Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jennings vs Ortiz
15-12-2015, 08:09 PM
Post: #21
RE: Jennings vs Ortiz
Ortiz już raz wpadł. Nie będzie chyba tym razem ryzykował, to nie Wach Blush.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-12-2015, 08:56 PM
Post: #22
RE: Jennings vs Ortiz
Kto wie, może mu też chochliki do zupy dosypują.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2015, 11:38 AM
Post: #23
RE: Jennings vs Ortiz
Ostatnia konferencja, news z głównej:
Telewizja HBO kończy 2015 rok mocnym uderzeniem. Podczas ostatniej transmitowanej przez nią gali w nocy z soboty na niedzielę w Veronie rękawice skrzyżują pięściarze wagi ciężkiej - były pretendent do tytułu mistrza świata Bryant Jennings (19-1, 10 KO) i mocno bijący Luis Ortiz (23-0, 20 KO). Pięściarze mają już za sobą ostatnią konferencję prasową.

- Jesteś gotowy? Mam nadzieję, że tak - zwrócił się Amerykanin do Kubańczyka w języku hiszpańskim, a potem kontynuował po angielsku: - Przygotowania przebiegły zgodnie z planem. Myślę, żeby w ogóle przeprowadzić się na Florydę, tam jest dobre środowisko, dobry klimat. Wiele można tam zrobić. Każdy wie, że moje drugie imię brzmi "Ciężka praca". Nie ma żadnych niespodzianek i nie będzie niespodzianki w sobotę.

- Dziękuję wszystkim - Golden Boy, HBO, mojego zespołowi - za tę okazję. Nie jestem człowiekiem wielu słów. Do tego wciąż nie przywykłem. Pozwolę, aby w sobotę przemówiły moje pięści. Wiem, że Jennings jest dobrze przygotowany, myśli, że wygra. Pracowałem jednak ciężko, dokonałem wielu wyrzeczeń. Nie pozwolę, aby to wszystko poszło na marne - stwierdził z kolei Ortiz.

Transmisję z gali w Veronie przeprowadzi Polsat Sport. Początek w nocy z soboty na niedzielę o 4:00.




Czekam na ważenie, dalej utrzymuje że wygra raczej Jennings, który po prostu nie da sobie zrobić krzywdy. Może biec na wstecznym przez całą walkę jak Liachowiczem i wypunktować Ortiza. Oczywiście, może też dać się zamknąć w narożniku, przyjąć kilka głupich ciosów i przegrać, ale chyba jest na to zbyt mądry.
Ortiz byłby faworytem z wieloma czołowymi ciężkimi (Takam, Perez), miałby poważną szansę na mistrzostwo świata (Głazkow), ale akurat Jennings mu nie będzie leżal.

No ale czekamy do ważenia Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2015, 11:43 AM
Post: #24
RE: Jennings vs Ortiz
Jennings na punkty to kurs 3.1 u pewnego buka w PL, więc nieźle. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2015, 12:06 PM
Post: #25
RE: Jennings vs Ortiz
Jeżeli Ortiz wytrzyma kondycyjnie i nie ma szczęki pokroju Price'a to nie widzę szans dla Jenningsa. Co z tego, że wytrzymał z Kliczko który całą walkę ładował 1-2 i czasem próbował trafić sierpowym z doskoku -.-. Kubańczyk ma o wiele bogatszy repertuar ciosów, jest bardziej doświadczony i wygląda na mocniejszego fizycznie. Mój typ to Ortiz przez KO. Całkiem możliwe, że to będzie bardzo krótka walka.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2015, 03:02 PM
Post: #26
RE: Jennings vs Ortiz
Wydawało mi się, że Ortiz jest niższy od Jenningsa ale boxrec podaje, że jest odwrotnie o 2 cm. Zasięg ramion mają identyczny - 213 cm. Będzie się działo!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2015, 07:34 PM
Post: #27
RE: Jennings vs Ortiz
Stawiam że Jennings wygra na punkty ale obym się mylił bo Ortiz jest znacznie ciekawszy w kontekście przyszłych walk.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2015, 07:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-12-2015 08:00 PM przez Wietnam.)
Post: #28
RE: Jennings vs Ortiz
Ortiz do tej pory walczył z samymi bumami i Mikołajami
spojrzeć wystarczy na jego rywali w boxrec,
Patrzymy teraz na resume Jenningsa, bankowca ze
smykałką do boksu,
i teraz poròwnajmy , B.J -Perez, Szpilka,Tupou, bardzo dobra walka z Kliczko
L.Ortiz-Polley,Vidondo, Rabotte, Dziadek Barret

23 pojedynki z Kominiarzami
Teraz będzie musiał się zmierzyć z Tak dobrym technicznie
i defensywnie Jenningsem, jest mocny , śilny King Kong
ale tej gardy Jenningsa tak łatwo nie przebije,
Może chybiać często tymi swoimi doskokowymi ciosami
Będziemy mieli walkę Technika z przeciętnym ćiosem
z Gorylem który kopie jak szympans
moim zdaniem wygra Technik, który też może przyjąć mocne
ciosy i iść dalej, .
Jennings UD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2015, 08:33 PM
Post: #29
RE: Jennings vs Ortiz
Nie wydaje mi się by Jennings zasłużył na miano technika według mnie jest to mądry bokser z doskonałą obroną ale jego technika w ofensywie jest dość przeciętna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2015, 08:56 PM
Post: #30
RE: Jennings vs Ortiz
Perez aż 108kg, 4kg więcej niż Jennings.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości