnie, ale potem poradził sobie z bardzo silnym fizycznie rywalem. Walka z Joshuą jest jednak dla niego przedwczesna. Miałby większe szanse ze 2 lata później, chociaż w pojedynku dwóch tak mocno bijących bokserów wynik zawsze jest sprawą otwartą.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2016, 05:46 PM
Post: #26
RE: Joseph Parker
Jest szansa na walkę Parkera z Dimitrenką. Tylko pytanie czy niemiecki Ukrainiec nie przestraszy się Nowozelandczyka? A jeżeli nie to czy bym miał jakiekolwiek szanse na sprawienie niespodzianki i pokonanie Parkera? Pewnie nie bo wtedy wskoczyłby jako obowiązkowy pretendent w miejsce Parkera na walkę z Joshuą a tego psychika Aleksandra już by na pewno nie zniosła. Podczas ewentualnej walki z Josephem ta myśl gdzieś tam z tyłu głowy pewnie by mu się ciągle kołatała.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2016, 03:44 PM
Post: #27
RE: Joseph Parker
Oficjalnie: następnym przeciwnikiem Parkera będzie Aleksander Dimitrenko. Walka planowana jest na 1 października. Parker to zbyt dobry zawodnik by Dimitrenko mógł zrobić mu krzywdę, dobre przetarcie przed Joshuą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2016, 05:07 PM
Post: #28
RE: Joseph Parker
Nie wiem czy do tej walki dojdzie, Dimitrenko trochę taki dziwny jest jak idzie o kontraktowanie walk.
Sam byłby rzeczywiście dobrym testem bo jest bardzo wysoki i ma bardzo długie ręce - z drugiej strony jest sporo za słaby na Parkera.

Już się gada o tym, że jakby Parker dość łatwo wygral to jeszcze przed zdobyciem mistrzostwa swiata IBF stoczy jedną walkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2016, 05:37 PM
Post: #29
RE: Joseph Parker
Gogolius czyżbyś upatrywał faworyta w Nowozelandczyku w starciu z Joshuą? Big Grin Bo widzę już Twój drugi post w ten deseń. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2016, 05:42 PM
Post: #30
RE: Joseph Parker
Mam jakoś takie same przeczucie jak przed walką Fury-Kliczko.
Tylko, że dłużej obserwowałem Tysona więc byłem w tym mocniej utwierdzony.
Parker mnie ujmuje, po prostu, a ja w przeciwieństwie do większości uważam, że test na Takamie zdał bardzo dobrze i jestem o niego dziwnie spokojny. Nie wiem czy nazwałbym go faworytem, ale dla mnie ewidentnie ma papiery na pokonanie Antosia już teraz i nie musi czekac np. dwóch lat jak mu radzi Hugo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości