Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zostać zawodowym pięściarzem?
25-02-2012, 10:21 AM
Post: #21
RE: Jak zostać zawodowym pięściarzem?
@Jerome

Jaki tam dorosły ;P gdybym był dorosły na zajmował bym się robieniem filmów PROMO itd miałbym dużo ciekawsze rzeczy do robienia ;p
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-02-2012, 10:50 AM
Post: #22
RE: Jak zostać zawodowym pięściarzem?
@AdamekFightPL
Wiesz. Każdy ma tam jakieś swoje zajęcia, pasje. Filmiki mogą przecież być Twoim hobby jak innych wędkarstwo (to jest przykład, ja nie wędkuję).

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-02-2012, 11:17 AM
Post: #23
RE: Jak zostać zawodowym pięściarzem?
@Jerome

Oj wiem, wiem. Tak tylko napisałem, ale wiesz... promotora już mam, trenera itd teraz tylko czekać na 18-stkę i dzień później idę wyrabiać licencję bokserską.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-02-2012, 11:37 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2012 11:38 AM przez Jerome.)
Post: #24
RE: Jak zostać zawodowym pięściarzem?
No coś Ty? Moge Cie spytac o szczegoly? Jak go zdobyles itd?
Chyba, ze wolisz na priv to czekam ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-02-2012, 11:38 AM
Post: #25
RE: Jak zostać zawodowym pięściarzem?
@Jerome

To był żart ;P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-02-2012, 11:43 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2012 11:43 AM przez Jerome.)
Post: #26
RE: Jak zostać zawodowym pięściarzem?
;[
Suchy..
Hehehehe. Naprawde juz myslalem. Ale zaczalem sie domyslac gdyz od razu byc opisal swoj przypadek odnosnie tematu ;]
Jednak nadzieja byla, nie powiem.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-02-2012, 12:37 PM
Post: #27
RE: Jak zostać zawodowym pięściarzem?
Nom, suchy Smile Trenujesz boks, że chcesz zostać zawodowym pięściarzem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-02-2012, 01:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2012 01:33 PM przez Jerome.)
Post: #28
RE: Jak zostać zawodowym pięściarzem?
Moja historia sportów walk jest dosc skomplikowana. Trenowałem 2 lata taekwon-do. Miałem tam treningi czysto bokserskie. Walczyłem jednak przede wszystkim nogami ale podczas jednych zawodów udało mi się złamać nos prawym prostym jednemu przeciwnikowi. W następnej walce drugiego zamroczyłem kombinacją lewy, prawy, lewy sierp. Wydało mi się to super sprawą i chciałem po pewnym czasie zmienić uprawiana dyscyplinę. Wtedy jednak złapałem kontuzje biodra i myślałem, że to dobry moment na zmianę więc odszedłem z klubu. Gdy poczułem się lepiej i chciałem wznowić treningi ale już bokserskie spotkałem się z odmową rodziców. Ta sprawa ciągnie się do dziś. Oni boją się, że mogę zostać znokautowany. Tłumaczę im, że równie dobrze mogłem być znokautowany w tkd. Prawdą jest, że w tym przypadku przeciwnik będzie zdyskwalifikowany ale to wciąż będzie KO. Nic do nich jednak nie dociera. Mam rok pauzy. Ale żeby się nie zapuścić regularnie biegam i ćwiczę siłowo (nie jestem koksem czy pakerem, pracuję nad szybkością). Gdy tylko wybiję 18stka poświęcam się w 100% pięściarstwu.

W skrócie. Równolegle w startach w tkd zacząłem się fascynować boksem. Później doszły do tego te 2 pojedynki, które mnie zainspirowały. Gdy chciałem zmienić dyscyplinę na boks rodzicie powiedzieli nie.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-02-2012, 02:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2013 09:18 PM przez BESTIA.)
Post: #29
RE: Jak zostać zawodowym pięściarzem?
Mi rodzice sami zaproponowali abym chodził na boks.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-02-2012, 02:35 PM
Post: #30
RE: Jak zostać zawodowym pięściarzem?
@BESTIA
No to tylko pozazdrościć Ci mogę. Ile już trenujesz?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości