Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zostać zawodowym pięściarzem?
27-02-2012, 09:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2012 09:44 PM przez Jerome.)
Post: #41
RE: Jak zostać zawodowym pięściarzem?
@Crumb
W jaki sposób osiągnąłeś taką masę? Treningi czy dość obfite posiłki połączone z treningiem? Tkanka tłuszczowa to duży procent Twojej wagi? Co polecasz na powiększenie tkanki mięśniowej? Jakie ćwieczenia, może odżywki? Opowiadaj ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-02-2012, 09:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2012 09:57 PM przez Crumb.)
Post: #42
RE: Jak zostać zawodowym pięściarzem?
Najważniejsza jest dietaWink 6-8 posiłków dziennie i około 3 litry wody dziennie. Na drugim miejscu jest trening oraz systematycznośćSmile Myślę, że na trzecie miejsce mogę wsadzić regenerację czyli senWink dużo snu. No i czwarte miejsce odżywki. Można powiedzieć, że jestem szczupłym chłopakiem. Mam wydęty brzuch od jedzenia, jest ciągle napchany wodą i żarciem. Wystarczy, że przez 2 dni przestane się opychać i brzuch jest płaskiSmile
Swoją drogą to... zanim zacząłem trenować ważyłem 74-5 kg a więc w około 2 lata przytyłem 20 kg. Potem zacząłem trening na rzeźbę i półroczna przerwa.
Niedawno około 2 miesiące temu wróciłem a mięśnie pamietają swój stan więc szybko wraca się do formy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-02-2012, 09:58 PM
Post: #43
RE: Jak zostać zawodowym pięściarzem?
Co masz na myśli mówiąć trening? Żarcie normalne? Tryb życia też normalny czy podporządkowany właśnie sylwetce/formie?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-02-2012, 10:08 PM
Post: #44
RE: Jak zostać zawodowym pięściarzem?
Co mam na myśli mówiąc trening;P? no nic szczególnego;) Trening na SIŁOWNI oczywiście ćwicząc na masę! czyli około 3 razy w tygodniu. Ważna jest systematyczność, nie opuszczać ani jednego dnia ze swojego planu treningowego. A co do trybu życia to trzeba podporządkować go siłowni. Trzeba jeść co około 2-3 godziny więc często na przymus muszę iść do domu coś zjeść i takie tam;) Zresztą jak będziesz chciał znać szczegóły to napisz na Privie;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-02-2012, 10:22 PM
Post: #45
RE: Jak zostać zawodowym pięściarzem?
Ok, super. Bardzo chętnie.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-02-2012, 03:14 PM
Post: #46
RE: Jak zostać zawodowym pięściarzem?
@Crumb

Masz 41 cm w łapie ? a od jakiego czasu ćwiczysz? ja właściwie na siłkę nie chodzę (chodziłem), ale właśnie mam zamiar znowu zacząć chodzić, ale tak na dzień dzisiejszy mam 39 cm w łapie po treningu 40-41. Tak czy siak do Tysona to nam jeszcze chyba trochę brakuje, hehe. Dieta ważna sprawa, ale każdy musi myśleć o tym indywidualnie bo przecież każdy ma inny organizm. Ważne żeby dużo białka i protein jeść. Dobre jest też krwiste mięso(stejki), ale nie każdy lubi. Pewnie i tak to wszystko wiesz, ale chciałem pochwalić się swoją ograniczoną wiedzą hehehe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-02-2012, 03:19 PM
Post: #47
RE: Jak zostać zawodowym pięściarzem?
@AdamekFightPL
Ty przy 177 cm masz prawie 40 w łapie? Jak Ty to zrobiłes?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-02-2012, 03:53 PM
Post: #48
RE: Jak zostać zawodowym pięściarzem?
@Jerome

Sam nie wiem. Kiedyś codziennie trenowałem 10 kg ciężarkiem, ale czy to sprawiło, że biceps mi tak urósł ? sam nie wiem. Najlepsze jest to, że gdy spojrzę na swój biceps nie wydaje mi się on taki duży, ale na siłowni gdy widzę się w lustrach sam nie wierze, że mam taką dużą rękę. Mam nadzieje, że jeszcze w tym roku dobije do 43-44cm. Teraz muszę się skupić na budowaniu klatki piersiowej i kaloryfera ( w sumie o ogrzewaniu podłogowym też słyszałem... )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-02-2012, 09:51 PM
Post: #49
RE: Jak zostać zawodowym pięściarzem?
No i przy wadze 75 kg? też ładnie. Ale musisz być chyba wąski w barkach? Kiedyś był wymiary Tysona gdzieś podane to Ci mówię więcej jak 42 nie miał właśnieSmile
Coś Ci powiem bo mówisz, że chciałbyś 43 dobić. Jak już masz 40 w łapie to potem idzie ciężko... każdy milimetr cieżko uzyskać. jak masz 41 to jeszcze ciężej !! i z każdym centymetrem jest coraz ciężej... nie chce nic rosnąć. Według mnie bez sterydów 44 łapa przy Twojej wadze jest troche niemożliwa, musiałbyś niewymiarowo wyglądać. Chociać nie znam Cię ani Twojego organizmuSmile jeśli masz dobre geny to i taką łapę zbudujesz. Powodzenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-02-2012, 03:23 PM
Post: #50
RE: Jak zostać zawodowym pięściarzem?
@Crumb

No nie powiedziałbym, że jestem wąski w barach. Ja mam takie geny, że w kilka miesięcy dobije do 43 cm w łapię. Tylko muszę się skupić głównie na bicepsie. A co do wzrostu, to kolega jest może 1-2 cm wyższy ode mnie, ale za to 5-6 kg lżejszy i też ma w łapie ok 40cm.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości