Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czagajew vs Browne
05-03-2016, 11:01 PM
Post: #41
RE: Czagajew vs Brown
Dla mnie max 2 rundy na razie Browne ugrał, Czagajew może nic specjalnego nie robi, ale jak już uderzy to jest to widoczne i powinno robić wrażenie na sędziach, tym bardziej w Czeczenii. No i ten nokdaun, kolejny bonus dla Rusłana.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2016, 11:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-03-2016 11:09 PM przez Hugo.)
Post: #42
RE: Czagajew vs Brown
U mnie po 9 rundach 2 punktami prowadzi Czagajew.

Ale sie porobiło. Walka przerwana trochę za wcześnie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2016, 11:10 PM
Post: #43
RE: Czagajew vs Brown
Czemu Czagajew nie przyklęknął 2 raz tylko stał i zbierał wszystko na twarz?

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2016, 11:10 PM
Post: #44
RE: Czagajew vs Brown
Pierdut... Zasnąłem, żona obudziła mnie akurat na nokaut na Czagajewie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2016, 11:12 PM
Post: #45
RE: Czagajew vs Brown
Kurwa znudziło mi się i przegapiłem Big Grin

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2016, 11:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-03-2016 11:13 PM przez Metzger.)
Post: #46
Bug RE: Czagajew vs Brown
Ciekawe co teraz wymyślą gospodarze, by ukoić gniew Kadyrowa? Oquendo nawet mimo że przegrał nie doczekał się większej części zakontraktowanej gaży. Lucasowi mogą wyciągnąć jakiś doping czy cuś.

No i ta runda skrócona o 40 sekund. takie rzeczy tylko w Czeczenii.

BTW Zaszokowana twarz bandyty Kadyrowa - bezcenne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2016, 11:13 PM
Post: #47
RE: Czagajew vs Brown
Sędzia dobrze zrobił, Rusłan zbierał już cepy i by skończył nieprzytomny.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2016, 11:17 PM
Post: #48
Bug RE: Czagajew vs Brown
(05-03-2016 11:13 PM)KrychuTMT napisał(a):  Sędzia dobrze zrobił, Rusłan zbierał już cepy i by skończył nieprzytomny.
Oczywiście, że zrobił dobrze, ale i tak pozwolił Browne'owi dość długo obijać muslima.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2016, 11:18 PM
Post: #49
RE: Czagajew vs Brown
Pozytywne przerwanie, szkoda zdrowia, bo przecież do końca rundy zostało jakieś 40 sekund i źle by się to skończyło dla Czeczena. Co do walki, ogólnie spodziewałem się większej przewagi Browne'a. Okazało się natomiast, że lepszym bokserem jest Czagajew, jednak zwyczajnie padł w końcówce fizycznie, a dobrze przygotowany Lucas to wykorzystał. Nie powiem, spodziewałem się takiego rozstrzygnięcia, choć sam przebieg walki był dla mnie zaskoczeniem.
Nokdaun bardzo ładny, jednak już od 9 rundy widać było jak fizycznie pada Czagajew i byłem niemal pewien, że ciężko będzie miał wytrzymać przez te trzy rundy. Ogólnie nawet pozytywna walka, choć zakończenie rundy 40 sekund przed końcem... Śmiech na sali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2016, 11:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-03-2016 11:25 PM przez saliman1.)
Post: #50
RE: Czagajew vs Brown
(05-03-2016 11:13 PM)Metzger napisał(a):  No i ta runda skrócona o 40 sekund. takie rzeczy tylko w Czeczenii.

Ta 6 runda w której Browne był bliski porażki trwała z kolei chyba kilka sekund za długo, co w takich sytuacjach ma wielkie znaczenie.

Sprawdziłem. 6 runda trwała 15 sekund za długo. To co wyprawiał sędzia czasowy to kryminał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości